Da li smo svi upali u kandze turbo folka???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

me myself and I

Početnik
Poruka
7
Ako smo mi mladi na kojima svet ostaje, zasto se prepustamo PINK-ovom uticaju? Zasto prihvatamo sve sto nam se nametne, bilo to dobro ili lose? Da li to znaci da vecina nas nema svoju izgradjenu licnost i karakter (kad svako moze sve da nam nametne), ili nesto drugo?

Zanima me sta vi mislite o tome....


PS Imam jos jedno pitanje: Da li manjina koja je protiv tog shunda moze nesto da ucini u suzbijanju istog?
 
me myself and I:
Ako smo mi mladi na kojima svet ostaje, zasto se prepustamo PINK-ovom uticaju? Zasto prihvatamo sve sto nam se nametne, bilo to dobro ili lose? Da li to znaci da vecina nas nema svoju izgradjenu licnost i karakter (kad svako moze sve da nam nametne), ili nesto drugo?

Zanima me sta vi mislite o tome....


PS Imam jos jedno pitanje: Da li manjina koja je protiv tog shunda moze nesto da ucini u suzbijanju istog?

ma daj molim te.prepustamo se PINK-ovom utIcaju.

STRASNO.

mislim da te ne zanima sta ja mislim(bolje je da neznas sta ja mislim).
 
Nravno da moze.....
Ko kaze da mi prihvatamo sva ova nova i nametnuta sranja....Ne mora znaciti da nije izgradjena ličnost mada je tako u 90% slucajeva....Zna se kad se ta muzika slusa (mada ja je ne slusam nikad) a to sto danas mladi ljudi sami sebe pronalaze u toj vrsti muzike i poistovjecuju svoj zivot sa istom to je njihov problem!!!
 
me myself and I:
Ako smo mi mladi na kojima svet ostaje, zasto se prepustamo PINK-ovom uticaju? Zasto prihvatamo sve sto nam se nametne, bilo to dobro ili lose? Da li to znaci da vecina nas nema svoju izgradjenu licnost i karakter (kad svako moze sve da nam nametne), ili nesto drugo?

Zanima me sta vi mislite o tome....


PS Imam jos jedno pitanje: Da li manjina koja je protiv tog shunda moze nesto da ucini u suzbijanju istog?

pa el znash da bi te ubio sad? znachi prichash neke gluposti...uhh, zadavio bi' te :roll:
 
ono sto mi nije jasno zasto se teme o grandu otvaraju na svim mogucim podforumima....sad ce na kraju poceti i na zdravlju tipa da li ste oboleli od granda,a mozda bude i na ljubav i sex da li bi ste se ****** sa nekim iz granda...mnogo se opterecujete time...ako ti ne slusas,super,ti ne mozes menjati omladinu,a kao sto sam odavno rekla bolje da nam grand bude najveci problem,nego sto su nam sada problemi......to ce se uvek slusati,i ne kapiram kako se niste navikli....eh.......
 
Neka slusa ko sta hoce, ako je to njihov izbor. Licno ne podnosim turbo folk. To ne znaci da se ne druzim sa ljudima koji ga slusaju, samo da ne izlazim sa njima da bih slusao turbo folk. Uvek mozes da utices na okruzenje svojim ponasanjem, pitanje je samo koliko si ekstreman(ekstremna) u tome. Vazno je da te muzika koju slusas ispunjava, a ne da je slusas iz drugih razloga.
 
Lucky girl:
ono sto mi nije jasno zasto se teme o grandu otvaraju na svim mogucim podforumima....sad ce na kraju poceti i na zdravlju tipa da li ste oboleli od granda,a mozda bude i na ljubav i sex da li bi ste se ****** sa nekim iz granda...mnogo se opterecujete time...ako ti ne slusas,super,ti ne mozes menjati omladinu,a kao sto sam odavno rekla bolje da nam grand bude najveci problem,nego sto su nam sada problemi......to ce se uvek slusati,i ne kapiram kako se niste navikli....eh.......


nemam komentara... ja bih rekla isto to... e svasta... zasto je uopste bitno ko kakvu muziku slusa... :roll: cinjenica je da su grandovci jedno, a svi ostali drugo...
 
me myself and I:
Ako smo mi mladi na kojima svet ostaje, zasto se prepustamo PINK-ovom uticaju? Zasto prihvatamo sve sto nam se nametne, bilo to dobro ili lose? Da li to znaci da vecina nas nema svoju izgradjenu licnost i karakter (kad svako moze sve da nam nametne), ili nesto drugo?

Zanima me sta vi mislite o tome....


PS Imam jos jedno pitanje: Da li manjina koja je protiv tog shunda moze nesto da ucini u suzbijanju istog?

hm.. koji je tvoj problem :shock: slusaj sta ti se slusa i ne zamlacuj druge svojim cudjenjem i nekim hirovima, ne kazem da podrzavam pink niti grand ali sta me briga neka se oblace kako hoce i neka pevaju sta hoce,nije to moj problem a smatram ni tvoj
 
istina je da smo svi podlegli POVREDAMA sa pinka koje se neprestalno obrusavaju na nas ali za to krivca treba traziti ne samo medju nama samima vec i u celom drustvu koje je to okarakterisalo kao SRPSKO sto uopste nije tacno.ne kazem ja ponekad budem primoram da slusam to i ne bunim se jer necu da kvarim zurku ali vise volim da poslusam dobru SRPSKU pesmu nego neku tamo bundu od nerca i crni bmw ili kako vec....
 
pa vama kojima smeta grand prebacite kanal...niko nije podlegao povredama granda tudjom,vec svojom voljom....ako izlazite na mesta,izadjite tamo gde vam je muzika dobra,niko vas ne tera da to budu splavovi gde pici goga,seka itd.....sve je stvar volje i izbora,niko vam nije kriv ,a najlakse je svaliti krivicu na druge.....dakle kad vidite grand,menjajte kanal i videcete koliko niste podlegli....imate toliko drugih mesta gde se slusa drugacija muzika,imate kanala gde se pusta drugacija muzika....sve stvar volje i to vase...
 
uglavnom zna se sta je kultura a sta grand...tj totalni opozit od svake kulture i predstavnik kica shunda i prishuma koji smo mi tako zdusno prihvatili oberucke...iako je pun turcizama.ali pozitivni su, moram reci, uplivi tehna i popa! to mi se dopada....al o5 nije to nase...to nas truje mislili vi tako ili ne!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top