svrsiti dva puta bez vadjenja

Lazar81

Obećava
Poruka
75
pitanje zaista jeste pomalo eto neki bi rekli perverzno, ali me interesuju vasa iskustva i da li ste uopste uspeli ejakulirtai dva puta bez vadjenja i gubitka erekcije?(poznato je da neki muskarci koji boluju od seksualne hiper aktivnosti satirijaza to uglavnom mogu) znaci moze li to neko? i da da li je ko to uspeo sa kondomom ili pak bez njega?
 
Meni se jednom desilo da sam dva puta doživeo orgazam a da nisam izgubio erekciju. Međutim to nije bilo neko normalno stanje, znam da sam se osećao baš nekako loše te večeri i mislim da mi je pritisak bio visok. Bio sam i neispavan i razdraženih živaca. Uopšte ne mogu da kažem da je bilo neko uživanje... jednostavno se organizam poremetio tako da je valjda došlo do efekta sličnog kao kada se uzimaju nekakve supstance.
Jeste mi bilo čudno, ali nje nešto što bih voleo da mi se ponovi.
 
Ovakve baronizacije nisam cuo ni u vojsci...Cuj..Svrshucnuo? Pa tako mogu dvadeset puta. To je ultrajaka fora za neupucene. Isterujes po malo prostatine tecnosti,ako znas kako a zadrzavas spermu-KONTROLA DO JAJA.Prostata trne i **** sve tvrdji. E al to je muka za muskarca i riba mora da bude picHka i po da joj priustim takvu jeb acinu-DA ME INSPIRISE.al na kraju kad prsnes izlecu i komadi kicmene mozdine.
 
snoshaj efendija:
Ovakve baronizacije nisam cuo ni u vojsci...Cuj..Svrshucnuo? Pa tako mogu dvadeset puta. To je ultrajaka fora za neupucene. Isterujes po malo prostatine tecnosti,ako znas kako a zadrzavas spermu-KONTROLA DO JAJA.Prostata trne i **** sve tvrdji. E al to je muka za muskarca i riba mora da bude picHka i po da joj priustim takvu jeb acinu-DA ME INSPIRISE.al na kraju kad prsnes izlecu i komadi kicmene mozdine.

Cek,cek- je l ti bese onaj sa debelim q... ?
 
dezorijentisana:
E, nesto mi bas izgleda Episkopova verzija price realna- pa, ja moram da ga izvadim posle svog orgazma, da malo dodjem k' sebi, jer ako nastavi odmaK da hefta (kakva blesav izraz :D ) meni nije ba sprijatno..e,sad, ako je meni tako , mogu da zamislim kako je nezgodno muskima..
...pa stvar je čisto tehničke prirode,jer treba održati penis u erekciji do, sledeće ejakulacije...
 
dezorijentisana:
E, nesto mi bas izgleda Episkopova verzija price realna- pa, ja moram da ga izvadim posle svog orgazma, da malo dodjem k' sebi, jer ako nastavi odmaK da hefta (kakva blesav izraz :D ) meni nije ba sprijatno..e,sad, ako je meni tako , mogu da zamislim kako je nezgodno muskima..

Ma ne radi se o tome. Radi se o tome STA bi izaslo nakon 5-tog puta? Jedino ako imas spakovanu spermu ko samponi u kesicama LUXOL ZRENJANIN.Pa ti prostata otvara kesicu po kesicu...Ma pusti...
 

Back
Top