Postavite dobar video...

radabaser

Zainteresovan član
Poruka
381
Ok, eo malo zezanja

Mozda ovo i nije tema za ovde, ali opet, ovo je nas kutak pa bi bilo lepo da unesemo malo svezine u nasu skromnu GAME-kucu xD.
Markoca, pusti je malo da vidimo kako ce da ide, pa ako zelis posle izbrisi je ili premesti.

Ovde postavljamo zanimljive video zapise raznovrsnog sadrzaja, sve dolazi u obzir (sem zapisi uvredljivog i tome slicnog karaktera naravno), pocevsi od spotova, klipova, pa sve do video zapisa iz neke igre NARAVNO xD.

Eo ja cu prvi...

sjajna stvar od DEPECHE MODE, Enjoy The Silence, pravo je uzivanje gledati ovaj spot (bar za mene), nekako oslikava onaj starinski duh i tera na nostalgiju...


ae sad ste vi na redu :)
 
BEZ KOMENTARA...........
KLIP ULAZI U ISTORIJU NAJSIGURNIJE :D
Klinac iz Nemacke ceka da mu se ucita UNREAL TOURNAMENT na svoj svojstven nacin :D


prokleti klip me stano tera iznova i iznova da ga gledam, i svaki put puknem od smeha, OBAVEZNO POGLEDATI, BOLESNO ZARAZNO
 
To sam vec odgledao.Stvarno ne moze da odgledas a da se ne smejes.Uradjen je mix toga kako on igra Battlefield,Guitar Hero II,kako ide na MSN,a isti taj snimak samo prevod drugaciji i ubaceni delovi i zvukovi iz tih igrica.Snimak je do jaja.
 

Back
Top