5.oktobar 2

Nema sanse milicija je bolje placena i bolje opremljena i mnogo vise stimulisana da ide na rodjeni narod za pare i politicare nego sto je bila 5 oktobra ili za vreme milosevica. Vojska isto tako.
 
We all dream:
Ako bude doslo do toga hocete li izaci na ulice?Ja imam osecaj da ce se 5.oktobar veoma brzo ponoviti.
Буди јаснији, шта подразумеваш под 5-окт. 2 ? Још боље - шта то треба да се уради новом "плишаном револуцијом" ?
 
Лупају по обичају.Вероватно мисле на пљачку слика и старог намештаја из скупштине!Лопине,бре...:roll:
 
We all dream:
Ako bude doslo do toga hocete li izaci na ulice?Ja imam osecaj da ce se 5.oktobar veoma brzo ponoviti.
Crnogorski kadrovi i balavi klinjoberi koji su onog petog oktobra jos piskili u pelene, zadojeni cedinim sektaskim ispiranjem mozgova, baljezgaju o "REVOLUCIJI".

Ma jedva cekam da vidim kako ce ta njihova gay-narko pobuna da izgleda, i ko ce umesto Cacana i navijaca sada da jurisa na Skupstinu (zbog cega je jos bolje pitanje).
Valjda ove slinave LDP seronje koje nisu u zivotu videle jedan policijski kordon, kamoli demonstracije i 5.oktobar :lol:
 
Salvantis:
Crnogorski kadrovi i balavi klinjoberi koji su onog petog oktobra jos piskili u pelene, zadojeni cedinim sektaskim ispiranjem mozgova, baljezgaju o "REVOLUCIJI".

Ma jedva cekam da vidim kako ce ta njihova gay-narko pobuna da izgleda, i ko ce umesto Cacana i navijaca sada da jurisa na Skupstinu (zbog cega je jos bolje pitanje).
Valjda ove slinave LDP seronje koje nisu u zivotu videle jedan policijski kordon, kamoli demonstracije i 5.oktobar :lol:

Prva gay revolucija u svetu...
 
Alekasandar2:
Prva gay revolucija u svetu...
Ima da naprave paradu oko skupstine :D

Kakav ce to strahovit juris LDP omladine da bude: histericni gay-narkosi vristeci krecu da samaraju specijalce, i da ih udaraju torbicama, dok panduri u uzasu beze spasavajuci zivu glavu (ili verovatnije dupe).
:lol: :lol: :lol:
 
ја такође мислим да је онда пропуштено да се деси "6. октобар".

Али, у многим стварима не на начин како неки овде то замишљају да је требало да се деси.

Укратко, требало је да се направи истински дисконтинуитет.

Не само с годинама СМ, него и претходних 60, јер је то нераскидиво повезано.
 
Norma Kampl:
ја такође мислим да је онда пропуштено да се деси "6. октобар".

Али, у многим стварима не на начин како неки овде то замишљају да је требало да се деси.

Укратко, требало је да се направи истински дисконтинуитет.

Не само с годинама СМ, него и претходних 60, јер је то нераскидиво повезано.

Једног дана, одвојићемо се од Турске...
 
Norma Kampl:
ја такође мислим да је онда пропуштено да се деси "6. октобар".

Али, у многим стварима не на начин како неки овде то замишљају да је требало да се деси.

Укратко, требало је да се направи истински дисконтинуитет.

Не само с годинама СМ, него и претходних 60, јер је то нераскидиво повезано.

....da..ali,
''gospodja ministaraka'' voli sluzbeni auto i sofera,
a ''gospodin ministar'' obozava skupstinski bife (kafa,kisela=10 dinara)

pa, ako uspe sledeca revolucija... :roll:
promeniti obavezno, 2 tacke ''ustava''.. :D
pod 1......ukinuti sofera ''gospodji''......znaci, na pijacu,da se ide busom
tacka 2.... kafa i kisela da budu bar 500 dinara
 
apolid:
5 oktobar ce se opet desiti, samo sto se ovaj put nece ponoviti greske od proslog puta.

Ако ти је дрога скупа, пробај да се циглом удараш у главу.
Ефекат је исти.
А могу и да ти помогнем...
Па људи смо...
 
Evo,ja cu biti malo rezervisaniji od apolida,pa cu reci da,ako se desi novi 5.oktobar,verovatno ce se desiti i 6.oktobar.Ovog puta su blokovi mnogo kompaktniji u politickom smislu,sto je nedostajalo DOS-u.
 
DB 06:
Evo,ja cu biti malo rezervisaniji od apolida,pa cu reci da,ako se desi novi 5.oktobar,verovatno ce se desiti i 6.oktobar.Ovog puta su blokovi mnogo kompaktniji u politickom smislu,sto je nedostajalo DOS-u.

Nemoj da me ispravljas. Nisam uopste pomislio na sesti oktobar.
 

Back
Top