Kako ohladiti glavu?

Gost118

Elita
Poruka
22.445
A, i ostale organe... :lol:
E, ljudi, imam tako dobrog komsiju, da je to brooka... Vrlo je i ljubazan, duhovit i sarmantan, a potrudio se i da do mene dodju neki njegovi komplimenti izreceni na moj racun...
Ali, kao sto u svakoj prici ima "ali", evo ga i ovdje...
Covjek je, naime, OZENJEN!
Njegovi klinci mi trce u kucu, njegova zena me preko ograde koja nas dijeli zove na kafu i sve tako po redu... Jako fini ljudi...
Kako da gresne misli odagnam iz glave?
Postaje mi sve teze da podnosim to iskusenje...
Ozbiljno pitam... :-?
 
A sto je sa tvojim ako ne sada bivshim, muzem?
Mislim u kakvim si relacijama?
Ako si ostala bez njega, ma drmni komshinici muza ;) Josh ako je "papuchar", pa ga dobro izmaltretirash, a bogami i izbuchujesh, te mu nabjijesh obije noge u jednu cipelu.
 
Gazdarica:
A, i ostale organe... :lol:
E, ljudi, imam tako dobrog komsiju, da je to brooka... Vrlo je i ljubazan, duhovit i sarmantan, a potrudio se i da do mene dodju neki njegovi komplimenti izreceni na moj racun...
Ali, kao sto u svakoj prici ima "ali", evo ga i ovdje...
Covjek je, naime, OZENJEN!
Njegovi klinci mi trce u kucu, njegova zena me preko ograde koja nas dijeli zove na kafu i sve tako po redu... Jako fini ljudi...
Kako da gresne misli odagnam iz glave?
Postaje mi sve teze da podnosim to iskusenje...
Ozbiljno pitam... :-?

Bucni glavu u vodu......
 
Gazdarica:
Kako da gresne misli odagnam iz glave?
Postaje mi sve teze da podnosim to iskusenje...
Ozbiljno pitam... :-?

Kad se covek bori protiv negativnih misli ili pozudnih predstava onda mu je sve gore, zato sto im na taj nacin poklanja paznju. Fora je da ih ignorises. Kad se pojave, ti ih zameni nekom drugom predstavom, npr. kako pijes kafu sa njegovom zenom. :lol:
Nije lako priznajem, al' tako sam ja uspela da iskuliram cigarete u fazi ostavljanja. Znaci svesno odlucujes sta ti se javlja u glavi, a samim tim "gresne misli" ne ovladavaju tvojim osecanjima. Ne prepustaj se mastarenju.
 
Gazdarica:
Pumps, slobodna sam, a pitanje sam postavila krajnje ozbiljno...
Ne zelim da bilo kome otimam muza...
Zelim da se ohladim... :?
Koliko vidim, ti nisi mrtva - hladna prema njemu i novonastaloj situaciji.
Cini mi se da si zagrizla. Pa dobro, razumljivo je to... Nezgodno je sto zivite u komshiluku i sto se vjerovatno gledate svaki dan.
Evo i ja gledam jednu mladu komshinicu, huh, ima 17 godina, vrlo je drchna, sexi izgled, garderoba...i rado bih joj smjestio...ali se nekako uzdrzavam, a ni sam ne znam kako. Pokusavam da skrenem tok misli na nesto drugo ali teshko uspijevam... Znam da je "otpratim" dugim pogledom kad krene niz ulicu... Joj, kad zanjishe kukovima u mini suknji i helankama a bogami i na visokim shtiklama...

ps
dolazim za 5 minuta. Idem do toaleta ;)
 
Zaista, ono sto i radim jeste da ga izbjegavam i da ignorisem to sto osjecam...
Ali, kako da izbjegavam covjeka koji mi je bukvalno PRVI komsija?
Jedino da ulazim i izlazim kroz prozor... :lol:
Ali dzaba, prozor moje dnevne sobe gledaju na njegovo dvoriste u kome provodi mnogo vremena...
Usto, kako se kome od prijatelja u RL pozalim, tako mi oni kazu - Ma, sta te briga, iskoristi situaciju... I time mi samo jos vise prisjednu na muku... :?
 
Kad se covek bori protiv negativnih misli ili pozudnih predstava onda mu je sve gore, zato sto im na taj nacin poklanja paznju. Fora je da ih ignorises. Kad se pojave, ti ih zameni nekom drugom predstavom, npr. kako pijes kafu sa njegovom zenom.

Ovo je odlichan savet. Drugo, pokushaj da svoje misli okupirash nekim drugim chovekom, ako ga vec nemash, ne znam tvoju situaciju .. ali ako si 'prazna' u pogledu partnera onda je to pogodan teren za 'gresne misli'. Ne kazem da ih nema i kad imash nekoga, ali je ovako mnogo teze odupreti se izazovu.
 
Gazdarica:
Zivim tu od jesenas...
I ne, nema drugog muskarca...
Pa, nadji ga! Mislim, drugog muskarca...
Kakav je to covek, tvoj komsija, koji te tako "merka", a ima zenu!? Mislis da ce prema tebi biti drugaciji... Nece! Jer, ne ceni zensko! Sto se ne razvede, ako ne voli svoju zenu...
Nema od toga nista! Mozda samo strast... Bezveze...
 
Anca Valo:
Pa, nadji ga! Mislim, drugog muskarca...
Kakav je to covek, tvoj komsija, koji te tako "merka", a ima zenu!? Mislis da ce prema tebi biti drugaciji... Nece! Jer, ne ceni zensko! Sto se ne razvede, ako ne voli svoju zenu...
Nema od toga nista! Mozda samo strast... Bezveze...
A oprosti , zivota ti...
A sto meni fali. I ja bogami pogledam i dooobro odmjerim moje komshinice, koje bi SIGURNO zamijenio za moju suprugu, koja je i bolja riba od istih (komshinica).
 
pumps:
A oprosti , zivota ti...
A sto meni fali. I ja bogami pogledam i dooobro odmjerim moje komshinice, koje bi SIGURNO zamijenio za moju suprugu, koja je i bolja riba od istih (komshinica).

Pa, ako je tvoja zena bolja riba od njih, tim gore! Sto bi je menjao za tamo neke kojekakve komsinice!!! Sta, tvoja zena predstavlja siguraciju da imas sex kad god zelis ili sta vec???? Da li bi voleo da tvoja zena bude "zanimljiva komsinica"???
 
Gazdarica:
A, i ostale organe... :lol:
E, ljudi, imam tako dobrog komsiju, da je to brooka... Vrlo je i ljubazan, duhovit i sarmantan, a potrudio se i da do mene dodju neki njegovi komplimenti izreceni na moj racun...
Ali, kao sto u svakoj prici ima "ali", evo ga i ovdje...
Covjek je, naime, OZENJEN!
Njegovi klinci mi trce u kucu, njegova zena me preko ograde koja nas dijeli zove na kafu i sve tako po redu... Jako fini ljudi...
Kako da gresne misli odagnam iz glave?
Postaje mi sve teze da podnosim to iskusenje...
Ozbiljno pitam... :-?
Ma cim te komsinica ne gleda popreko nego zove na "kafu" meni to mirise na svingere:) Daj bre bice ti jos lakse kad joj maznes muza za sex. kuliraj neces da se udajes, a jos mozda i trojka padne
 
Nisam za kombinaciju sama-ozenjen...jer je tu zenska strana uvek ostecena...a sex je cesto dobar...
Mnogo gore ces se osecati ako budes sa njim i jos bude dooobrooo...
Da sam sama nikad ne bih bila s ozenjenim, pa naravno, onda ni tebi to ne savetujem...
Ja drugacije ne bih umela da se izvucem iz te situacije, osim preusmeravanjem sexualne energije na nekog drugog...kako?
Izlazenje, kretanje medju muskim svetom...nekog zanimljivog ces vec sresti...a do tad izbegavanje komsije i misli o njemu, budi karakter, naredi sebi...koji ce ti to u zivotu...mada, razumela bih i da padnes...sve je to uzasno privlacno, ali isto toliko i bolno kasnije...
 
A zasto je jedini izlaz da se usmeri na drugog muskarca koji ni ne postoji, moze da usmeri energiju ( ne priznajem seksualnu energiju kao nesto sto postoji zasebno) na bilo sta drugo sto je zanima. Nijednoj zeni ne treba zivot da se vrti samo oko seksa i muskaraca.
 
Gazdarica:
A, i ostale organe... :lol:
E, ljudi, imam tako dobrog komsiju, da je to brooka... Vrlo je i ljubazan, duhovit i sarmantan, a potrudio se i da do mene dodju neki njegovi komplimenti izreceni na moj racun...
Ali, kao sto u svakoj prici ima "ali", evo ga i ovdje...
Covjek je, naime, OZENJEN!
Njegovi klinci mi trce u kucu, njegova zena me preko ograde koja nas dijeli zove na kafu i sve tako po redu... Jako fini ljudi...
Kako da gresne misli odagnam iz glave?
Postaje mi sve teze da podnosim to iskusenje...
Ozbiljno pitam... :-?
Komsiiija, komsiiija,
dok ti zena radi u basti,
prepusti se mojoj masti!
Znam kako ti je, moj drug Pera je imao slican problem! Samo on nije iskuliro, nego je opalio. Par godina kasnije dolazi komsika na kafu sa sincicem. Sincic cim je ugledo Peru, potrci ka njemu i pocne da vice: bata, bata, a Perin cale sve to gleda i kaze: nije sine bata, to je tata! U principu, i nema neke veze sa tvojim problemom, al morao sam da kazem :-D U stvari ima veze, zamisli da si ti na mestu te komsike...
 
Gazdarica:
A, i ostale organe... :lol:
E, ljudi, imam tako dobrog komsiju, da je to brooka... Vrlo je i ljubazan, duhovit i sarmantan, a potrudio se i da do mene dodju neki njegovi komplimenti izreceni na moj racun...
Ali, kao sto u svakoj prici ima "ali", evo ga i ovdje...
Covjek je, naime, OZENJEN!
Njegovi klinci mi trce u kucu, njegova zena me preko ograde koja nas dijeli zove na kafu i sve tako po redu... Jako fini ljudi...
Kako da gresne misli odagnam iz glave?
Postaje mi sve teze da podnosim to iskusenje...
Ozbiljno pitam... :-?

e prvi put vidim pohotnu zenku, uvek sam mislio da je to gluma, i stvar rezervisana za nas. sta sve necu nauciti ovde...
 
Gazdarica:
Zaista, ono sto i radim jeste da ga izbjegavam i da ignorisem to sto osjecam...
Ali, kako da izbjegavam covjeka koji mi je bukvalno PRVI komsija?
Jedino da ulazim i izlazim kroz prozor... :lol:
Ali dzaba, prozor moje dnevne sobe gledaju na njegovo dvoriste u kome provodi mnogo vremena...
Usto, kako se kome od prijatelja u RL pozalim, tako mi oni kazu - Ma, sta te briga, iskoristi situaciju... I time mi samo jos vise prisjednu na muku... :?

Hahaha Draga,...ja sam mislila da si ti najjaca zena ovde :)
Pa nije valjda se sa svaki put on pojavi kad izadjes iz stana i ulazis??????:shock:

Savet: Preseli se :lol: :lol: salim se.....
 

Back
Top