Ко је за што раније формирање Владе ДС-ДСС, нека да свој глас овде!

filatelista:
velika dilema
idite sa SRS-om i vladajte opušteno 4 godine
ili praviti vladu sa DS i imajmo tenziju svaki dan
nisam siguran da je zemlja na dobrom putu kako god okrenuo.


Идите и Ви са Чедом, ДСС са СРС, а народ нек се је**, кад је гласао (ове себичне сујетне идиоте на обе стране), а ја ћу да идем у Италију, само да завршим постдипломске студије! Е толико од мене!!!
 
Ево и ја дајем глас. Хоћу да покажем и да сам демократа (радикалски), јер цена избора ће се непотребно сручити на наше зарађене новце, а заправо ништа ново се неће добити - однос ће мање-више бити исти. Коме то још није јасно ? Чуда се ретко догађају ...
 
Ja sam i posle svih svinjarija za neku Vladu, jer nam propada država i gubimo investicije.
Nema sujete, nema povređenih osećaja, već potreba da ova država napreduje.
Naravno da sam za istu onu Vladu za koju sam se zalagao i posle 21.01. a to je DS-DSS-G17+, ali prihvatam i poštujem da DSS napravi vladu i sa SRS+SPS
sve u svemu, kako god okrenuli, neće valjati i mislim da Srbija nije bila u ovolikoj krizi od najave Miloševića o 2. krugu 2000. godine
 
Lacibg:
Ево и ја дајем глас. Хоћу да покажем и да сам демократа (радикалски), јер цена избора ће се непотребно сручити на наше зарађене новце, а заправо ништа ново се неће добити - однос ће мање-више бити исти. Коме то још није јасно ? Чуда се ретко догађају ...


VEČERNJE NOVOSTI:
10.maj 2007.
Umetak - BEOGRAD (nema na internetu)

Profesori Srbije postali radikalniji - prespavali u zbornici.
Ala su našli na koga će da se ugledaju zbog para...
:roll:
 
Iron Lord:
A ti ovo kao Olja Bećković - isključuješ sve visokoumne pacijente sa manijakalnim potrebama ka telefonu?
Ти стварно имаш опако добар желудац,кад можеш да свариш Ољу Бећковић!После првог виђеног ''Утиска недеље'',ја сам ту емисију потпуно ''искључио'' из мог програма.:shock:
 
Salvantis:
Nista od vlade, slede izbori...a bolje formirati bilo kakvu vladu, jer ce odnos snaga biti isti i za par meseci (jako male sanse da se nesto bitno promeni). Dakle gubljenje vremena i novca.

Sta cete kad je demokratija cesto komplikovana (pa jos kad je i Solana posoli).

evo i ja da se zapljunem-za ovakvu vladu. al' samo iz ovog razloga gore
 
Iron Lord:

VEČERNJE NOVOSTI:
10.maj 2007.
Umetak - BEOGRAD (nema na internetu)

Profesori Srbije postali radikalniji - prespavali u zbornici.
Ala su našli na koga će da se ugledaju zbog para...
:roll:
Нисам разумео шта си хтео да кажеш ? Рекао сам с аспекта навијача радикала да сам да се направи влада - обавезно. И то ДС-ДССкоалиц. и Г17. СРС и ДСС још није могућа.
Дакле, демократски је прихватити оно што је легитимно направљено. Нисам сретан, али поштујем избор.
 
Lacibg:
Нисам разумео шта си хтео да кажеш ? Рекао сам с аспекта навијача радикала да сам да се направи влада - обавезно. И то ДС-ДССкоалиц. и Г17. СРС и ДСС још није могућа.
Дакле, демократски је прихватити оно што је легитимно направљено. Нисам сретан, али поштујем избор.

Zar nije logično da najbrojniji čine vlast? Neka Toma bude premijer... Treba rešiti krizu oko Kosova, a učestvovali ste oko regulisanja tog dela teritorije 1999.
Treba to da dovršite pa onda neka SRS pravi kolaiciju i sa LDP-om...
 
Iron Lord:
Zar nije logično da najbrojniji čine vlast? Neka Toma bude premijer... Treba rešiti krizu oko Kosova, a učestvovali ste oko regulisanja tog dela teritorije 1999.
Treba to da dovršite pa onda neka SRS pravi kolaiciju i sa LDP-om...
Па кад ја то кажем, овде се дигне буна, силе мрака ово - оно ... Наравно да сам за то да највећа странка на изборима треба да чини основицу. Али ако "три лоша пре_јебаше Милоша" ја могу само да кукам.
 
filatelista:
Ja sam i posle svih svinjarija za neku Vladu, jer nam propada država i gubimo investicije.
Nema sujete, nema povređenih osećaja, već potreba da ova država napreduje.
Naravno da sam za istu onu Vladu za koju sam se zalagao i posle 21.01. a to je DS-DSS-G17+, ali prihvatam i poštujem da DSS napravi vladu i sa SRS+SPS
sve u svemu, kako god okrenuli, neće valjati i mislim da Srbija nije bila u ovolikoj krizi od najave Miloševića o 2. krugu 2000. godine

Страних инвестиција нема, (то знам зато што радим у Министарству за односе са јавношћу) а и домаћих има све мање. Мање инвестиција = мање радних места = више гладних. Ова година је већ изгубљена због непостојања владе а и следећа ће ако опет буде избора. Можда некоме није јасно али сад више не можемо да мењамо курс економске политике (тј можемо али би платили цену као Вети Петар кајгану) тако да морамо да наставимо са привлачењем иностраних инвестиција, за шта нам је потребна стабилна политичка ситуација (најстабилнију је била створила одлазећа влада). Нестабилна влада = велики ризик = мање инвестиција = мање радних места = више гладних.

Ако овај пут странке ставе страначки интерес (читај лични) испред државног интереса онда и не формирају владу ........... па тужан је тај народ који има такве политичке елите.
 
Torius:
Страних инвестиција нема, (то знам зато што радим у Министарству за односе са јавношћу) а и домаћих има све мање. Мање инвестиција = мање радних места = више гладних. Ова година је већ изгубљена због непостојања владе а и следећа ће ако опет буде избора. Можда некоме није јасно али сад више не можемо да мењамо курс економске политике (тј можемо али би платили цену као Вети Петар кајгану) тако да морамо да наставимо са привлачењем иностраних инвестиција, за шта нам је потребна стабилна политичка ситуација (најстабилнију је била створила одлазећа влада). Нестабилна влада = велики ризик = мање инвестиција = мање радних места = више гладних.

Ако овај пут странке ставе страначки интерес (читај лични) испред државног интереса онда и не формирају владу ........... па тужан је тај народ који има такве политичке елите.
a što ti to meni govoriš, ja prvo izjutra što otvaram na netu pre odlaska na posao su poslovni portali, onda čitam političke vesti. Pa ovoj zemlji je svaki Evro kao litar vode u pustinji dragocen. Pa samo nas investicije i ulaganja i BDP preko 6% vuku gore, nikakve lažne bajke i velike priče....
veruj mi, nije do mene, da sam ja u pregovorima, Vlade bi bilo još u januaru.
 
Torius:
Страних инвестиција нема, (то знам зато што радим у Министарству за односе са јавношћу) а и домаћих има све мање. Мање инвестиција = мање радних места = више гладних. Ова година је већ изгубљена због непостојања владе а и следећа ће ако опет буде избора. Можда некоме није јасно али сад више не можемо да мењамо курс економске политике (тј можемо али би платили цену као Вети Петар кајгану) тако да морамо да наставимо са привлачењем иностраних инвестиција, за шта нам је потребна стабилна политичка ситуација (најстабилнију је била створила одлазећа влада). Нестабилна влада = велики ризик = мање инвестиција = мање радних места = више гладних.

Ако овај пут странке ставе страначки интерес (читај лични) испред државног интереса онда и не формирају владу ........... па тужан је тај народ који има такве политичке елите.
Posle svega ovoga DS-DSS vlada bi tesko bila stabilna.Licno bi bio skloniji novim izborima nego ovakvoj vladi gde bi se non-stop raspravljali "ciji je veci",ali bojim se da bi i tada bili na istom,tako da zapusenog nosa i sa gadjenjem na licu dajem glas.
 

Back
Top