Ttoma Nikolic podnosi ostavku

Posle ovakvog preveslavanja Koštunice, gde je uspeo da izyebe i DS i SRS i EU i sve stanovnike Srbije, stvarno ne vidim ko može da se oseća kao pobednik osim Koštunice samog. Ipak, njemu će se to prilično surovo vratiti već na lokalnim izborima.
 
Bi2:
Ma, da l je moguće da mi od svakog poraza sklepamo pobedu?
Da je Toma tako čist ne bi pisao ostavku. Sad bi već SRS bila na ulicama...:wink:
Немој да изазиваш СРС :!: Јер ти можеш да предвидиш поступак једног нормалног човека, ал не можеш да предвидиш поступак будале, мислим можеш то је катастрофа :!:
 
Bi2:
Ma, da l je moguće da mi od svakog poraza sklepamo pobedu?
Da je Toma tako čist ne bi pisao ostavku. Sad bi već SRS bila na ulicama...:wink:

mozda, ali toma je politicar u demokratskoj republici, a na ulicama se svojim poslom bave samo panduri, komunalci i kur_ve. uostalom, secas se, prvi su vas mlatili a drugi za vama skupljali petarde i flase...
 
JABUCHILO:
mozda, ali toma je politicar u demokratskoj republici, a na ulicama se svojim poslom bave samo panduri, komunalci i kur_ve. uostalom, secas se, prvi su vas mlatili a drugi za vama skupljali petarde i flase...

Jel? A, šta rade ona kola sa visoko podignutom plavom zastavom i preglasnom muzikom na ulicama? Pozivaju u bioskop?

Niko me nije mlatio na ulicama. Priznajem da volim politizirati iz fotelje..:wink:
 
Nikolić: Vlada - rezultat uticaja zapada
Petak, 11. maj 2007. 15:46

Predsednik Skupštine Srbije Tomislav Nikolić ocenio je da je da je dogovor predsednika Demokratske stranke (DS) i Demokratske stranke Srbije (DSS) Borisa Tadića i Vojislava Koštunice da zajedno formiranju vladu rezultat uticaja zapada.

"Jedina stvar koja ih drži zajedno je pritisak i ucene (iz inostranstva)",
kazao je Nikolić u intervju Asošijetid presu (AP) i dodao da oni ne dele istu ideologiju zbog čega će u Srbiji uskoro doći do "nove krize".

Nikolić, koji je pre nekoliko dana uz podršku DSS-a izabran za predsednika Skupštine Srbije najavio je da će podneti ostavku na tu funkciju ako palamentarna većina to zatraži. "Podneću ostavku, neću čekati da me smene", kazao je on.

Po njegovom mišljenju, dogovor demokratskih snaga da Srpska radikalna stranka (SRS) ne dodje na vlast neće dugo trajati jer će "nacionalisti" trijumfovati na sledećim izborima, a parlamentarni i predsednički izbori u Srbiji održaće se do kraja 2007. godine i - na njima će pobediti SRS.

Nikolić je istakao i da će se vlada DS i DSS "rascepiti" nad sudbinom Kosova.

Kao zagovornik bliskih veza sa Rusijom, Nikolić je kazao da je uveren da će Moskva upotrebiti pravo veta kako bi u Savetu bezbednosti sprečila da Kosovo postane nezavisno. "Srbija će biti u veoma teškoj poziciji", ocenio je on i dodao da nijedna zemlja na svetu ne gleda mirno kako joj neko oduzima deo teritorije.

Nikolić je isključio mogućnost ratovanja zbog Kosova navodeći da Srbije to ne može ali i neće uraditi. "Ali mi moramo svetu reći da nikad nećemo prihvatiti nezavisnost Kosova i da ćemo ga uvek smatrati delom srpske teritorije", dodao je on.

(Beta/MONDO)
 
Kostunica i njegova ekipa ljigavaca:
-------

Nakon samo tri dana od kada je postao predsednik parlamenta, lider radikala Tomislav Nikolić, kako sada stvari stoje, biće smenjen sa te funkcije. Nikolić je na to mesto došao glasovima DSS-a, a lider te stranke, Vojislav Koštunica lično ga je obavestio o promeni snaga u parlamentu.

"Došao je da me obavesti da su postigli dogovor o formiranju vlade demokratskog bloka i da bi, kako je rekao, valjalo da podnesem ostavku. To je u redu jer oni žele da izbegnu neprijatnosti i da ja sam odem, a ja baš hoću da im bude neprijatno jer mi je to želja", kaže Nikolić.

On dodaje da se zna kakva je procedura smenjivanja predsednika parlamenta: "Mene je izabralo 126 poslanika, kada mi stigne zahtev 126 poslanika, ja ću zakazati sednicu i otići s te funkcije, neću čak ni raspravu da otvaram, već ću samo da svoju funkciju prepustim potpredsedniku parlamenta".

Inače, posle Koštunice Nikolića je posetio i Koštuničin šef kabineta Aleksandar Nikitović, koji se kod Nikolića zadržao sat i po ne bi li ga ubedio da podnese ostavku na funkciji predsednika parlamenta; no, i taj je pokušaj ostao bez uspeha.
 
Jerry Ropero:
ma nema veze drago mi je da smo ovih par dana dovodili do ludila izdajnike iz DS-a i naciste iz LDP-a :)

do sledecih izbora...

Ахахаааааа.......имали смо прилике да видимо масовну хистерију на делу а многима су и гаће биле пуне...ја сам умирао од смеха ових неколико дана... баш је била добра забава... :lol: :lol: :lol:


 
Chávez:
Toma je jedini iz svega ovoga izasao cistog obraza i SRS ce sasvim sigurno profitirati. .
Ovde si potpuno u prevu. Koštunjavog sam čak i gotivio pre ovog sranja. Ne zameram mu što je glasao za radikale, već što igra ogavnu igru. Ako se stvarno desi da DS i DSS Nikolića smene sa mesta predsednika onda predviđam da bi se Koštunici moglo desiti nešto slično kao Draškoviću što se desi. Smatram već da je na dobrom putu da to ispuni...
 

Back
Top