Da li je Car Murat prokleo Kosovo??

Marin55:
Ima neka legenda da kad je Milos Obilic ubio Cara Murata da je tom prilikom jos ziv Car Murat prokleo Kosovo.
Da li ste vi upoznati sa tom legendom?

Ја сам упознат са тим да муслимани много воле да бајају, гатају, врачају и уопште да се баве таквим глупостима.......па тако и ово.
 
BlackMusician73:
Eh bre eremita, pa ti ode do murata tražeći lek sa tvoju opaku boljka.
Možda su imali muslimani neke vračeve koji bi magijama mogli da dignu tvoju kobru.:lol:

Пази, пушење је штетно по здравље, а нарочито за кентауре(пола човек - пола коњ) којима ти припадаш.....зато олабави мало... много балегаш...... :roll: :roll: :roll:
 
Znam ja šta će tebi eremita pomoći...

adriana-lima-sexy-tshirt.jpg


Pa ako ne vredi, onda ti ni šamani neće pomoći. :lol:
 
Iron Lord:
E sad je sve jasno Srbine, zašto se sve ovo dešava! Nadjimo tu ženu da skinemo čini! Pozvati sve vidovnjake, vračare, iscelitelje i medijume Srbije. Poneti glogov kolac...


Govorila sam o legendi, gospodine bivši ORGAN.....!!!
Tebe su i smenili jer voliš da falsifikuješ!
Nigde nisam pomenula ove splačine o kojima ti izgleda znaš dosta.
Svaki narod ima svoju mitologiju i legende, pa tako i srpski!
Ako već nisi poznavalac istih pusti druge koji znaju da kažu, drug.... organ :roll:
 
mali adađo:
Govorila sam o legendi, gospodine bivši ORGAN.....!!!
Tebe su i smenili jer voliš da falsifikuješ!
Nigde nisam pomenula ove splačine o kojima ti izgleda znaš dosta.
Svaki narod ima svoju mitologiju i legende, pa tako i srpski!
Ako već nisi poznavalac istih pusti druge koji znaju da kažu, drug.... organ :roll:

O kako se osobe slabih kvaliteta prepoznaju kad se obraćaju "vlasti" tj čine sve da umilostive "ORGAN", a kako kad pričaju sa "sebi ravnima"...
Ovo me podseća na vreme "dok smo širili granice" isto bile te bajke i pripovetke kako bi se pojašnjavale situacije dok se iza zapravo kralo šakom i kapom.

Vidim ja da se razumete u lePtiru...


mali adađo:
jedino ako je tvoj **** problem, onda sigurno pogađa!
Ko o čemu patriote o tudjim delovima tela (muškim)...
Legendarna pripovetka savremenog datuma...
 
Iron Lord:
O kako se osobe slabih kvaliteta prepoznaju kad se obraćaju "vlasti" tj čine sve da umilostive "ORGAN", a kako kad pričaju sa "sebi ravnima"...
Ovo me podseća na vreme "dok smo širili granice" isto bile te bajke i pripovetke kako bi se pojašnjavale situacije dok se iza zapravo kralo šakom i kapom.

Vidim ja da se razumete u lePtiru...



Ko o čemu patriote o tudjim delovima tela (muškim)...
Legendarna pripovetka savremenog datuma...

kada si bio moderator isto sam ti se obraćala, kao i sada.
zato si me i banovao često.
ali zapamti me ti za svaki slučaj, pa kada opet budeš gospođa ministarka, raspali jezikom :lol: pošto nemaš čime drugim :lol: :lol: :lol:
Legendarne pripovetke :confused: vama tamo na Nbgd-u otrovan vazduh???
A što se tiče patriota, tebe zbunjuju deminativi u mom niku, inače bi znao da je normalno da ja raspredam o muškim delovima tela...-
Nije normalno kada to rade dva napaljena LDP-ovca, kololoco i miloš ili kako se već
 
mali adađo:
kada si bio moderator isto sam ti se obraćala, kao i sada.
zato si me i banovao često.
ali zapamti me ti za svaki slučaj, pa kada opet budeš gospođa ministarka, raspali jezikom :lol: pošto nemaš čime drugim :lol: :lol: :lol:
Legendarne pripovetke :confused: vama tamo na Nbgd-u otrovan vazduh???
A što se tiče patriota, tebe zbunjuju deminativi u mom niku, inače bi znao da je normalno da ja raspredam o muškim delovima tela...-
Nije normalno kada to rade dva napaljena LDP-ovca, kololoco i miloš ili kako se već

O Gospode s kim ja duvam...
 

Back
Top