pozivnica za vencanje

Najzad sam mu došla glave!
Završni udarac će se odigrati tad i tad, tu i tu u toliko i toliko sati.
Dodjite, imaćete priliku da uživate u saznanju da niste jedini koji su se zeznuli.
Ne zaboravite da ponesete poklon, ulaz nije besplatan (sve je poskupelo u poslednje vreme).
I lepo se obucite, nemojte tamo da me blamirate.

P.S. Ne škrtarite na poklonu, javno ćemo čitati ko je šta doneo (kao u onoj reklami)!
 
ggolub:
Najzad sam mu došla glave!
Završni udarac će se odigrati tad i tad, tu i tu u toliko i toliko sati.
Dodjite, imaćete priliku da uživate u saznanju da niste jedini koji su se zeznuli.
Ne zaboravite da ponesete poklon, ulaz nije besplatan (sve je poskupelo u poslednje vreme).
I lepo se obucite, nemojte tamo da me blamirate.

P.S. Ne škrtarite na poklonu, javno ćemo čitati ko je šta doneo (kao u onoj reklami)!

:lol: :lol: :lol: mnogo dobro
 
Moja pozivnica je bila veoma klasicna ,cak pomalo arhaicna ali se uklapala u zamisao vencanja..
naime vencali smo se u jednom manastiru podaleko od Beograda,bila sam bosa,i sve je bilo naturalno :) pa u skladu s tim i pozivnice na ne obradjenom papiru sa suvim cvecem,a uz svaku mali heklani zamotuljak sa kockom secera...
Ima originalnih varijanti ali ja sam za to da pozivnica treba da prati celokupni fazon svadbe..jer neminovna ce biti zgrazavanja tetaka & ostalih ako im se na uvid dostavi neki lucidan text...
Mada...ne garantujem da sam u pravu! :)
 
Gosti nasi dragi,
odlucili smo zbog Vas,
pa i nas radi,
dok smo jos uvek,
relativno mladi,
vencati se,
pa nek pocnu jadi.

Da bi bilo sve kako treba,
evo naseg "voznog reda".



pa onda dole podaci
skoro smo dobili ovakvu pozivnicu i ja sam se prijatno iznenadila...
 
Pre nekoliko godina sam dobila pozivnicu za vencanje koja je pocela sa verovali ili ne..
Poenta je bila u tome sto se taj par vencavao nakon 12 godina zabavljanja i 7 godina zajednickog zivota...


Sad ne znam da li je bitno da napomenem da su izrodili dvoje dece u rekordnom roku i razveli se jer je on nasao drugu...(s kojom je sumnja se bio i tokom veze...) :???:
O horora...
 
jer neminovna ce biti zgrazavanja tetaka & ostalih ako im se na uvid dostavi neki lucidan text...
pa?
ne pravite pozivnice zbog njih!
mi smo imali vrlo originalne pozivnice.
na prvoj strani smo odštampali dugme+apple(mac)=
pa na sledećoj venčanje i podatci...
da zgražavali su se..pa ko se ženi?
pa zašto ovde ne piše porodice...vas pozivaju na...
oni koji su shvatili, bili su oduševljeni..ovi drugi....sorry..
venčanje je pravljeno zbog nas...
 
....jer ste deo našeg života,
Zbog ljubavi i prijateljstva,
Pozivamo Vas da budete deo naše sreća dok mi
XX i YY
Ujedinjujemo naše živote u brak
Datum
Razmena bračnih zaveta biće u Crkvi....
Razveselite nas Vašim dolaskom
I budite dragi gosti na svečanoj večeri u restoranu ...[/
FONT]
 
Zgrazavanje? Ma pricaj mi o tome.
Mi nismo ni imali pozivnice! Nismo imali ni svadbu. Mi, kumovi i roditelji. I moja sestra. To je to. Naravno da su se svi zgrazavali i da je uz svakipoklon isao komentar "Eh, da ste pravili neku, jelte, svadbu, bilo bi malo vise..."
I onda pametna jaodvracam "Ma, taman posla, nije ni ovo trebalo..." Mamicu im njihovu.
Da si htjeo da mi kupis i poklonis (kao da se udajem radi njihovih poklona!), kupio bi sa svadbom i bez nje. A svi te ionako daruju da bi se reklo "A od kuma auto!".
Kad ne pravis svadbu, ko te hebe. Dosta ti je i sest soljica za kafu. Eventualno i 100g kafe pride.
Pih. Sad mi je drago sto se nismo tako vjencali. Posto smo na moru, svi bi se sjatili ovdje o nasem trosku po hotelima, motelima (a pocetkom septembra, nisu cijene nimalo prihvatljive).

So - mala svadba rules!

I sta mi fali? Evo dvije godine srecni i presrecni. Pu, pu...
 
Ako je jos neko naleteo na ovu prastaru temu trazeci inspiraciju, evo male pomoci:


Meni se licno najvise svidjaju jednostavni tekstovi tipa:
Ivana i Aleksandar

Pozivaju Vas da dana 24. oktobra
u 14 časova u Manastiru Vavedenje na Senjaku
i u 16 časova u restoranu ...’’
budete deo njihove priče za koju su
ljubav i sreća rekle svoje DA. :)
 
Ako je jos neko naleteo na ovu prastaru temu trazeci inspiraciju, evo male pomoci:


Meni se licno najvise svidjaju jednostavni tekstovi tipa:
Ivana i Aleksandar

Pozivaju Vas da dana 24. oktobra
u 14 časova u Manastiru Vavedenje na Senjaku
i u 16 časova u restoranu ...’’
budete deo njihove priče za koju su
ljubav i sreća rekle svoje DA.
:)


Невиђени кич, на страну што је бесмислено.
 

Back
Top