Izvidjachi

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Moj sin se napalio da postane izvidjach, a sve zahvaljujuci mojoj knjizi, staroj 30 godina, koju upravo chita: Izvidjachi vidrinog jezera.
Prichao sam mu kako je to izgledako kada sam ja bio izvidjach i da je njegovo doba od 9 godina, pravo vrema za pochetak jedne nezaboravne avanture pod imenom IZVIDJACH.
Kakvo je vashe iskustvo i da li u vashem jadnom gradu, a svi su gradovi u Srbiji jadni, postoji udruzenje izvidjacha???

Da li se danas sme poslati dete na logorovanje, a da ne upadne u kandze umobolnika, ili smo mi roditelji postali paranoichni ???
Da li su izvidjachi , pravi odgovor na danashnje destruktivno ponashanje celokupne nacije ???
 
Pa koliko se ja secam mladi izvidjaci nisu nigde isli sami, ako se ne racuna komsijska zarasla basta, ili sumarak kod babe i dede na selu. Eventualno skola organizuje odlazak negde, ali naopako da idu bez nastavnika i vaspitaca!
Tj. roditelji su uvek bili paranoicni, sa manje ili vise razloga. A izvidjaci kao odgovor na ponasanje nacije...ne razumem pitanje.
 
Lola 111:
Moj sin se napalio da postane izvidjach, a sve zahvaljujuci mojoj knjizi, staroj 30 godina, koju upravo chita: Izvidjachi vidrinog jezera.
Prichao sam mu kako je to izgledako kada sam ja bio izvidjach i da je njegovo doba od 9 godina, pravo vrema za pochetak jedne nezaboravne avanture pod imenom IZVIDJACH.
Kakvo je vashe iskustvo i da li u vashem jadnom gradu, a svi su gradovi u Srbiji jadni, postoji udruzenje izvidjacha???

Da li se danas sme poslati dete na logorovanje, a da ne upadne u kandze umobolnika, ili smo mi roditelji postali paranoichni ???
Da li su izvidjachi , pravi odgovor na danashnje destruktivno ponashanje celokupne nacije ???

Ja bih ga pre poslao da se bavi kakvim sportom...to ce ga sigurno odvojiti od ulice i loseg drustva.
U mom malom gradicu postoji udruzenje izvidjaca i neki od mojih drugara su bili clanovi. Kazu da je zezanje extra, provod, drustvo, sve onako kako bi trebalo da bude ali ja bih, ipak, neki sport...
 
lady me:
Ja samo da kazem da moj grad nije jadan : ))
A za izviđače, ne znam...

Jok, nije jadan, nego je ponosit i junachki. Kroz vekove je dao poznate brigade, kao shto su jagnjece, brigade bele tehnike, brigada za eliminaciju neprijateljske omladine do 10 god......

Shta bre ima u Smrdiji, a da nije jadno i bedno ????
 
u principu retko komentarisem na forumu, ali zbog tebe moram!
ako ti se ne svidja u kako ti kazes Smrdiji, a ti vezbanku iz matematike za prvi razred osnovne i put pod noge!
srecan put :)
 
Ivana draga,
Pa meni se dopada u Smrdiji, zato nisam nigde ni otishao iz nje.
Ja da zivim u Nemachkoj i da se ovoliko istresam po njihovom forumu, pa mene bi odavno uhapsili kao manijaka - teroristu.
meni je lepo u Smrdiji, ali mi nije jasno kako nema kolektivnog samoubistva proleterske stoke.

p.s.
Znash li ti onaj zadatak ???
 

Back
Top