AMDXP 2500+ G-Force FX 5200 Asus ploca nista ne prodajem....

.... koje si platio Boga oca.... hehe

paz ovu kombinaciju.... AMD XP 2200+ placen 85e oc-ovan na 2250MHz (napon SMANJEN sa 1.65V na 1.6V load temp 45 stepeni... inache moze on i preko 2.5GHz ali se greje ko zmajev zub, pa cekam bolje hladjenje)= AMD XP 2800+ (to je niza oznaka od one koju dobijam.... veca ti se ne bi svidela) cena oko 200e.... (that IS a SWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET deal).... hehehe

ABIT NF7 v2.x

+

Sapphire 9600xt....

3dMark2001 cirka 13000 (bez ocovanja kartice)...
3dMark2003 cirka 3981 (bez ocovanja kartice)....

+ 2 u upotrebi 2 na lageru SCSI diska (Maxtor Atlas 10K od 36.7Gb).... (cekaju novo napajanje i RAID U320 kontroler)...

nista ja :roll: .... samo se falim 8)
 
rastamann:
BTW, jel' ima potrebe da se ja hvalim?

TT Xaser III
Abit IC7 MAX3
Intel 2.8c
3x512Mb Kingstone Hyper X 434
2 x 73.5Gb SCA2 Hot Swap (external)
23" LG Flatron
Saphire Radeon 9800XT

Ajde zmajevi, da vas vidim!
D1, sutra glavim "onaj" 9800, javi se da bacish pogled... :D :D :D
Intela ne bi uzeo ni da mi daju za dz. O svojim dodatnim komponentama necu ni da pricam i necu da spominjem koliko imam memorije izbedacicete se.
 
Ma, sve je to picin dim!!!

paz'te sad:

AMD ATHLON Thunderbird 950MHz (oc 1005MHz...moze on i vise, al' bojim se da ne crkne)
ASUS A7A 133
1x256MB (i slovima jedanputadvestapedesetisestmegabajtanonamesdrama koji by the way radi k'o zmajev zub)
Maxtor 40GB 5400rpm overnabudzen na 160GB i 124327rpm
GeForce 2 MX400 64MB od nekog polupotpisanog proizvodjaca, ali ima bogami i ventilator
Samsung 753s
Teac CD 500inestoneznamtacnoalionajpopularnicetrdesetobrzinac
modemESS...nije bas Lucent, al kaci se k'o zmaj, stabilan k'o slon i pichi ko ferrari
HP1005w...jes' da stampa samo iz "prozora", ali ja ionako nemam para za linux
itd. itd.
 
Red_Zmaja:
rastamann:
BTW, jel' ima potrebe da se ja hvalim?

TT Xaser III
Abit IC7 MAX3
Intel 2.8c
3x512Mb Kingstone Hyper X 434
2 x 73.5Gb SCA2 Hot Swap (external)
23" LG Flatron
Saphire Radeon 9800XT

Ajde zmajevi, da vas vidim!
D1, sutra glavim "onaj" 9800, javi se da bacish pogled... :D :D :D
Intela ne bi uzeo ni da mi daju za dz. O svojim dodatnim komponentama necu ni da pricam i necu da spominjem koliko imam memorije izbedacicete se.
eh prijatelju, znas li do kojih klokova idu ti inteli :roll: :roll: :roll:
 
Red_Zmaja:
Intela ne bi uzeo ni da mi daju za dz. O svojim dodatnim komponentama necu ni da pricam i necu da spominjem koliko imam memorije izbedacicete se.

ho ho... decko, imam istu makinu (samo 512 RAM-a manje)... Kad vidis sta takvo jedno cudo moze da odradi, ne bi uzeo AMD cak ni da ti daju para da ga uzmes...

... a cak i da ne volis Intel-a, pa zasto ga ne bi uzeo za dzaba... Ljudi ga ne vole zbog cene, ne zbog performansi u kojima u mnogim segmentima prednjaci...
 
Incognito:
Red_Zmaja:
Intela ne bi uzeo ni da mi daju za dz. O svojim dodatnim komponentama necu ni da pricam i necu da spominjem koliko imam memorije izbedacicete se.

ho ho... decko, imam istu makinu (samo 512 RAM-a manje)... Kad vidis sta takvo jedno cudo moze da odradi, ne bi uzeo AMD cak ni da ti daju para da ga uzmes...

... a cak i da ne volis Intel-a, pa zasto ga ne bi uzeo za dzaba... Ljudi ga ne vole zbog cene, ne zbog performansi u kojima u mnogim segmentima prednjaci...
O.K. igrajte se vi svasim intelom ja cu sa AMD-om.Jos sam da uzmem ovaj novi procesor i bicu miran.
Zelim vam srecu s Intelom. Samo ja ga ne mrzim zbog cene vec zato sto je obicno smece. I da uzeo bi ga za dz. mozda bi dobio neku kintu na otpadu za njega.
Nista licno samo mrzim intel.
Bez ljutnje. :D
 
Anonymous:
Incognito:
Red_Zmaja:
Intela ne bi uzeo ni da mi daju za dz. O svojim dodatnim komponentama necu ni da pricam i necu da spominjem koliko imam memorije izbedacicete se.

ho ho... decko, imam istu makinu (samo 512 RAM-a manje)... Kad vidis sta takvo jedno cudo moze da odradi, ne bi uzeo AMD cak ni da ti daju para da ga uzmes...

... a cak i da ne volis Intel-a, pa zasto ga ne bi uzeo za dzaba... Ljudi ga ne vole zbog cene, ne zbog performansi u kojima u mnogim segmentima prednjaci...
O.K. igrajte se vi svasim intelom ja cu sa AMD-om.Jos sam da uzmem ovaj novi procesor i bicu miran.
Zelim vam srecu s Intelom. Samo ja ga ne mrzim zbog cene vec zato sto je obicno smece. I da uzeo bi ga za dz. mozda bi dobio neku kintu na otpadu za njega.
Nista licno samo mrzim intel.
Bez ljutnje. :D
To sam bio ja samo nisam se prijavio he
 
PR: AMD XP 3200+
OS: ABIT NF7-S 5.1 Sorround
Mem: 3x512Mb
Hdd: 2x200Gb
CDRW: Sony CRX230E / 52x32x52
DVDRW: ASUS

-A monitor je neki koji se colima meri, nesto kao bioskop
-A muzika Joooj me meni 6x100 watti
-A nisam ni provajder jos za sada
-Internet Motorola Wirreless 2.4Ghz

A sad o grafici:

Ati Radeon 9800SE / 256 MB + Satelitski digitalni komplet.

Napajanje: Trafo stanica EL. distribucije je malo
Ha Ha Ha











Kako se dobro ***** AAAA.
 
medo123:
PR: AMD XP 3200+
OS: ABIT NF7-S 5.1 Sorround
Mem: 3x512Mb
Hdd: 2x200Gb
CDRW: Sony CRX230E / 52x32x52
DVDRW: ASUS

-A monitor je neki koji se colima meri, nesto kao bioskop
-A muzika Joooj me meni 6x100 watti
-A nisam ni provajder jos za sada
-Internet Motorola Wirreless 2.4Ghz

A sad o grafici:

Ati Radeon 9800SE / 256 MB + Satelitski digitalni komplet.

Napajanje: Trafo stanica EL. distribucije je malo
Ha Ha Ha


Kako se dobro ***** AAAA.
stvarno se dobro *****..... 3x512 na NF2 plocu moze samo u DDR333 varijanti pa ti sad vidi

molba za rastu.... hocu da napravim screenshot konfiguracije pa da stavim sliku na net, pa ako mozes da hostujes 'ednu sliku neko vreme :( :roll:
 
momci, nije do provociram, al pustate li vi osim us**nog 3dMark nesto drugo na te vase nabudzene makine koje ste platili ko sveti petar kajganu??? apsolutno je nebitno..pogotovo sto je polovina vas otvorila cenovnik neke firme i prepisala najskuplje komponente - bas cool :?: :roll:

uzgred, ja imam cel II 633, 384 mb pc133 i hd ATA133 20 gb... :lol: i da, monitor star 5 i kusur god. i cekam da crkne svaki dan na usranoj mx400.
a sto je najbolje, ne zalim se na njega :)

aj pa uzdravlje
 

Back
Top