U SRBIJI MOGUCE VANREDNO STANJE, KAZE TOMA NIKOLIC????

yumba:
E pa nazdravlje. Pocelo je.

Па ја сам се осећао сигурно и 2003 за време ванредног стања, а осећаћу се сигурно и сад, таман да се очисте и ови други.
Тј баш ме брига али, се ипак надам да ће се влада ДСС-ДС формирати.
 
Николић је само у оквиру закона објаснио неколико могућности у односу на то да ли ће се или не формирати Влада, да ли ће или не Тадић распустити Парламент........итд.итд. немојте као дебили да сваку реч преувеличавате.......

Такође је рекао да СРС ни у ком случају неће учествовати у формирању Владе Србије.
 
Torius:
Па ја сам се осећао сигурно и 2003 за време ванредног стања, а осећаћу се сигурно и сад, таман да се очисте и ови други.
Тј баш ме брига али, се ипак надам да ће се влада ДСС-ДС формирати.

Па јес, многи су се тад осећали сигурно и нису се уопште бунили :roll:
Што сад друга страна не би добила прилику :wink:

Све је могуће 8-)
 
Torius:
Па ја сам се осећао сигурно и 2003 за време ванредног стања, а осећаћу се сигурно и сад, таман да се очисте и ови други.
Тј баш ме брига али, се ипак надам да ће се влада ДСС-ДС формирати.

Министар у Влади Србије Наумов је у дневнику изјавио ДА ЋЕ ВЛАДА
СИГУРНО БИТИ ФОРМИРАНА. 8-)
 
eremita:
Николић је само у оквиру закона објаснио неколико могућности у односу на то да ли ће се или не формирати Влада, да ли ће или не Тадић распустити Парламент........итд.итд. немојте као дебили да сваку реч преувеличавате.......
Jesi li siguran-na da znas sta se krije iza toga. Ja sam vojni obveznik i svasta mi pada na pamet. Vanredno stanje se ne uvodi "tek onako".
 
yumba:
Jesi li siguran-na da znas sta se krije iza toga. Ja sam vojno obveznik i svasta mi pada na pamet. Vanredno stanje se ne uvodi "tek onako".

Јаој.......па он и НИЈЕ рекао да ће бити уведено ванредно стање - него је објашњавао неколико могућности по закону Србије........ немаш разлога
за бригу још увек... али Србија је заиста у ужасно тешкој ситуацији... 8-)
 
Kakav je on teletabis, i to onaj žuti, čini mi se da je on najgluplji.
Preti vanrednim stanjem....
kaže posle, nemam ja ništa sa time što ona berza juče i danas puče milijardu i neštoE
a tek 2 dana sedi u stolici....
Ako ovi radikali na ponovljenim izborima dobiju priliku da formiraju vladu, stvarno i ne zaslužujemo da postojimo, ni kao država ni kao narod.
država u kojoj je svaki evro bitan, svaki investitor kao suvo zlato, dođe debil i kaže, pa možda uvedemo i vanredno stanje.
 
eremita:
Јаој.......па он и НИЈЕ рекао да ће бити уведено ванредно стање - него је објашњавао неколико могућности по закону Србије........ немаш разлога
за бригу још увек... али Србија је заиста у ужасно тешкој ситуацији... 8-)
Navedi mi makar jedno obecanje koje je bilo koji politicar ispunio koje je dao.
 
eremita:
Јаој.......па он и НИЈЕ рекао да ће бити уведено ванредно стање - него је објашњавао неколико могућности по закону Србије........ немаш разлога
за бригу још увек... али Србија је заиста у ужасно тешкој ситуацији... 8-)

Dobro bre, pa čitaš li ti sebe? On je rekao, gledao i slušao sam ga lično, da izori ne moraju da se raspišu 14. maja. Kad ga je Olja pitala kako, rekao je da postoji mogućnost suspenzije izbora uvođenjem vanrednog stanja. Ejjj, 1.5 dan je predsednik skupštine, a on se već umorio od demokratije pa bi da suspenduje izbore. Pa, i Kanarinac Pod Lipom je imao više šlifa od vas. Haha, kako mali tomica zamišlja demokratiju
 
eremita:
Министар у Влади Србије Наумов је у дневнику изјавио ДА ЋЕ ВЛАДА
СИГУРНО БИТИ ФОРМИРАНА. 8-)

Pa to je i Toma u TV dnevniku Pinka naznacio jer je danas u parlamentu primetio veliku uzurnbanost.Rekao je i da mu je poznato da DS ima uslov prema DSS da se on-Nikolic smeni kao presSkupstine, na sta je Toma dodao da ako takav sporazum postignu sam ce dati ostavku.
 

Back
Top