-POSLE SVEGA-FORMIRANJE VLADE ?-

malaaleja:
Na TV RTS 1 upravo prolazi kajron sa najavom specijalne TV emisije pod gornjim nazivom u 16,03 h danas.
E, ne preporucujem, ali me u nazivu emisije (zbunjuje i objasnjava) na kraju naziva znak pitanja.
Sta to moze biti ;)
Može biti svašta, mogu se recimo pojaviti pravni problemi oko smene Nikolića, ali tema o vladi već ima, zašto ponavljati?
 
Alekasandar2:
Зар сте сумњали да ће ДС и ДСС да полижу све што су попљували једни друге!?
Еееее.... демократе су то!

2002997760451558152_rs.jpg


"Добро да горе не може бити"
 
Alekasandar2:
Зар сте сумњали да ће ДС и ДСС да полижу све што су попљували једни друге!?
Еееее.... демократе су то!


hehe kakvi su to ljigavci ovi iz DS-a i DSS-a - strasno. Juce su se pljuvali najstrasnije, a sad su se izljubili u junacke obraze i nastavili zajedno ko da nista nije bilo ;)

Do prve sledece prilike....

bljak
 
Znate kak to ide,kad ti država vladu ne može oformiti gdje češ razmišljati o napretku.Mislim stvarno kod nas ti likovi poput radikala popušili su sve,pa sad okreču ploču i postaju tolerantni preko noći.Očito je da promašena politika može dovesti samo do još gore situacije,a račun se servira,naravno građanima.I onako kao recimo,građanin jedne države da mi neki jebivjetar radi sranja i da radi nekoga moram jesti govna duže vrijeme,nema šanse.
 
BikLav:
A mozda je to bila lepa diplomatska igra svih (T.N., V.K., B.T.) radi poboljsanja polozaja zemlje. Na kraju izgleda dobijamo vizne olaksice, a pricaju i o nastavku pregovora o pridruzivanju ...
Mislite o tome !!!
Ништа није искључено, па ни то. Камо среће.

Међутим, ја лично сумњам да су они толико способни играчи, а друго, и праве намере њихове ми још увек нису јасне.

Затим и визне олакшице, и наставак преговора, све је то , као и друга истинска подршка споља, требало много раније да се деси, и без толиког условљавања и уцена.
 

Back
Top