Nokia N70

tanjitca

Početnik
Poruka
25
Sve sto znate o N70 postujte ovde.Nisam videla da ima neka slicna tema pa sam otvorila ovu.Ako imate neki sajt ,programe,igrice,komentare,ili nesto slicno pisite svima ili samo meni n atanjitca@yahoo.com
Kupujem ovaj telefon za mesec dana (dobijam ga za rodjus!)
pa bi mi znacilo sve sto imate da kazete!pozdrav!!! :-D
 
kupujem 110 posto ovaj telefon , tacnije dobijam ga za rodjus!Nemojte da mi govorite da ga ne kupim jer je fon strava bar po mom misljenju.Govorite mi o karakteristikama,zanimljivostima,ako imte mob. da li baguje,kakav ste paket dobili,pa makar i lose str.pozdrav za NICS!
 
tanjitca:
kupujem 110 posto ovaj telefon , tacnije dobijam ga za rodjus!Nemojte da mi govorite da ga ne kupim jer je fon strava bar po mom misljenju.Govorite mi o karakteristikama,zanimljivostima,ako imte mob. da li baguje,kakav ste paket dobili,pa makar i lose str.pozdrav za NICS!
Kupio sam pre 15-ak dana N70 ME (Music edition, crnu)... na prvi pogled izgleda fantasticno, mnogo lepse, barem po meni, od obicne (sive) N70... U paketu sam dobio USB kabl sa softverom, karticu od 1Gb, sluske (fantasticne su), ogromnu kutiju :), punjac i knjizice... Do sada ni jednom nije zabagovao i pravio bilo kakve probleme... Kamera je ista kao i kod N70 sive, N72 i ostalih sa 2mega pixela.... kad se slike prebace na komp izgledaju stvarno extra... (ko hoce mogu da mu posaljem neke fotke, neka me kontaktira na PP), kad se slika nocu malo su losije slike ali u principu kamera je super.. Video snimci su extra, znaci nema seckanja, kockica... Kada se porede kamere sa SE K750i i N70, mogu slobodno da kazem da Nokia ima bolju kameru i bolji video (imam oba telefona i testirao sam kamere) stim sto Sony Ericsson K750i pravi za nijansu bolje fotke u mraku zbog toga sto ima jaci blic...
Namestio sam 3G, pomalo secka slika u toku razgovora ali to vec zavisi od operatera, TV radi solidno...
MP3 se na slusalicama (kada se koristi standardan player) za nijanu slabije cuje od SE K750i ali kada se instalira neki drugi player i kada se podesi equalizer radi odlicno.
Radio je jedina "mana" (po meni je lose odradjen), slabo hvata stanice (mnogo losije u odnosu na K750)....
Sve u svemu odlican telefon, "losiji" od N73 samo zbog kamere, ostalo je sve manje vise isto... Ako imate neko konkretno pitanje pitajte :)

Pozdrav svima!
 
Ja sam u paketu dobio: sluslice, USB kabal, CD sa programima... Uz njega dobijes karticu od 64 MB (sto je jako malo), a podrzava ti - RS Dual Voltage MMC / MMCMobile Memory Cards - do 2 GB.
 
SHADY ltd:
Ja sam u paketu dobio: sluslice, USB kabal, CD sa programima... Uz njega dobijes karticu od 64 MB (sto je jako malo), a podrzava ti - RS Dual Voltage MMC / MMCMobile Memory Cards - do 2 GB.

shady,zdravo treba mi pomoc! da li si siguran da ce n70 podrzati 2gb karicu? imam tel 20ak dana ali od 64 kb je jako malo i sada planiram da kupim tu ali su mi u jednoj prodavnici rekli da n70 nece da radi sa 2gb? imam li gde to da se raspitam konkretno jer sam videla da si upravo ti dao inform da moze!pomoc pliz! :)
 
shady,zdravo treba mi pomoc! da li si siguran da ce n70 podrzati 2gb karicu? imam tel 20ak dana ali od 64 kb je jako malo i sada planiram da kupim tu ali su mi u jednoj prodavnici rekli da n70 nece da radi sa 2gb? imam li gde to da se raspitam konkretno jer sam videla da si upravo ti dao inform da moze!pomoc pliz! :)

meni je receno da moze :D
 
pozdrav svima imam pvaj fon mesec dana i radi perfektno... kartica od 4 GB shljaka samo zvoni, baterija od 1020 mAh drzi 3 do 4 dana uz slushanje radia mjuze igranja igrica i odlaska na net... sve u svemu fon vredi svaku paru
 
Imam N70 par meseci. Sve u svemu zadovoljna. Od pre nekoliko dana problem: moj suprug ima dva broja. Kad me zove sa jednog broja (064)- ne identifikuje mu ime već samo broj, kad zove sa drugog broja (063) identifikuje mu ime. Kad ja njega zovem, uredno mu se pojavi ime..Šta sam zabrljala??!

P.S. Samo mi nemojte reći da je problem u mužu... :lol:
 
Da li je taj broj u istom kontaktu gde i 063, i probaj da ga stavis u format +38164XXXXXX

Evo, prosto ovako ( ja sam lekar te mi ne zameri ako se ne izražavam kako treba):

Npr. Pera +38163xxxxxxx
+38164xxxxxxx

Kad me zove sa 064, ne izađe Pera nego broj:+38164.....pa me je zbuni jer ja taj broj i ne znam napamet.Kad ja njega zovem na taj isti broj (speed dial) onda ga registruje i zove kao Pera...
To se ne dešava kad je u pitanju 063. Shvatio?
A, da! U početku nije bilo tako, to se desilo pre par dana i ništa ga ne može promeniti. probala sam da obrišem sve što je upisano pod imenom moga muža, promenila ime, memorisala iznova brojeve i...opet isto. Eto...
 

Back
Top