Наставак преговора са ЕУ и визне олакшице одмах по формирању владе.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Ко је највећи играч?

1. Показао да СРС баш брига за Србију зато што неће у Владу.

2. Наставио да буде премијер

3. Омогућио наставак преговора са о стабилизацији и придруживању.

4. Добио већи број министарстава него што му је предходно понуђено

Колатерарна штета

Истраумирао Србију а највише нас гласаче ДСС јер би од нових избора највише профитирала деструктивна секта ЛДП.
 
Torius:
Ко је највећи играч?

1. Показао да СРС баш брига за Србију зато што неће у Владу.

2. Наставио да буде премијер

3. Омогућио наставак преговора са о стабилизацији и придруживању.

4. Добио већи број министарстава него што му је предходно понуђено

Колатерарна штета

Истраумирао Србију а највише нас гласаче ДСС јер би од нових избора највише профитирала деструктивна секта ЛДП.


Ко је светски шампион!!!
Иначе, био сам и сам мало "траумиран" зато што је још тактички рано ићи ђоном... Нека, кад Америка унилатерално призна Косово...
Али уживао сам у патњама баш тих из "секте"... Јер некако се и они боје улоге револуционара коју толико прижељкују.
 
Chávez:
Ne znam ko je najveci igrac ali da vece fekalije od Vojislava Kostunice nije bilo na srpskoj politickoj sceni. On je pokazao da je spreman da udje u sukob i sa EU kako bi ocuvao svoje kadrove na pozicijama. Zbog kadrova je spreman na sukob, ali zbog Kosova i Srbije nije. Smrad.

И ту си у праву.
Политика је *****...
Мада ми је ово било више хазард него тактика. Мада, сад како се брзо договарају све ми личи на договор да се изради ЕУ-бирократија. Можда је и твој Тома учествовао.
 
Chávez:
Ne znam ko je najveci igrac ali da vece fekalije od Vojislava Kostunice nije bilo na srpskoj politickoj sceni. On je pokazao da je spreman da udje u sukob i sa EU kako bi ocuvao svoje kadrove na pozicijama. Zbog kadrova je spreman na sukob, ali zbog Kosova i Srbije nije. Smrad.

Daj molim te do juce si likovao i falio DSS, sad je opet qurva del koštunica
Tako vam i treba. Šta ocekivati od vas kad metiljavi, kako ga vi zovete, moze da se igra sa nikolićem kao marionetom za zastrasivanje.
 
Torius:
Ко је највећи играч?

1. Показао да СРС баш брига за Србију зато што неће у Владу.

Obrukao nas pred svetom!

2. Наставио да буде премијер

A to je dobro zato sto je u proslom sazivu pokazao kako se gubi Crna Gora, prekidaju pregovori sa EU, ne sprovode obaveze prema medjunarodnoj zajednici iako se obecavaju, prave malverzacije sa privatizacijama i drugim poslovima,... Zaista je zasluzio jos jedan mandat!

3. Омогућио наставак преговора са о стабилизацији и придруживању.

Omogucio ih je ulazak DSa u vladu, a on ih je prekinuo.

4. Добио већи број министарстава него што му је предходно понуђено

To je politikantsvo i to sto to nije odbro po drzavu nego po njega meni ne odgovara i ne pokazuje mi da je on najveci igrac vec najpokvareniji foteljas!


Колатерарна штета

Истраумирао Србију а највише нас гласаче ДСС јер би од нових избора највише профитирала деструктивна секта ЛДП.

Ovo je drugi (pravilan nacin da se posmatra situacija.
 
Ajde sad posle svega neka mi neko razuman sve lepo objasni ako moze. Nisam neki kojima je sve to teorija zavere i stranih placenika i tajnih agenata itd.
Ali me sada niko ne moze ubediti da u sva ova sr@nja sto su se desila proteklih par dana nisu bili umesani svi koji su usli u parlament (osim Cigana, Madjara, Albanaca i ostalih kojih ima malo).
Ovime je najverovatnije prouzrokovano to da SRS izgubi veliki broj glasaca, a drugo moze da bude i da pokazu onima iz EU koji se interesuju za nas da mogu da puste i radikale, pa da gledaju sta ce onda.
Da sam ne znam koliko tolerantan (a prilicno jesam) ni rodjenoj majci ne bih mogao da oprostim 15h javnog i najgoreg moguceg pljuvanja.
S druge strane, podrzati radikale koji su godinama pljuvali po Kostunici i radili sve sta su radili je jos nelogicnije.

Na kraju sve ove price zivo me interesuje kakvu je ko tu ulogu imao u svemu ovome i zasto.
Ukoliko mi neko odgovori, molio bih da to ne budu zadrti pripadnici odredjene stranke.
 
Кулиража:
Ajde sad posle svega neka mi neko razuman sve lepo objasni ako moze. Nisam neki kojima je sve to teorija zavere i stranih placenika i tajnih agenata itd.
Ali me sada niko ne moze ubediti da u sva ova sr@nja sto su se desila proteklih par dana nisu bili umesani svi koji su usli u parlament (osim Cigana, Madjara, Albanaca i ostalih kojih ima malo).
Ovime je najverovatnije prouzrokovano to da SRS izgubi veliki broj glasaca, a drugo moze da bude i da pokazu onima iz EU koji se interesuju za nas da mogu da puste i radikale, pa da gledaju sta ce onda.
Da sam ne znam koliko tolerantan (a prilicno jesam) ni rodjenoj majci ne bih mogao da oprostim 15h javnog i najgoreg moguceg pljuvanja.
S druge strane, podrzati radikale koji su godinama pljuvali po Kostunici i radili sve sta su radili je jos nelogicnije.

Na kraju sve ove price zivo me interesuje kakvu je ko tu ulogu imao u svemu ovome i zasto.
Ukoliko mi neko odgovori, molio bih da to ne budu zadrti pripadnici odredjene stranke.


Ja licno mislim da nema ovde neke zavere vec da je to takav kov ljudi. Predsednik SPSa je naredio atentat na Draskovica, pa je ovaj posle dosao na vlast uz pomoc njegove stranke. Kostunica i Dinkic su bili u prvom redu u borbi protiv SPSa i posle su takodje dosli na vlat uz pomoc istih. DSS i G17 su napravili najgoru medijsku kampanju za skidanje DSa sa vlasti 2003 koja je najvecim delom bila zasnovana na lazima, pa su oni sad svi zajedno. Mnogi od nas se secaju duela Dinkica i Djelica u kojima je pominjana cela familija, pa su sad drugari. Toma i Seselj i Vucic su pljuvali mlohavog Kostunicu pa su se uortacili sa njima da bi dosli na mesto predsednika parlamenta, onda su DS i G17 to oprostili ovima. Suma sumarum je da je politika za ljude kratkog pmacenja i jakog stomaka.
 
Banshee:
oh kako su se dojucerasnji obozavaoci lika i dela ljigoavog kostunice ( a chavez pre svega) razocarali :(

you made my day honey :)

a ona fuksetina od kostunice i dalje hara...:neutral:
Ma pu$ti politiku... ajde dolazi u Crnu Goru na koncert Rolling Stones-a... ;)

Bogumi, pitanje je da li ce istog koncerta biti u Srbiji, ako ovako nastave s politikom.


ps.
prije ovih ludila 1991. u Beogradu (Zemunu) je gostovao Bob Dylan (bio sam na tom koncertu), pa me je nesto stra' da ako dodju Rolling Stones ne bude opet nekakvijeh *ovana popa Jovana ;)
 

Back
Top