POLIHRONO

To ipak zavisi do agencije posto je grupna viza preko njih;)mada neko ce ti reci da se tesko nalazi privatni smestaj o svom trosku..kao sve su apartmane uzele agencije djuture za celu sezonu..pa na osnovu toga je i cena jeftinija..shatro..nije tacno samo se mora malo raspitati.
 
To ipak zavisi do agencije posto je grupna viza preko njih;)mada neko ce ti reci da se tesko nalazi privatni smestaj o svom trosku..kao sve su apartmane uzele agencije djuture za celu sezonu..pa na osnovu toga je i cena jeftinija..shatro..nije tacno samo se mora malo raspitati.

Hej, bio si u pravu, Polihrono je jedna neopevana selendra, nikad vise tamo. :thumbdown: Hanioti jeste lepsi, mada je cela ta regija slicna.
 
hm..polihrono..ja bila ovog leta i fenomenalno se provela!!!!bila sam sa tri drugarice,nemamo decu:D imamo 21.godinu i ni u jednom trenutku nam je nije bilo dosadno..jeste da dolaze uglavnom porodice i da nema nesto nocnog zivota,zapravo nema ga uopste,ali zato ima prelepu plazu,kristalno cisto more,nije skupo,hanioti,pefkohori,kalitea su blizu tako da bilo je i izlazaka,punoooo zezanja,svakome bih rekla da ode tamo,al u principu sve je u drustvu sa kojim krenes..eto tako...
 
Ja cu biti u Polihronu od 14.do 24.09. da li neko moze da mi kaze kakvo je uvece vreme tamo tj da li je prohladno ili je toplo?? Ne bi da vucem nepotrebne stvari...........
 
Pre dva dana sam se vratila iz Polihrona i provela sam se prelepo.Plaza i voda su rajske,mesto malo ali preslatko uredjeno ko sa razglednice,a Hanioti je 3km odatle pa i provoda ima na pretek.
 
Evo vratismo se iz Polihrona...Par puta sam pitala za hotel Palm Beach ali niko nije znao nista, pa evo da mene da dam neki kraci opis.
Mesto je stvarno malo ali posto sam bila sa malim detetom za mene je bilo sasvim ok, taman ono sto je potrebno za dobar odmor.
Htl Palm beach je odlican i toplo ga preporucujem, lepi, svetli, cisti apartmani, bazen u dvoristu, blizina plaze...Takodje smo bili i u apartmanima hotela Atanasios villige koji su isto odlicni, i to je hotel sa bazenom na samoj obali, prostrani apartmani.U oba hotela na 5 dana menjaju posteljinu i peskire.
 
polihrono
morepolihrono2008027.jpg
 
Evo i ja da se pridruzim svima koji su bili ili nameravaju da letuju u Polihronu.:klap: Samo mesto nije veliko , idealno je za porodice sa malom decom.Znaci ako ocekujete ludi provod na to zaboravite(za tako nesto mozete skoknuti do obliznje Kalitee).:Ove godine smo uplatili aranzman preko Planum tursa i mogu vam reci da sam jako zadovoljna.Bili smo smesteni u prelepoj vili Beti koja je na samoj obali (ovom prilikom bih pozdravila sve iz Laska bara).Polihrono je idealno za one koji nevole guzvu i prenatrpane plaze,kao sto je Pefkohori(ni manje plaze ni vece guzve).Za sve one koji putuju autobusom sto se tice nabavke tu je supermarket koji se nalazi preko puta policijske stanice,a za one sa kolima tu je LIDL koji se nalazi u Afitosu,15km od Polihrona.Sto se tice hrane nemojte nista nositi od kuce sve je isto kao u Srbij mozda i jeftinije.Sto se tice ostalih sitnica npr.garderobe,obuce,itd za to je Pefkohori.U Polihronu mozete kubiti lepe i jeftine kozne jakne u trznom centru ,radnja je LAPEL(inace radnice su srpkinje i svaka vrsta dogovora je moguca,VELIKI POZDRAV I ZA NJIH:bye:Mi smo isli kolima tako da smo obisli ceo prst i verujte mi ,ima mnogo toga sta da se vidi.Za sad toliko ,malo kasnije i neke slike.
 
Evo i ja da se pridruzim svima koji su bili ili nameravaju da letuju u Polihronu.:klap: Samo mesto nije veliko , idealno je za porodice sa malom decom.Znaci ako ocekujete ludi provod na to zaboravite(za tako nesto mozete skoknuti do obliznje Kalitee).:Ove godine smo uplatili aranzman preko Planum tursa i mogu vam reci da sam jako zadovoljna.Bili smo smesteni u prelepoj vili Beti koja je na samoj obali (ovom prilikom bih pozdravila sve iz Laska bara).Polihrono je idealno za one koji nevole guzvu i prenatrpane plaze,kao sto je Pefkohori(ni manje plaze ni vece guzve).Za sve one koji putuju autobusom sto se tice nabavke tu je supermarket koji se nalazi preko puta policijske stanice,a za one sa kolima tu je LIDL koji se nalazi u Afitosu,15km od Polihrona.Sto se tice hrane nemojte nista nositi od kuce sve je isto kao u Srbij mozda i jeftinije.Sto se tice ostalih sitnica npr.garderobe,obuce,itd za to je Pefkohori.U Polihronu mozete kubiti lepe i jeftine kozne jakne u trznom centru ,radnja je LAPEL(inace radnice su srpkinje i svaka vrsta dogovora je moguca,VELIKI POZDRAV I ZA NJIH:bye:Mi smo isli kolima tako da smo obisli ceo prst i verujte mi ,ima mnogo toga sta da se vidi.Za sad toliko ,malo kasnije i neke slike.

Od svega sto si nabrojala, slazem se samo za Lapel. Ima kvalitetnih stvari od koze, zao mi je sto nisam nista kupila. Sto se tice Pefkohorija, tu ti je uglavnom kineska roba, cak je tako i u Haniotiju.
 
polihrono je lepo mesto i ne samo to nego i mesto gde ima svega sto vam treba za jedno letovanje.Ima dovoljno prehrambrenih prodavnica, kao i radnji sa asortimanom za ostasle potrebstine. Plaze su dobre , more cisto jedina prava zamerka je ta da nisu dovoljno siroke. Ali to je sad vec pitanje i ukusa... Mesto nije previse bucno i nema nekog nocnog provoda .. I nije nesto ni skupo a pri tome to je ipak Halkidiki...I to je to
 
Lepsi je pefkohori ima po gradu nesto jeftino oko 80e..a hanioti jos lepsi..lep provod u svakom slucaju:bye:

Ne svidja mi se ni Polihrono ni Pef, ako BAS moram da biram, glas cu dati Polihronu. Ima jedan lokalcic sa muzikom uzivo, u stvari nekad je dzez, nekad grcka muzika...
Sladak je i jedan tropski bar na samom kraju mesta.
Pef mi je uzasan, seljacki...
Hanioti u svakom slucaju!!! :heart:
 
Idem u Polihrono sa porodicom ,cerkicom od godinu dana, krajem jula meseca.Ako je neko isao sa tako malim detetom zna sta je neophodno.Dobra opremljenost marketa svezim mesom i vocem i povrcem,blizu ambulanta i apoteka,...
Ako neko ima slicnih iskustava,voleo bih da ih procitam jer prvi put idem tamo a i do sada nisam vodio decu.
HVALA unapred!
 
Idem u Polihrono sa porodicom ,cerkicom od godinu dana, krajem jula meseca.Ako je neko isao sa tako malim detetom zna sta je neophodno.Dobra opremljenost marketa svezim mesom i vocem i povrcem,blizu ambulanta i apoteka,...
Ako neko ima slicnih iskustava,voleo bih da ih procitam jer prvi put idem tamo a i do sada nisam vodio decu.
HVALA unapred!

Opusteno sve ti je tamo relativno blizu, svi supermarketi su dobro opremljeni i ima ih dosta ima i lekara i apoteka tako da vam treba samo lepo vreme ....poz i lep provod
 
Ja bih predlozio da kupite vece kolicine onoga sto koristite van mesta gde odsedate..veropolos ili masoutis i ima 1 diskont s desne strane usput da ne slazem na koliko km do halkidikija..ne mnogo..ove male prodavnice se sve nazivaju supermarket a nemaju bas najbolju ponudu i izbor..mesa pogotovo
 

Back
Top