Totalni FLASH sajtovi za Bookmarks

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
Surfujući netom naleteo sam na par prelepih sajtova koji su totalno urađeni u flash-u. Ali ih nikad nisam pamtio u bookmarks-u ili retko, pa ni na dobrom starom papiru zapisivao :-D ako ništa drugo. Zato ajde zajedno da "pamtimo" totalne flash sajtove na ovoj temi.

Za početak evo sajta kanadske grupe Hot Hot Heat.
Sajt je boli glava. :D Obavezno posetiti i pri tom uživati kako to samo znaju da pruže flash sajtovi. :D
Inače, Hot Hot Heat je alternativni rok bend, u pravcu garažnog roka...
Koga zanima detaljnije pronaći će ovde.
 
@dvr_liberty
Slažem se sa tobom. Sviđa mi se sajt.

@Tihi
Hehe.. gotovo sad za naziv teme, bio sam nepažljiv prema IE korisnicima. :D
A ovaj Mercedesov sajt je ludilo. Trebala je samo da bude neka bolja cica što najavljuje. :lol:
Malo me nervira što se otvara u novom prozoru.
 
tab503:
Da budem iskren meni ovaj sajt lici kao da je napravljen uz pomoc nekog generatora flash sajtova.

Ja licno ne volim flash sajtove jer kod nas sirokopojasni net jos nije u tolikoj meri zastupljen a neko sa dialupom da osedi dok mu se ne otvori, neka hvala.
Nemoj da mešaš ljubav i mogućnosti. :lol: Gledaj u budućnost internet komunikacija. :lol:

Moguće je da je sajt napravljen uz pomoć nekog generatora flash sajtova, ali nije važno.
Važno je da lepo izgleda i da je funkcionalan. I to je trebalo neko da isprogramira i dizajnira da bi ispalo ovako kako jeste.

P.S.
pehar 06... 2:4... 8-) :D
 

Back
Top