Kompromištunica

BlackMusician73

Primećen član
Poruka
579
Ja sam se pred izbore lomio između DSa i LDPa, a onda me lokalna ekipa sa ovog foruma ubedila da glasam za LDP.

Sada sam nikad srećniji zbog tog izbora jer se nakon cele ove sramote osećam čisto i neukaljano pa bi hteo da se ovom prilikom zahvalim eremiti(kako problem druže?), jerryju, streli i ostaloj nazi ekipi, ali i lokalnim DS vojnicima i da upravo njih pitam kako se nakon svega osećaju.
 
BlackMusician73:
Ja sam se pred izbore lomio između DSa i LDPa, a onda me lokalna ekipa sa ovog foruma ubedila da glasam za LDP.

Sada sam nikad srećniji zbog tog izbora jer se nakon cele ove sramote osećam čisto i neukaljano pa bi hteo da se ovom prilikom zahvalim eremiti(kako problem druže?), jerryju, streli i ostaloj nazi ekipi, ali i lokalnim DS vojnicima i da upravo njih pitam kako se nakon svega osećaju.

Честитам ти избор премијера и минстра полиције. :-D :-D :-D :-D :-D
 
BlackMusician73:
Nisam ja Legija pa da mi njih dvojicu čestitaš.

Грађанин ове земље, али боље би било да одеш одавде ако ико хоће да те прими, јер Србија никад више неће бити Јакобинско и Комунистичко легло у коме би Чедица био нешто битно. :grin: 8) 8)
 
BlackMusician73:
Ja sam se pred izbore lomio između DSa i LDPa, a onda me lokalna ekipa sa ovog foruma ubedila da glasam za LDP.

Sada sam nikad srećniji zbog tog izbora jer se nakon cele ove sramote osećam čisto i neukaljano pa bi hteo da se ovom prilikom zahvalim eremiti(kako problem druže?), jerryju, streli i ostaloj nazi ekipi, ali i lokalnim DS vojnicima i da upravo njih pitam kako se nakon svega osećaju.

Ja se isto dvoumila i na kraju glasala za LDP i ne kajem se, nisam ni ocekivala njih u vladi. Ustvari za njih sam najvise glasala zbog toga sto su bili protiv ustava, ipak sam ja u Vojvodini. :smile:
Znam ljude koji su glasali za DS i ne kaju se zbog toga, ustvari ovo i nije neko iznenadjenje, ovakav scenario se mogao naslutiti i pre izbora. :wink:
 
Torius:
Грађанин ове земље, али боље би било да одеш одавде ако ико хоће да те прими, јер Србија никад више неће бити Јакобинско и Комунистичко легло у коме би Чедица био нешто битно. :grin: 8) 8)

Nastavljači komunističke prakse kod nas su Radikali, a za njima ide DSS.
Nacionaliste i komuniste ne volim, kao ekstremiste.
 
sunflowerv:
Ja se isto dvoumila i na kraju glasala za LDP i ne kajem se, nisam ni ocekivala njih u vladi. Ustvari za njih sam najvise glasala zbog toga sto su bili protiv ustava, ipak sam ja u Vojvodini. :smile:
Znam ljude koji su glasali za DS i ne kaju se zbog toga, ustvari ovo i nije neko iznenadjenje, ovakav scenario se mogao naslutiti i pre izbora. :wink:

To da se naslutilo je tačno, ali nisam znao da će Tadić biti baš ovoliko sa glavom u sopstvenoj guzici. Mislio sam da čovek ako nije imao kičmu ranije ona mu "izraste" bar kada je na takvoj funkciji, ali sam se prevario. :roll: :wink:
 
bogibatina:
....dan lep, ribe u minicima, pivo ladno ko svekrvin pogled......


:D :D :D :D

@tema
kao simpatizer DS-a, posto nemam pravo glasa, mogu da kazem da sam kada su pocela prepucavanja u Skupstini svim srcem zeleo da dodje do novih izbora. Ali to bi ponovo odvelo zemlju u jos vecu bedu tako da ovaj "kompromis" vidim kao biranje manjeg zla.... Toliko...

@offtopic

Mene zanima jedna druga stvar....

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=27885

Je l' to zbog onog "Da cika zuba zeka" ili deca bolje peru zube u zadnje vreme? :D
 
BlackMusician73:
Ja sam se pred izbore lomio između DSa i LDPa, a onda me lokalna ekipa sa ovog foruma ubedila da glasam za LDP.

Sada sam nikad srećniji zbog tog izbora jer se nakon cele ove sramote osećam čisto i neukaljano pa bi hteo da se ovom prilikom zahvalim eremiti(kako problem druže?), jerryju, streli i ostaloj nazi ekipi, ali i lokalnim DS vojnicima i da upravo njih pitam kako se nakon svega osećaju.

evo ja sam na proslim izborima zaokruzio DS(pre toga jednom tadic/jednom labus, i to je to)
i sad se osecam sasvim okey.
voleli bi svi da zivimo u demokratskom i sredjenom drustvu, ali jbg, ne zivimo u wonderlandu nego zivis u srbiji. face it
ovde batice retardi osvajaju trecinu glasova, i josh misle da rastu.
i tu nije pricha ko za koshtunjavog-spor je,mlohav,smarach i slicno...nema toga kod grobara i ekipe.
tu je pricha o bukvalnoj ponovnoj propasti srbije.
zato, cekacemo josh koju godinu da stvari budu normalnije
 
sunflowerv:
E sa ovim se vec ne slazem.

Misliš da se dobro izborio za interese DSa i Srbije?
voleli bi svi da zivimo u demokratskom i sredjenom drustvu, ali jbg, ne zivimo u wonderlandu nego zivis u srbiji. face it
ovde batice retardi osvajaju trecinu glasova, i josh misle da rastu.

Ne moramo još i mi da im pomažemo. ja sam očekivao da će Tadić po prvi put u životu zauzeti stav i reći Koštunici NE. Međutim sada ispade da svi vi koji ste izabrali DS ne vredite koliko duplo manje Koštunicinih glasova jer je on i dalje glavni.

Sad čekam da zajebe tadića na predsedničkim i podrži Nikolića.
 
~Petar~:
evo ja sam na proslim izborima zaokruzio DS(pre toga jednom tadic/jednom labus, i to je to)
i sad se osecam sasvim okey.
voleli bi svi da zivimo u demokratskom i sredjenom drustvu, ali jbg, ne zivimo u wonderlandu nego zivis u srbiji. face it
ovde batice retardi osvajaju trecinu glasova, i josh misle da rastu.
i tu nije pricha ko za koshtunjavog-spor je,mlohav,smarach i slicno...nema toga kod grobara i ekipe.
tu je pricha o bukvalnoj ponovnoj propasti srbije.
zato, cekacemo josh koju godinu da stvari budu normalnije

Tacno. :wink:
 
Ma mora da se šališ.:)
Najbolje što je moglo je popuštati Koštunici na svakom koraku?
Problem je što ja počinjem da sumnjam da su oni sve ovo iamli dogovoreno i pre pregovora a da su pregovori poslužili samo da se kod birača umanji šok.

Da bi ljudi rekli ovo je "najbolje što je moglo" iako je očigledno da nije.
 
BlackMusician73:
Misliš da se dobro izborio za interese DSa i Srbije?


Ne moramo još i mi da im pomažemo. ja sam očekivao da će Tadić po prvi put u životu zauzeti stav i reći Koštunici NE. Međutim sada ispade da svi vi koji ste izabrali DS ne vredite koliko duplo manje Koštunicinih glasova jer je on i dalje glavni.

Sad čekam da zajebe tadića na predsedničkim i podrži Nikolića.


Ono sto ti izgleda ne shvatas je to da je Kostunjavi iskopao sebi raku, politicku, i jos jedan takav izlet njega ce kostati dobrog dela biraca kao sto ga je i ovaj kostao. Ovo je ma kako to izgledalo cak i mudar potez Tadica jer ce pre svega pokazati da mu je NA KRAJU ipak stalo do Srbije i da ne zeli da uvlaci zemlju u jos dublju krizu....
 
Da Koštunica nije sada premijer on ne bi mogao da ide na neku nižu funkciju. Takođe ne bi mogao da pobedi Tadića na izborima. ostalo bi mu da neko vreme sedi bez funkcije što bi ga poslalo u istoriju. Ovako on nakon lošeg izbornog rezultata ima priliku da ponovo bude prvi čovek u zemlji i još uz to da rad DSovih ministara bude i njegov poen.

Meni to ne liči na poraz.

Ne trebsa ovde Koštunica da se zove tunjavi nego Tadić. On je doveo sebe i stranku do toga da se odreknu dobrog dela ideja zarad vlasti a da onda vlast prepuste Koštunici. Mene se to ne tiče jer moj glas ne dobijaju verovatno nikad više, ali su ovim sebi iskopali raku.

Da smo sada išli na izbore Koštunica bi morao mnogo toga da objašnjava, ovako... Vlada.
 
Kakav kompromis??

Kostunica ih je izje_bao sve. Podrzao Tomu za predsednika skupstine da bi ovi lopovi iz DS-a i G17 prihvatili ono sto Kostunica zeli.Pa videli ste valjda uplasene face lopova Dinkica,Djelica i ekipe.Usrali se u gace.I normalno sada prihvatise ono sto je Kostunjavi .Bilo je ili to ili rizik da SRS dodje na vlast pa da posle u mardelju zavrse.
Zajebao ih je sve Kostunica i radikale i G17 a Tadica nije bilo ni tesko zajebati.
 
BlackMusician73:
Ne trebsa ovde Koštunica da se zove tunjavi nego Tadić. .

Upravo tako.Bolje reci da je Tadic nevidjeno glup ( bar za politiku ovako mozda inije ali kad je politika u pitanju on pojma sa zivotom nema.To je do sada dokazivao 1000 puta a sada ko to ne vidi taj ili je slep ili fascinantno glup)
 
Markelja:
:D :D

Bas imas razmisljanja na pravoj razini......

Pa zar ih nije zajebao sve.Dobro radikale i nije toliko,izvuci ce oni korist iz ovoga ali Tadica je ismejao.Mada kad vidis ko je savetnik Tadicu jedan tupson od 30 godina sta onda da mislis o tom Tadicu.

Vuk Jeremic vs Vladeta Jankovic. To ti je kao FK Novi Pazar-FC Milan
 
Markelja:
Ono sto ti izgleda ne shvatas je to da je Kostunjavi iskopao sebi raku, politicku, i jos jedan takav izlet njega ce kostati dobrog dela biraca kao sto ga je i ovaj kostao. Ovo je ma kako to izgledalo cak i mudar potez Tadica jer ce pre svega pokazati da mu je NA KRAJU ipak stalo do Srbije i da ne zeli da uvlaci zemlju u jos dublju krizu....

Upravo tako. DSS je na putu bez povratka. A ovi sto sad kazu da je DSS osvojio duplo manje glasova od DSa takodje pricaju neistine. Preko 650 hiljada ljudi je glasalo za DSS-NS! To je tuzno ali istinito. DS ima samo 250 hiljada vise i sa tim mora da se pomiri covek. A oni su uzeli finansije, odbranu, pravdu (to mislim da je jako bitno), spoljne poslove, energetiku i potpredsednika za Evropske integracije gde Djelic moze da se iskaze ako sve bude islo po planu i da pokupi jos politickih poena. Nazalost Seljomir ce jos jedan mandat da krade na putevima, ali ako je DS dobio direkciju za puteve i ministarstvo finansija mogu tu malo da ga iskontrolisu, Jocic MUP sto je tuzno, ali ako pod pritiskom G17 i DS i medjunarodne zajednice budu radili na hapsenju zlocinca Mladica i to moze da se prezivi. Za kraj raspadnuti Kostunjavi ce da smrdi sa visine i to posmatra i brine za Kosovo koje ako je verovati Bernsu ide vec krajem meseca. To ce biti prvi test za vladu koji se nadam da ce preziveti.
 
Torrente-BG:
Kakav kompromis??

Kostunica ih je izje_bao sve. Podrzao Tomu za predsednika skupstine da bi ovi lopovi iz DS-a i G17 prihvatili ono sto Kostunica zeli.Pa videli ste valjda uplasene face lopova Dinkica,Djelica i ekipe.Usrali se u gace.I normalno sada prihvatise ono sto je Kostunjavi .Bilo je ili to ili rizik da SRS dodje na vlast pa da posle u mardelju zavrse.
Zajebao ih je sve Kostunica i radikale i G17 a Tadica nije bilo ni tesko zajebati.

Зашто зајебао Радикале па ви нисте хтели у владу, а и шта ћу Вам ја кад слушате наређења са запада и то из Шевенингена.
 

Back
Top