Malo lepih misli

pazi veliki Brat.aj em spichles.
licnu latino seriju imam da bih gledala razne verzije i na tv-u.
muka mi je od sopstvenih filozofija .nema mesta vise ni za mrvicu.ni za sta.evo samo sto nije eksplodirala.puna,puna,puna.i jedino vidim tendenciju ka punjenju nikako praznjenje.imam mozdanu dijareju.
kako da je resetujem, da je klistiram,liposukciram,otkinem i istresem.ziva nisam.ne znam.
sto vise razmisljam sve sam gluplja.
 
ja ne mogu vise.sve mi je ok.umem da se smejem.
ali,ne mogu vise da mislim.hocu da mi izlapi mozak.da ostane prazna ploca.mnogo cu da poludim ako ne stanem.je l ima neko slican problem?zapusili mi se svi moguci kanali u glavi.zidovi bez vrata i prozora.i sve se vise spustam u dubine.ono kao kad silazis u katakombe.i sve vise nivoa.i dobro do sada sam se nekako vracala.ali,vec jedno vreme ne izlazim gore.ne mogu vise.ajd sad neko drugi da se psihoanalizira umesto mene.a ja da malo predahnem.ajd sad neko drugi da analizira odnose,ljudske nemilosrdnosti,jad i bedu.pravdu,savest i svest.izgleda da me **** neki tranzit.samo da vec jednom promeni koordinate.
 
ma meni je bilo dosadno na radnom mestu kada sam se prijavila ovde,jer su mi ukinuli chat.super sam ja i sada.a vratila sam se opet iz opet dosade.ne mogu vise da surfujem i da trazim podatke o svemu sto mi padne na pamet.a pada mi.a i slucajno sam obrisala jedinu igricu koju sam imala,mad caps,vrlo inteligentna igrica.zahteva bas prisustvo. :lol: a posto imamo administrativnu zabranu ne mogu ponovo da je instaliram. i eto mene na krsti opet.nema moje stanje veze sa tim.naprotiv kada mi je bilo lose nisam dolazila.evo, sada sam otkrila sve o sebi.oce mnogo da me boli?
 

Back
Top