Da li vas je bio blam kada ste prvi put kupovali kondom?

A što bi nekoga bio blam, uđeš u prodavnicu, staviš par kutija u korpu, odeš na kasu, platiš, koji deo bi trebao da bude blam?
a015.gif
 
zelenooka:
Prvo pravilo - ne kupovati kondome u trafikama!
a078.gif

Drugo pravilo - nemojte da vas je blam da u apoteci trazite kondome!
a078.gif

I budite spremni da tražite konkretno, jer će vas izbombardovati pitanjima - koju marku, boju ukus itd. želite kao što se meni jednom desilo.
d025.gif

Ja bih joj za ukus rekao da mi da po njenom izboru :) , a onda bih se odvalio od smeha...
 
Shto blam? Pa ja sam prvi put bio pun sebe. Chim su mi trebali a nije u pitanju nedostatak balona za dechiji rodjendan, znachi bice seksa (ili sam blizu njega :P), a tek drugi put , kod iste prodavachice na trafici.. pa to je tek siguran signal da je vec BILO seksa i da ce ga BITI :D, treci put... pa vec sam krenuo da se ochijukam sa njom ;) (prodavachicom, da ne dodje do zabune:)
 
south:
ipak je zanimljivo kad radi bakica od 104 godine, u trafici :roll:
ne cuje i ne vidi bas najbolje :lol:
a ti tiho kazes '' kondom''..jer je odjednom, 20 penzionera iza tebe u redu :roll:
onda potraje ''sta?''..''molim?'' ...''koje su to novine,kurir?"...
ti probas ''levo,levo..ona kutijica..jos levo"
i...
posle 6 minuta pregovora ,
....ipak kupis ''kurir'' :lol: :lol: :lol:
....ne, ne sinko, greshish....

najgori blam je kad ti apotekarka detaljno, nadasve rechito (znachi upotrebljava rechi kao shto su "srednji prst duboko u vaginu") i sa puno gestikulacije objashnjava kako se stavlja vaginaleta.

inache, apoteka je locirana u pijachnom kompleksu, a predstavu posmatrash ti, tri seljaka i dve seljanke. nosivost apoteke je 4 choveka. :)
 

Back
Top