DA LI SE CESTO SVADJATE?

Extreme_Girl

Zainteresovan član
Poruka
456
E,pa ovako moja tema je :DA LI SE CESTO SVADJATE!Zato lepo razmislite i odgovorite,naravno ako hocete jer na ovom svetu nista ne moras sem...Nego da ne smaram da li se svadjate i zasto?Sta vas nervira-kod ljudi i uopste,kakvi ljudi vas nerviraju?Sta vas najcesce iznervira.Pa ja mislim da je od mene dosta-za sad. :lol:
 
Extreme_Girl:
E,pa ovako moja tema je :DA LI SE CESTO SVADJATE!Zato lepo razmislite i odgovorite,naravno ako hocete jer na ovom svetu nista ne moras sem... da se rodis i da umres... Nego da ne smaram da li se svadjate i zasto?Sta vas nervira-kod ljudi i uopste,kakvi ljudi vas nerviraju?Sta vas najcesce iznervira.Pa ja mislim da je od mene dosta-za sad. :lol:

Znam jednu osobu koja stalno to govori...
Retko kad se svadjam... Kada me neko povredi ja se samo okrenem bez reci i odem... Zbog toga mi se desva da me ljudi cesto ,,gaze''... Svadjam se kada neko zeli da naudi mojoj porodici, bliznjima i prijateljima...
Kakvi me ljudi nerviraju?... Ovo sam rekla x puta do sada... Ne volim one koji ,,gaze'' druge da bi oni bili ,,visi''... umesto da porade na sebi i budu bolji ljudi... Licemerje, zadnje namere, mrznja... osobine koje ne volim da vidim...
 
Ne volim da se svadjam, ali me najvise kod ljudi nervira prostakluk i odsustvo tolerancije, kada to vidim nerviram se, ali verujem da ako bih se upustio u konflikt i pobedio ispao bih veca stoka od onog sto je poceo, a ako bih izgubio bio bih vise iznerviran nego onog trenutka kad sam poceo da se svadjam.
 
Trut:
Ne volim da se svadjam, ali me najvise kod ljudi nervira prostakluk i odsustvo tolerancije, kada to vidim nerviram se, ali verujem da ako bih se upustio u konflikt i pobedio ispao bih veca stoka od onog sto je poceo, a ako bih izgubio bio bih vise iznerviran nego onog trenutka kad sam poceo da se svadjam.
Ma ja mislim da uopste nisi u pravu,jer ako se ne svadjas sta radis,dopustas da te drugi gaze,a ako zelis da promenis misljene,ja sam doktor,pa ako ti zatrebam.... :evil: :twisted: :evil:
 
kad me neko iznervira (sto nije bas tesko) u stanju sam da mu kazem sve sto mi padne napamet,i sta mislim i sta ne mislim,pa mi posle bude zao i tom nekom se izvinim,ali samo za ono sto nisam mislila.najvise me nerviraju ljudi koji te tako puste da se deres na njih ili te iskuliraju,a najgore je kad je neko toliko skroman da nece ni za sta da se bori jer nece nikog da povredi i posle kuka kako mu nista ne ide i kako ga svi `gaze`
 
Miss_worms:
Extreme_Girl:
Trut:
Niko mene ne moze da gazi i provocira ako mu ja to ne dozvolim, a ne dozvoljavam da me doticu takvi ljudi...
O tome se i radi jer ako ti cutis ti si samim tim vec zgazen i ponizen. 8)
Logicno razmisljanje!
Hvala Bogu da me neko razume,mislim ovaj kako rece TRUT A PAMETAN,ima stvbarno neke fix ideje,mislim filozofira ti covek a cak nije nio svestan sta prica...Za sad nemam vise komentara. :twisted:
 

Back
Top