Spavanje???

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Koliko dugo spavate?
U cemu spavate?
Sa kim spavate?
Na kojoj strani kreveta spavate?
Kako spavate?


i sve ostalo vezano za spavanje...


Ja ovako...Spavam u majici bivseg decka,na stomaku obavezno,tako sto poredjam sve plisane igricke u krevet,pokrivam se sa dva cebeta,jer volim da mi bude jako vruce kad sopavam,sa ukljucenom muzikom...

i provalila sam da brze zaspim ako drzim nesto u ruci,ili nekog zagrlim...:)
 
Koliko dugo spavate? Spavam 8 sati da bih mogla da funkcionišem.

U cemu spavate? U pidžami ili vešu u zavisnosti od godišnjeg doba

Sa kim spavate? Sa dečkom sa kojim živim

Na kojoj strani kreveta spavate? Kako kad ... menjamo da ne upadnemo u dosadu dok sapavamo :mrgreen:

Kako spavate? Najčešće na ledjima
 
Paaa....nekad imam periode kad zaspim oko 11 i probudim se u 2 ujutro i ochajavam.Sad kao lezhem oko 1 i dizhem se u 6.Ne volim da spavam.Mislim da je to gubljenje vremena.
I uvek moram da spavam okrenuta ka zidu.
 
AnaBg:):
Koliko dugo spavate?
U cemu spavate?
Sa kim spavate?
Na kojoj strani kreveta spavate?
Kako spavate?


i sve ostalo vezano za spavanje...

5-6 сати. У пиџами или спаваћици, само кад је баш топло у доњем вешу. И ја волим да се утоплим, покривам се са два ћебета. Волим да је тишина и мрак и ни случајно не смеју да ми лампице са апарата сијају у очи. :roll: Или још горе, трепћу. :shock: Углавном лежим на леђима на средини кревета и у току ноћи се скоро не померам. Спавам сама, јако ми је тешко да спавам са неким. Ако већ морам, онда морамо да имамо одвојене јастуке и покриваче. У загрљају нема шансе да заспим, јер ми је неудобно. :| Заспим чим легнем, понекад се будим прерано.
 
spavam u proseku malo,mislim oko 6 sati,e sad mogu i duze ako bas nemam sta da radim..
spavam sama :D okrenuta ili na levu ili na desnu stranu,tako u poslednje vreme spavam...volim da mi ide muzika dok spavam,i ne volim mrak da je kad spavama,ali zbog mojih gasim svetlo da ne bi srali
 
Spavam kako kad nekada sam nekada sa devojkom:).

Volim spavati ali sam vaspitan militatristicki tako da redovno se budim u 07:00.

Strana mi je nebitna kad se vrtim ko povileneo po celu noc.

Uvek u sortsu i majici i zimi i leti.

Polozaj promenljiv zbog prethodno navedenog:).

Spavam uvek isto taman dovoljno da sam oran za sutra:).
 
spavam 8-9 sati,spavam u sirokoj majici ili pidzami,spavam sama,mob pored mene naravno:),na sredini kreveta,uglavnom jastuk i cebe i sve ostalo pod noge zguram,na strani,ili na stomaku!
 
AnaBg:):
Koliko dugo spavate?
U cemu spavate?
Sa kim spavate?
Na kojoj strani kreveta spavate?
Kako spavate?

i sve ostalo vezano za spavanje...
1.Pidzama kad je zima, a kad je leto nesto lagano tipa bebi-dola, satenske spavacice...

2.Sama spavam jer nema vise mesta, 8) ne znam da spavam sa nekim, jer sam ubedjena da me uvek neko sputava tj smanjuje slobodu kretanja u krevetu(nemirno spavam-mnogo se okrecem)
3.To niko ne zna- non-stop se prevrcem
4.Nekad na ledjima, na stomaku retko, ali na stranu najvise...
5.Nikakve mede, lutkice i ostalo ne grlim...
6.Ako dugo lezim ujutru u krevetu pocinje da me boli kicma (bezobzira sto imam 23god) :lol:
...
 

Back
Top