Ostavite podatke o rodjenju-godina 2007

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Pozdrav svima, a posebno onima kojima sam najduzniji!!
...kriv sam...smrc...bez ikakvog opravdanja!!!
Ali pokusacu da ispravim greske..
...uz odredjene novine..jer internet je ovo...i virtuel...i svet, a on se bogami i okrece!!

:D

Dakle, najvecma izvinjenja za:
Crocodile, Biklav,Ljubicaaa,TMX,Anchi 97, Jewel , TuznaBeba ,Max Rockatansky, Majoneza , Anakin i Schveca

Ali da ponovim ono sto sam i na jednom drugom pocetku rekao:
Ko hoce neka ostavi podatke o vremenu rođenja i mestu..a mi ostali cemo da se pravimo astrolozi! Svako od nas - svi zajedno da postanemo natalna karta dotične osobe!!
Podaci tipa VAGA/RAK to da zaboravimo, to je sve vrlo lagana veza - važna je celokupna slika, samim tim i odgovori će biti bolji.
Evo ja ću reći svoje vreme: 23 jun 1975 u 5h 22min Beograd

:idea: Ali ko zeli da mu astrolozi daju odgovor neka otkrije i neki posebno zanimljiv detalj o sebi - cisto da ih zainteresuje!!

Npr. otkrivam ja nesto o sebi - sahista sam!!

8-) Ko ne otkrije nista o sebi nece nista da dobije - je li? Sto vise otkrije..zakljucite i sami!!
 
Pa da pokusam..??? Ako sam dobro razumela...24.12.1973 u Bg u 13 20.
Zanimljivosti pa sem toga sto radim sa tarotom vec 4 godine i sto sam dala 1000 prognoza a sebi ne mogu da izanaliziram bas nista...nista mi ne deluje kod mene bas zanimljivo...meni su ovo dvoje mojih klinaca / sin i cerka/ipak najzanimljiviji pa eto...
 
Opaaaaaaaaaaaaa, Silko se pojavio!!!!!

E, pa svaka ti cast, brate! Taman sam bila na redu onda i sad se odmah prijavljavljujem! I nemoj da se zezash!

Dakle, da ne trazis podatke, datum je 09.02.1975. u 13.25h, Bjelovar, Hr

Zanimljivo je da pisem slova potpuno idealano, kao da ih je kuckala neka masina. Ali, to mi bas puno ne pomaze u zivotu, na zalost :-(

'Ajd' uzdravlje!

P.S. Ova tarot je opasna, izuci je podrobno!
 
Evo da pokusam:
22.06.1979. 08:30am Cuprija

Udata sam za jednu nervoznu Devicu i imamo dvoje dece.
Inace mnogo sam nesigurna i sve zapocinjem a nista ne zavrsavam.

Interesuje me da li cu uskoro naci posao,da li cu ostati u braku i naravno bilo sta o decici.
Hvala unapred!!!!!!!!

P.S. Suprug je rodjen 25.08.1977. Kraljevo 8:15am
 
Silko se vratio...bas sam bila skoro postavila jednu temu gde je Silko,a oni je odma zatvorili..nesto sam citala od prosle godine sta si mi napisao pa nemogu da verujem kako si mi preciznu prognozu dao...19.12.1969,22:20,Pozarevac,nista mi neide kako treba,a kao imam trenutno konjukciju jupitera i venere..sve mi ide,osim ljubavi...
 
Za Crocodile

Da li sam momenat rodjenja zaista moze uhvatiti sliku jedne nevine duse koja jos ne znajuci sta je ceka-place li i place za svojom do tog trenutka izgubljenom sigurnoscu i majcinim stomakom?

Da li sve te gore zvezde navijaju i motre nad tek rodjenom bebom i kao da joj kazu – ti ces uraditi to, ili neces ti postici nista..

Da li u trenutku svog rodjenja zaista istovremeno i mremo..i da li svi zajedno vec tada predstavljamo zamisljeni krug u cijem sredistu je zvezda?



Od pocetka posmatram tvoj krug i razmisljam o tome sta si, gde ides i kako nesto zelis?



`Veliki pas` je tvoj nick name (krokodil se tu dovukao iz tvoje podsvesti-jedan zaista stari, ogromni pas koji umesto sto laje cesto skljoca zubima!). Ne plasis se nicega, jaka si i gladna nekog emotivnog uzbudjenja..



Pokusacu da saberem tvoje dobre i lose strane..



Dobre strane:



..pre toga mali pregled za usputne astrologe:

Vladalac: Jup Egzaltacija: Ven Mar

Acc. Dignity: Nema Finalni Dispositor: None

U Detrimentu: Sun Sat U padu: Nema

Obostrana recepcija po sedistu: Mon & Sat

Mon Aq 8 1, 2 Sat 1

Sun Aq 9 3 Sat 1

Mer Aq 9 4, (12) Sat 1

Ven Pi 10 5, 12 Jup 10

Mar Cp 7 6, 11 Sat 1

Jup Pi 10 10, (6) Jup 10

Sat Cn 1 7, 8, 9 Mon 8

Ura Sc 5 - Mar 7

Nep Sg 6 - Jup 10

Plu Li 4 - Ven 10

Chi Ar 11 - Mar 7

Nod Sg 6 - Jup 10

Asc Cn 1 - Mon 8

MC Pi 10 - Jup 10



Jupiter u maticnom znaku (tradicionalan nacin gledanja), u Zenitu – konj. Venera predstavlja znacajnu podrsku na poslovnom planu od strane roditelja i uspeh!

Venera u egzaltaciji, na MC-u, sjajna – sa prvim aplikacionim trigonom prema Saturnu (egzaktno!!) i drugim veoma bliskim aplikacionim sekstilom sa Marsom..Obzirom da ista vlada petom kuce, a ima aspekte sve sa muskim predpostavljamo da ce prvo dete biti muskarcic! Potvrdjeno polozajem Meseca u VIII kuci sa izmenom sedista prema Saturnu, koji je u I kuci...

Mars u egzaltaciji, VII kuca – ne tako dobar samo zbog opozicije (skoro egzaktne) sa losim Saturnom iz I kuce...muskarac koji je dobar, ali sa kojim ti je sudjemo da izdrzis mnoge rdjave stvari!!



Ni dobro ni lose:



Merkur je retrogradan i jos u blizini Sunca, pa su mu mnoge uobicajene sposobnosti zakljucivanja svedene na minimum – otud nezadovoljstvo poslovima koji se rade (posebno ako su vezani za ocevu firmu!). Jedini aspekt ima sa Suncem (otudjen, ali odlucujuci) – delimicno odrazava tvoj odnos sa ocem.. Trigon sa Tackom Fortune – sudba ti je to, lady skrc..skrc!!



Mesec u kvadratu sa Uranom – skoro egzaktnom i aplikacionom..emocije skroz lude i nepredvidljive!!



Lose strane:



Saturn u I kuci u konj. sa Ascedentom, jos u detrimentu – nezadovoljna, uvek gundjas i svadjas se sa svojim muskarcima!!! Sta tebe stvarno tu toliko muci, seks, nezadovoljstvo poslovima kojima se bavis ili nesto trece?

Mogucnost razvoda je vrlo evidentna..



Sunce iz IX kuce donosi zivot daleko od mesta rodjenja..Detriment ne donosi srecu u tom inostranstvu... Starija sestra ti je prikazana preko vladaoca III kuce, a to mi pokazuje da ste vas dve sasvim dve razlicite osobe i jedna prema drugoj ste dosta udaljene.





Sve u svemu i nije tako lose sem ako ne kazemo da te dva benefika u X kuci cine i dosta lenjom (najbolje bi bilo da se radi na 2 koraka od tvog mesta prebivalista). Emotivna razdrazljivost i unutrasnje nezadovoljstvo potice od Saturn opp. Mars; i Mesec kvadrat Uran aspekata... a tu su i retrogradnosti Merkura (sto mi ti mastas?) i Saturna, koji vecito nalazi nesto u svojoj okolini sto ne valja – monotonosti i nedovoljno seksa!!

..vodolija obozava slobodu, a kuca sve to rusi..Rak voli mir, a Vodolija senzaciju – uh sta ti rade ovi aspekti, rastezu te kao spravu za rastezanje!?



Uh, kod tebe krug zapravo i nije krug...

Zapravo sve ovo i nije tako lose..ali stvarno i istinsko nezadovoljstvo izrasta iz tebe same, iz Velikog psa koji u tebi cuci i grize te iznutra, a zatim ti grizes one najblize iz svoje okoline. I kruzis u sobi, u mislima, kroz korake – kao zatvoreni ogromni pas iz necijeg dvorista, koji zeli da izadje i oseti slobodu..slobodu koja ma kako primamljiva bila krije i jednu veliku osudu!!



I mastas..mnogo razmisljas..san u javi ili java u snu..

I ocajno zelis da izadjes iz kaveza u koji su te drugi zatvorili..svi bliski, tvoji najblizi – ali koji te ne poznaju!!

I zatim rezis, samo sto ne ujedas...



Neko pametan je jedanput rekao `svaki covek je jedno veliko ostrvo!`



Nazalost i ja sam...

8-)




...Nastavice se...
 
Hvala Silko, hvala! U pravu si, prvo dete je muskarcic i jako je pametan. I da, taj muskarac je extremno dobar ali smo toliko toga loseg prosli, ne medjusobno nego kroz razne situacije.... Sad je jos i ozbiljno bolestan i ne znam... Pa zar je u globalu sve to tako lose, majku mu!?!?!?!

Zvucis kao da sam najveca pacenica, jesam ja stalno nezadovoljna ali brate, ne gundjam toliko, sta ti je!?!? I otkud ti znas da ja radim kod oca, otkud??? Nego kazi ti meni cime ja da se bavim da bih bila zadovoljna, ja znam gde vrag vecera ali nekako ne znam sta da radim da se nadjem, ne mogu da se nadjem onako potpuno a mislim da bi mi jako odgovaralo nesto vezano za neku umetnost ali da mi i donosi pare.... jer uglavnom se guram tamo gde nemam nikakve koristi i sve nesto dobrovoljno odradjujem, cak se guram i u kvizove gde dobijes paket soka na kraju :-D Ili kacket :-) a ne cash.
 
A da, nesto o meni,......hmmmmmm svasta sam proziveo ali nije toliko strasno,sa 12 godina ostao bez Majke, sa Ocem jako slab kontakt, sa 29 se ozenio, sa 35 razveo , sve lose ostavljam iza sebe, gledam stvari pozitivno, vise sam optimista nego pesimista. Ako vam ovo nesto pomogne!!!?
Shahista ste znaci !!! Dobar Sport za um.
 
Da vidim kako je sve primljeno, a ja cu malo da se igram i izigravam sudiju!!
8-)

tarot - uleces kao izmena za bilo kog koji se ne javi!!
Ustvari uleces svakako..

devojcurak - Vodolija/Jarac,Jarac - Vrlo lepa, koscata!
Eto toliko...
...mislim, mogla si barem da nam objasnis koje boje su loptice koje najradije ubacujes u rupe. Razne ili pune ..ili odmah crnu! Kojom rukom drzis stap? Da li pre svakog svog poteza mazes stap? Da li si vodila ljubav na bilijarskom stolu? Obozavas da gledas muskarce sa jakim i preciznim udarcima - koji obavezno zavrsavaju sa lopticom u rupi!!
..ili jednostavno volis u svojoj masti da lopticu odvedes do jednog drugog kraja..

ivana22 - dala si sve bitne podatke, mozda jos samo rodjenja dece i datum braka, daj i specijalizacije, poslove koje si radila?

smederevka - da li prilozena natalna karta znaci da si otkrila sebe? Ko je stvarno zainteresovan moze da je izradi za 30 sekundi (vreme potrebno za unosenje podataka!)
Crveni karton!
ivancica11 - sve isto vec receno devojcurku, ali posto si dala i njegove podatke (on je sa Cetinja) Ti si Lav, a on je Blizanac..
Eto toliko..
...ali bi mogla da nam objasnis i kako on zadaje udarce!! U koju rupu najcesce zabija lopticu i da li najvise voli da se izivljava sa plavu, crvenu ili mozda crnu..?..aaaaa
Svaki dalji podatak od ovoga bi mogao da isto toliko pripomogne rasvetljavanju vaseg slucaja!!

Vodolijica_NS - Hmm...zanimljivosti da od kako sam pogledao tvoje pisanije vise niko ne moze (pa ni hipnotizer), da me natera ni rec da progovorim..a kamoli napisem o tebi!

etta - Koliko puta treba da ti radim horoskop...a objasnjavao sam ti i ljubavnu stranu!!
Uzgred moja ponuda tebi i dalje vazi...:roll:

Kissable - vec radio, ali mozda ti nesto kazem u drugom krugu..

Marge Simpson - i to je sve bitno sto mozes da kazes..boooooring!!

Draguljov - a tek ja sto sam radooooooznaaaooooooooo!! Hvala i jos jednom HVALA!

Corto Malteze - CRVENI KARTON!!

nacafaca -
CRVENI KARTON!!
CRVENI KARTON!!

Psihologue -
vreme je sve... a ja se tebi tu stvarno divim!! Kroz tebe ja shvatam zasto je tesko nama rakovima!!

Toblerone777 - svakako, usao si u ekspertski tim zamorcica, za jedno dobrano izivljavanje!!

juliette - uuuh..slab sam na slovenkinje. Neki drugi put cu da ti odgovorim, kad te malo bolje upoznam!!..
..ustvari i ja volim i kuce i mace, ali posebno mace, pa ako su jos i ribe i u krevetu lavice..

Toliko za sad..volim vas i ja sve, cak i one muskobanjaste!!

:lol:
 
ooo...horoskop ...i..predvidjanja....to volim...verujem,ali se trudim da ono sto cujem ne ostavlja opasano dubog trag u mom zivotu,sujeverna sam,ali uvek ubedjujem sebe da nisam.. :wink: ...ljubav je hrana za moju dusu...i kad nje nema...ja ne zivim...samo prezivljavam...to mi je glavna preokupacija u zivotu... :-( ...volim novac..i jurim za njim...a on kao da bezi od mene.. :roll: ...imam mnogo los odnos sa ocem,od detinjstva..i to mi se odrazava na citav zivot.. :| ...mama mi je jako bitan faktor u zivotu..ali nam se misljenja uvek kose.. :| ..uvek sam tuzno-setna,cak i kad sam nasmejana... :| ...sve pocinjem,pokusavam,jurim...ali uvek ,nekako,izgubim volju na nekom od poslednjih stepenika..nesigurna..uvek mi trebaju reci podrske..i..ljubav.... :wink:
19.07.1979.Beograd,18.00 PM
I da li je ljubav ovo...09.07.1983.Uzice,06.30 AM
******
Hvala... :-)
 
Silko tesko da ja mogu da budem zamena...i da mogu ja da ulecem.....ali nema veze....ti si izgleda ocekivao neke bas,bas zanimljivosti???!!!...e pa ni to sto ti igras sah nije bas neka vest!!! Daj reci i ti o sebi neku `jacu` zanimljivost...I ako si raspolozen nemoj da budes sudija nego nam daj te `prave` i `opsirnije` analize..Veliki pozdrav!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top