Sta radikali zele?

UAR

Zainteresovan član
Poruka
126
Postavljena je tema "Sta normalni ljudi zele"., gde s epod normalnim ljudima, zakljucila sam po postovima postavljaca podrazumevaju oni koji nisu za radikale. I nabrojao je da zeli savremeno studiranje sa puno prakse u toku studija, zatim da zeli da putuje na sve kontinente slobodno, da ne zeli da sluzi vojsku, da ne zeli da razmislja o ratovima I da zeli da ima prijatelje medju razlicitim narodima, pa makr to bili i Hrvati, Albanci.

Kako je tema postavljena i vodjena ispada da vi ne zelite nista od toga.
E sada, sta vi, pristalice radikala, zelite od nabrojanog?
 
Hej, odmah ste krenuli u paljbu. Tema nece ici pod katanac jer treba i radikalima dozvoliti da kazu sta imaju. Lepo sam pitala, nikoga ne vredjam, nema razloga da se tema zakljuca. Ako imate nesto konstruktivno da kazete izvolite, za vredjanje idite na drugu temu!
I budite konkretni, pitala sam o svakodnevnim stvarima u zivotu. Mozda pripadnici radikalne stranke zele vlast, kao i pripadnici ostalih stranaka. Ljudi koji su samo simpatizeri pojedinih stranaka nece imati vlast, vec samo osecati posledice necije vlade.
 
UAR:
Postavljena je tema "Sta normalni ljudi zele"., gde s epod normalnim ljudima, zakljucila sam po postovima postavljaca podrazumevaju oni koji nisu za radikale. I nabrojao je da zeli savremeno studiranje sa puno prakse u toku studija, zatim da zeli da putuje na sve kontinente slobodno, da ne zeli da sluzi vojsku, da ne zeli da razmislja o ratovima I da zeli da ima prijatelje medju razlicitim narodima, pa makr to bili i Hrvati, Albanci.

Kako je tema postavljena i vodjena ispada da vi ne zelite nista od toga.
E sada, sta vi, pristalice radikala, zelite od nabrojanog?
Ja sam pokazao na toj temi da pomenuti zeli da unistava i ubija po Srbiji, i to po mogucstvu u sastavu americke armije (ako ga oni ne prime, onda verovatno moze i OVK ), a tebi je to valjda "normalno".

Mozda za ekstremne siptare i jeste...
 
UAR:
Postavljena je tema "Sta normalni ljudi zele"., gde s epod normalnim ljudima, zakljucila sam po postovima postavljaca podrazumevaju oni koji nisu za radikale. I nabrojao je da zeli savremeno studiranje sa puno prakse u toku studija, zatim da zeli da putuje na sve kontinente slobodno, da ne zeli da sluzi vojsku, da ne zeli da razmislja o ratovima I da zeli da ima prijatelje medju razlicitim narodima, pa makr to bili i Hrvati, Albanci.

Kako je tema postavljena i vodjena ispada da vi ne zelite nista od toga.
E sada, sta vi, pristalice radikala, zelite od nabrojanog?
Идемо редом...Савремено студирање треба неко да плати,мама и тата,држава или да ринташ сам!:lol:Што се тиче путовања опет треба неко да пљуне кеш,а не да мисли да постоје будале које дају паре за демагогију...Војска,путовања и ратови спадају у велике бизнисе земаља са високим стандардом(висок стандард одржава високоразвијена војна индустрија),мислите ли да ће неко да се одрекне тако доброг бизниса због ваших музичких жеља?И на крају већина шиптара и Хрвата нам нису пријатељи,нису то били,нити ће бити.Зашто?Па,размислите шта значи бити пријатељ некоме,и биће вам јасно.8-)
 
misoni:
Идемо редом...Савремено студирање треба неко да плати,мама и тата,држава или да ринташ сам!:lol:Што се тиче путовања опет треба неко да пљуне кеш,а не да мисли да постоје будале које дају паре за демагогију
A tako, a? A zar se upravo SRS i SPS ne zalažu za besplatno školstvo, zdravstvo...?
 
Pa ko je tebi branio ovih 7 godina da putujes,studiras,upoznajes ljude i druzis se??da nisu radikali??zasto "demokrate" nisu resile sve ovo vreme pitanje Kosova,putovanja bez viza i ulaskom u Evropu,vecim standardom a vladali su sve vreme obecavajuci to isto narodu i plaseci ga pricama o radikalima??ajde ti meni odgovori na ovo pa da nastavimo pricu
 
jeremijabg:
Pa ko je tebi branio ovih 7 godina da putujes,studiras,upoznajes ljude i druzis se??da nisu radikali??zasto "demokrate" nisu resile sve ovo vreme pitanje Kosova,putovanja bez viza i ulaskom u Evropu,vecim standardom a vladali su sve vreme obecavajuci to isto narodu i plaseci ga pricama o radikalima??ajde ti meni odgovori na ovo pa da nastavimo pricu
Brani nam ovaj zaludni pasoš.
Nije rešeno jer ima previše budala u politici, a i među ovima što prate i tupe o politici, zar ne?
 
jomini:
A tako, a? A zar se upravo SRS i SPS ne zalažu za besplatno školstvo, zdravstvo...?
А ти моје писање схваташ као да сам беспоговорни присталица једних или других?Или можда још неких?Узгред речено,што се тиче здравства,ту јесам за и плус за веће субвенције државе том сектору,сваку врсту помоћи,веће плате,али и за оштрије законе против криминалаца у белим ментилима.
 
Dakle sta zelim?

E ovako :
Zelim ostrvo na Karibima, al' poprilicno veliko. Plaza, palme i prelepo plavo more...A na obali Palata! Tacnije kompleks palata, okolo bazeni, a unutra dvorana sa vestackim snegom.

Oko palate auto-staza, cisto da mogu da isprobam svojih 12 Porsea, 14 Ferarija i par Lambordinija. A na drugoj polovini ostrva ogroman park sa divljim zivotinjama, pre svega tigrovima, koji se obilazi sistemom visecih mostova i liftova, koji vode sa jednog na drugi kraj ostrva.

Da ne zaboravim marinu, desetak jahti, podmornica (jedna, ne mora da bude prevelika), i autenticni jedrenjak iz XVI veka. Naravno i par aviona, pre svih bar jedan su-37 (obozavam taj aviona).

Kosmodrom...s vremena na vreme treba posetiti Medjunarodnu sv. stanicu. Zasto da letim u svemir samo jednom i platim 20 mil. dolara, kad to mogu da ponavljam kad god pozelim (a naravno oni ce uvek da naprave mesta za mene).

I na kraju harem: bar 40 devojaka iz citavog sveta (al' opet patriotski bar trecina iz Srbije), obavezno sa Dzesikom Albom, Liv Tejlor, Marijom Sarapovom i Bojanom Maljevic (a ima ih jos, ovo cisto za obavezno), koje ce da se brckaju u bazencicima, suncaju i brinu o mom raspolozenju.
Eto i bio sam skroman skoro koliko i onaj dr.koka.


Avaj! Sad kad je Toma Nikolic postao predsednik skupstine nista od ovog se verovatno nece ostvariti.

BUUUUUUUUU
 
misoni:
А ти моје писање схваташ као да сам беспоговорни присталица једних или других?Или можда још неких?
Nikako, samo komentarišem izjavu.
misoni:
Узгред речено,што се тиче здравства,ту јесам за и плус за веће субвенције државе том сектору,сваку врсту помоћи,веће плате,али и за оштрије законе против криминалаца у белим ментилима.
To je lepo, ali je daleeeeko od besplatnog.
 
jomini:
A tako, a? A zar se upravo SRS i SPS ne zalažu za besplatno školstvo, zdravstvo...?

...a tebi to ne treba iako sve to ima na zapadu
... ja skoro cula da je u Moskvi besplatan metro, telefoniranje, voda i jos sto sta sto kod nas nije bilo besplatno ni u vreme komunista...pricao mi lik koji tamo zivi...zna li neko je li to istina posto mi je tesko da poverujem?
 
pa ovde svi mi tupimi o tome....ako je tvoj odgovor da bi tako bilo da radikali i ljudi koji su za njih glasali ne postoje,pa bi onda bilo sve u redu u ovoj zemlji,onda se zapitaj da li si stvarno demokrata ili samo volis da nazivas sebe tako....pitam sasvim jasno:kod kojih stranaka su bile SVE poluge vlasti u ovoj zemlji zadnjih 7 godina i cija je ODGOVORNOST za sve sto se desava...mani se radikala,tvoji te kradu i lazu
 
Pustite radikale nek se pokazu.
Nemojte da ih pljujemo. Ja sam glasao za Ds ali to vise necu uciniti nikad.
Pokazali su se krajnje nesposobno da naprave bilo sta.
Sad cu da probam da glasam za radikale pa da vidim sta oni mogu da urade.
 
Andreavk:
...a tebi to ne treba iako sve to ima na zapadu
... ja skoro cula da je u Moskvi besplatan metro, telefoniranje, voda i jos sto sta sto kod nas nije bilo besplatno ni u vreme komunista...pricao mi lik koji tamo zivi...zna li neko je li to istina posto mi je tesko da poverujem?
Na zapadu je besplatno šta???
I šta kažeš, besplatan metro, telefon i voda u Moskvi? A benzin? :lol:

Idi spavaj snajka, dva sata je.
 
jomini:
Na zapadu je besplatno šta???
I šta kažeš, besplatan metro, telefon i voda u Moskvi? A benzin? :lol:

Idi spavaj snajka, dva sata je.

...ako ima neko ko tamo zivi mogao bi da nam kaze...a meni je to rekao rodjak koji stalno kuka na Ruse
...na zapadu oni koji ne rade imaju vecu socijalnu pomoc nego nasi intelektualci plate a i zdravstveno osiguranje, skolovanje je takodje besplatno... ti bi mogao da se probudis :)
 
jomini:
Nikako, samo komentarišem izjavu.

To je lepo, ali je daleeeeko od besplatnog.
Е,па видиш кад би већина ове залудне популације схватила значај здравства,оно би могло да постане бесплатно.Шведска и Канада не узимају безвезе паре из других грана,и пребацују у сферу здравства и социјалне политике.Нисмо ми толико материјално јадни и бедни,колико сви гледамо да не радимо и пљачкамо једни друге кад се докопамо било какве функције која то омогућава.:roll:
 

Back
Top