Radikali kancer Srbije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

intimo band

Zainteresovan član
Poruka
202
Zaista se pitam da li se mogu posmatrati kao maligno tkivo , i mislim da da! To je jedna masa koja vuce iz nejasnih i neshvatljivih razloga sve druge i sve ostalo u propast .
Na proslim izborima je situcija bila komichna. Dve radikalke onako tipichne zgrabile su listice koje je stranka osvojila i odnele na autobusku stanicu da nose u centralu.Mi smo ih molili pa pretili da se vrate jer ce nam ponistiti glasanje bezveze ,a ionako su pobedile. Jedva su pristale! A pre neko vece u kafe navratio tip sa zastavom stranke i hop naterao sve nas prisutne da je ljubimo. Sta sad ajd da se bijemo oko gluposti svi je izljubismo.
To je to ..ja nikada i nikog nebi tako maltretirao , svojom zastavom on bi!!
Prosto se namece misao da je cela ta skupina maligno tkivo ...sta mislite?
 
Pre svega hvata ti na registraciji i ekspresnom postavljanju tema u zadnjih nekoliko dana! To samo mogu aktivisti LDP-a kao sto se zna na ovom forumu.

Ako vec hocete da izazovete gradjanski rat u Srbiji po nalogu siptara sa Kosova onda treba da znate da protiv sebe imate jednog nepobedivog protivnika.
 
Ај'да малКо генерализујемо...Ок, претпоставимо да ниси измислио причу, доиста личи на профил једног радикала, али мени представља проблем то што познајем много људи различитих страначких опредељења, па бих могао да ти изнесем пар добрих "радикалских примерака", као и лоших, заиста...Важи и за друге, ако занемаримо Г17+ (не зато што их готивим, нисам за њих), стварно су људи у фазону Анте Марковића :wink:, па и ако нису баш увек у праву, бар немају те нецивилизоване наступе, важи и за обе Демократске странке... Проблем су екстреми - СРС, ЛДП, Чанак и та екипа...Са осталима се и може дискутовати, без претеране острашћености, мада ме демантоваше "главни" играчи пре неки дан. :D

Шта је канцер Србије? Да ли је сав тај народ (пази, цифра није занемарљива) који је гласао за њих потпада под тај појам? мени то мало претерано, а да их не готивим - не готивим их. :cool:
 
intimo band:
Zaista se pitam da li se mogu posmatrati kao maligno tkivo , i mislim da da! To je jedna masa koja vuce iz nejasnih i neshvatljivih razloga sve druge i sve ostalo u propast .
Na proslim izborima je situcija bila komichna. Dve radikalke onako tipichne zgrabile su listice koje je stranka osvojila i odnele na autobusku stanicu da nose u centralu.Mi smo ih molili pa pretili da se vrate jer ce nam ponistiti glasanje bezveze ,a ionako su pobedile. Jedva su pristale! A pre neko vece u kafe navratio tip sa zastavom stranke i hop naterao sve nas prisutne da je ljubimo. Sta sad ajd da se bijemo oko gluposti svi je izljubismo.
To je to ..ja nikada i nikog nebi tako maltretirao , svojom zastavom on bi!!
Prosto se namece misao da je cela ta skupina maligno tkivo ...sta mislite?
Pa mislim da je u pitanju jos jedan klonJ:

http://forum.krstarica.com/threads/149931&page=1
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top