Kojom rukom i na koju stranu krivi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Saint:
jel ovde poenta pokucsati da budes humoristican ili dati neki odgovor pa onda biti eventualno vickast. Verujem da ako je ovo forum "savremen muskarac", vrlo jasno na sta sam mislio samo nisam bas totalno hteo da budem prost, vec sam zargonski rekao sta me interesuje...

Izvinjavam se na pokusaju da budem vickasta, (uglavnom to ljudima ne smeta ali...ima nas raznih), a sto se tice odgovora, svakako ga nemam, te jedino sto mi ostaje jeste opet da budem vickasta,... ali ... ubi mi inspiraciju!
 
Saint:
jel ovde poenta pokucsati da budes humoristican ili dati neki odgovor pa onda biti eventualno vickast. Verujem da ako je ovo forum "savremen muskarac", vrlo jasno na sta sam mislio samo nisam bas totalno hteo da budem prost, vec sam zargonski rekao sta me interesuje...
Pa nisi valjda zaista ocekivao dubokoumno ulazenje u sustinu i bit, nase analize i rasprave po tom pitanju...

Hoces ozbiljno? Mislim da pod hitno moras prestati levom rukom... jerbo ce doci do ozbiljnih devijacija na tvom ljubavnom misicu, te nece biti u funkciji u drugim "sredinama"...
Ej bre... relax..pitanje ti je smesno... ne mogu da verujem da si bio ozbiljan... ili jesi? :roll:
 
Nacitao sam se raznih topica ovde na celom forumu od kojih moze kosa da ti se digne na glavi, ne vidim da se to ignorise ili osudjuje toliko... ja se izvinjavam populaciji ovde ako je ovo pitanje smesno jer ne vidim nista lose u tom simpa pitanju jer je to stvar koju niko generalno ne zna niti pita.. ali whatever... bolje je pricati o trojkama, pederima, gutanju sperme.. hm... ok
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top