ЕВО, ДС ОПЕТ УЦЕЊУЈЕ СМЕНОМ Т.НИКОЛИЋА

eremita:
ЕВО, ДС ОПЕТ УЦЕЊУЈЕ СМЕНОМ Т.НИКОЛИЋА

Сада сам чуо саопштење ДС-а ДА ТРАЖЕ СМЕНУ ЛЕГАЛНО ИЗАБРАНОГ ПРЕДСЕДНИКА ПАРЛАМЕНТА ТОМЕ НИКОЛИЋА.

Па сада видите КО стално прави сукобе и сра*е.........

Пази, хајде будимо објективни, па признајмо да је Николићева изјава у вези с ратним стањем, или оно о руској провинцији, ако ништа друго - прилично бесмислена.

Али, тим је још бесмисленија реакција ДС, тако ХИСТЕРИЧНО реаговање.

(Исто, и формално гледано, на сам избор Николића, ).
 
eremita:
ЕВО, ДС ОПЕТ УЦЕЊУЈЕ СМЕНОМ Т.НИКОЛИЋА

Сада сам чуо саопштење ДС-а ДА ТРАЖЕ СМЕНУ ЛЕГАЛНО ИЗАБРАНОГ ПРЕДСЕДНИКА ПАРЛАМЕНТА ТОМЕ НИКОЛИЋА.

Па сада видите КО стално прави сукобе и сра*е.........
A sta je tebi tu cudno?
Ako DSS hoce sa DS-om,ne moze sa Radikalima.
DS i G17 su po tom pitanju jednoglasni,pa je na potezu DSS.
Samo,onda se postavlja pitanje sto su birali Tomu,ako ce u vladu sa DS i G17.
To je vec ozbiljnije pitanje i mislim da je to jak argument za nove izbore.
Kakav god kompromis da se postigne u "demokratskom bloku" on ce biti previse opterecen dogadjajima u zadnjih 2-3 dana i samim tim truo.
 
DB 06:
A sta je tebi tu cudno?
Ako DSS hoce sa DS-om,ne moze sa Radikalima.
DS i G17 su po tom pitanju jednoglasni,pa je na potezu DSS.
Samo,onda se postavlja pitanje sto su birali Tomu,ako ce u vladu sa DS i G17.
To je vec ozbiljnije pitanje i mislim da je to jak argument za nove izbore.
Kakav god kompromis da se postigne u "demokratskom bloku" on ce biti previse opterecen dogadjajima u zadnjih 2-3 dana i samim tim truo.
Posle onih reči na skupštini ako imaju 1% mozga i časti koalicija DS i DSS sledećih 100 godina ne bi trebalo da je moguća.
 
DB 06:
A sta je tebi tu cudno?
Ako DSS hoce sa DS-om,ne moze sa Radikalima.
DS i G17 su po tom pitanju jednoglasni,pa je na potezu DSS.
Samo,onda se postavlja pitanje sto su birali Tomu,ako ce u vladu sa DS i G17.
To je vec ozbiljnije pitanje i mislim da je to jak argument za nove izbore.
Kakav god kompromis da se postigne u "demokratskom bloku" on ce biti previse opterecen dogadjajima u zadnjih 2-3 dana i samim tim truo.
Potpuno se slazem.
@eremita
pa niko ne kaze da nije legalno izabran,ali niko i ne trazi nelegalnu smenu,nego vecinom glasova kako je i predvidjeno ustavom i poslovnikom skupstine.
 
robocap:
Posle onih reči na skupštini ako imaju 1% mozga i časti koalicija DS i DSS sledećih 100 godina ne bi trebalo da je moguća.


ma ona pljuvacina ti je u stvari zabava za siroke narodne mase.

posle skupstine oni svi zajedno demokrate, dssovci, radikali, ldpovci u skupstinskom restoranu piju visku za 20 din i jedu vesalice karadjordjeve snicle i krmenadle za 60 din po komadu.
 
predsednik Narodne Skupštine je ozbiljna funkcija i predstavlja najvažnija kariku vlasti u svakoj državi, zakonodavnu. To što u ovoj zemlji je sudska i zakonodavna na margini, a svi pogled uprti u izvršnu, pa to je nezrelost društva i demokratije.
Ono što je normalno da parlamentarna većina daje predsednika parlamenta. Sada je to trenutno, većina ad hock kako je krstiše iz DSS-SRS.
Ono što je besmisleno, ako nam je trebao predsednik parlamenta za jednu nedelju, nismo ga morali ni birati, ako je na pomolu koalicija DS-DSS, onda je to mogla biti i Miloševićka i td.
Dosta besmislenih momenata u ovome svemu.
Ako važi ono pravilo da je Koštunica mandaar, DS-u to mesto pripada više nego jasno.
Ili se pojavio 957 princip o nepoklapanju datuma rođenja, zaklanjanje Saturna i funkcija predsednika Narodne Skupštine :roll:
 
Jerry Ropero:
ma ona pljuvacina ti je u stvari zabava za siroke narodne mase.

posle skupstine oni svi zajedno demokrate, dssovci, radikali, ldpovci u skupstinskom restoranu piju visku za 20 din i jedu vesalice karadjordjeve snicle i krmenadle za 60 din po komadu.
potpisujem sve, mislim da mi je ovo prvi put da se sa tobom u potpunosti složim. :grin: :grin:
 
eremita:
ЕВО, ДС ОПЕТ УЦЕЊУЈЕ СМЕНОМ Т.НИКОЛИЋА

Сада сам чуо саопштење ДС-а ДА ТРАЖЕ СМЕНУ ЛЕГАЛНО ИЗАБРАНОГ ПРЕДСЕДНИКА ПАРЛАМЕНТА ТОМЕ НИКОЛИЋА.

Па сада видите КО стално прави сукобе и сра*е.........

Niste ostavili link ka kafani u kojoj ste to čuli...
 
Jerry Ropero:
ma ona pljuvacina ti je u stvari zabava za siroke narodne mase.

posle skupstine oni svi zajedno demokrate, dssovci, radikali, ldpovci u skupstinskom restoranu piju visku za 20 din i jedu vesalice karadjordjeve snicle i krmenadle za 60 din po komadu.

Jerry, el si to ti ili neko drpio nick? Pa ovo je ČUDO!
Zamisli kad je odavno poznato kako se prave dogovori oko scenarija "krize za ovu nedelju"...
I - pojeo vuk magarca...
A ovde se ljudi raspišu k'o da konkurišu za Nobelovu nagradu.
Udri pa raspali. Neki i deseterac udare...
 
Nexus 6:
:lol:
odavno ovaku smejuriju nisam procitao... :lol:
jel' ovo i dalje podforum politika?
Pa što se smeješ ko lud na brašno. Ako si glup, pitaj. Da meni neko kaže ono što je Šutanovac rekao Aligrudiću u vezi hulahopki izvlačenja ušiju, prvo bi mi j... kevu a posle toga iz inata nikad više ne bi ni razgovarao o mogućnosti da DSS sa DS om radi bilo šta zajedničko.
 
robocap:
Pa što se smeješ ko lud na brašno. Ako si glup, pitaj. Da meni neko kaže ono što je Šutanovac rekao Aligrudiću u vezi hulahopki izvlačenja ušiju, prvo bi mi j... kevu a posle toga iz inata nikad više ne bi ni razgovarao o mogućnosti da DSS sa DS om radi bilo šta zajedničko.

a ti, ako si stvarno pandur, daj otkaz kad ne kapiras da u javnim sluzbama ne sme biti inata...da moras da cinis ustupke, i da saradjujes sa onima koje bi najradije smestio u rudnike soli...

sa takvim stavom vise ti lezi "privatno obezbedjenje kontraverznih biznismena"
 
robocap:
Da meni neko kaže ono što je Šutanovac rekao Aligrudiću u vezi hulahopki izvlačenja ušiju, prvo bi mi j... kevu a posle toga iz inata nikad više ne bi ni razgovarao o mogućnosti da DSS sa DS om radi bilo šta zajedničko.
Али, они се зато и зову политичари.
Ти то ниси. То те (и нас) разликује од њих. Да имамо тако дебео образ и ми бисмо били тамо.
 
eremita:
А ти Длакави боље читај вести него да сваку свакцијату тему тролујеш ! :evil:


1) Ne zovi me "Dlakavi" jer nisi žensko
2) Forumaši prešli na bolju temu od ove "tvoje" tipa - kako sam doživeo vesti, a i ti sam odlaziš tamo, koliko vidim...
http://forum.krstarica.com/threads/150099
 
Nexus 6:
a ti, ako si stvarno pandur, daj otkaz kad ne kapiras da u javnim sluzbama ne sme biti inata...da moras da cinis ustupke, i da saradjujes sa onima koje bi najradije smestio u rudnike soli...

sa takvim stavom vise ti lezi "privatno obezbedjenje kontraverznih biznismena"

Добро, али тај Шутановац је доказао да у том ДС-у има невероватних примитиваца и простака, ја сам до ове његове изјаве мислио да је само онај Зоран Живковић џукела, али сада видим да је и Шутановац... и ко зна колико их још има, само
нису до сада били испровоцирани.
 
Chávez:
Velike dzukele su i bradonje Petrovic i onaj Gavrilovic valjda..

Да, да.....ево њих сам заборавио... а сада се сетих и нове џукелеу ДС-у оног (не знам како се зове) шпијуна што је водио "Отпор" и што је био инструктор по Руској федерацији и правио пичвајзе и нереде тамо. 8-)
 
Kostunica rastura DS, to je sustina.

Ako DS prihvati Nikolica da ostane predsednik skupstine onda ce pojesti sva gov_a sto su izasr_li u vezi njegovog izbora i vezi podizanja vrednosti EURA itd..

Sa druge strane Nikolic nije najavio mogucnost da bude vanredno stanje nego je objasnio voditeljici da postoje 3 izlaza po ustavu posto je ona znala samo za 2. Na zalost B92 i slicni su jedva docekali da okrenu pricu pa da je danas ispravljaju...
 
eremita:
ЕВО, ДС ОПЕТ УЦЕЊУЈЕ СМЕНОМ Т.НИКОЛИЋА

Сада сам чуо саопштење ДС-а ДА ТРАЖЕ СМЕНУ ЛЕГАЛНО ИЗАБРАНОГ ПРЕДСЕДНИКА ПАРЛАМЕНТА ТОМЕ НИКОЛИЋА.

Па сада видите КО стално прави сукобе и сра*е
.........
Reci mi da se šališ...
 
Beograd - Mogućnost uvođenja vanrednog stanja potpuno je isključena - izjavio je juče posle sednice Vlade Srbije Milan Parivodić, koordinator u Ministarstvu finansija.
On je naglasio da će biti "duboko razočaran" ukoliko demokratske snage ne uspeju da se dogovore pre isteka roka za formiranje vlade i izrazio očekivanje da će to ipak dogoditi. Na pitanje kako komentariše podršku DSS za izbor Tomislava Nikolića za predsednika parlamenta, Parivodić je rekao: "Nisam srećan zbog toga".


Alal vera Parivodiću:-D
 

Back
Top