Видовдански марш 2007. године

bugsbunny

Početnik
Poruka
50
Видовдански марш 2007. године

Поштовани,

Част нам је да Вам представимо јединствени ходочасни и хуманитарни подухват,ВИДОВДАНСКИ МАРШ 2007. године.Видовдански марш представља покајнички пут одабране групе српских родољуба,који намеравају да се пешке упуте ка Косовској Митровици и да пут даље наставе ка Газиместану,ако сигурност учесника марша,од Косовске Митровице до Газиместана буде гарантована,од стране УНМИК-а и КФОР-а.
Жеља нам је да на том,за све Србе најсветијем и најславнијем месту,на сам Видовдан,28. јуна,одамо пошту и поклонимо се Светом Кнезу Лазару,Милошу Обилићу и свим косовским мученицима и јунацима,пострадалим за Крст часни и Слободу златну,бранећи своју отаџбину,Eвропу и цео хришћански свет.

Марш ће кренути из Београда,14. јуна 2007. године,испред Храма Светог Саве,у 10 часова.Током наредних 14 дана,учесници марша проћи ће кроз више српских градова и места (Крагујевац,Младеновац,Кнић, Рашка, Топола,Краљево,Лепосавић,Косовска Митровица) и обићи неке од највећих српских светиња (Жича,Студеница,Бањска).

Осим ходочасног,марш ће имати и хуманитарни карактер.У свим местима, кроз која се пролази,биће организовано прикупљање хуманитарне помоћи, за најугроженије српске средине на Косову и Метохији.По завршетку марша,на Видовдан,28. јуна 2007. године,сва помоћ ће бити предата представницима Српске Православне Цркве,с циљем даљег дистрибуирања онима,којима је она наjпотребнија.

Као искреног,часног и несебичног родољуба,позивамо Вас да у оквиру својих могућности помогнете остварење овог племенитог подухвата.

С поштовањем

САБОР СРПСКА СЛОГА



Организациони одбор Видовданског марша 2007. године
Телефон: 011/3349853,063/8471806
E-mail: vidovdanskimars@mail.ru
Интернет адреса: www.srbskasloga.org
Адреса: Дубљанска 10
11000 Београд
 
kololoco:
Probajte malo da gledate u buducnost umesto sto se stalno osvrcete za nekim Lazarima i Milosima. Tuga.

А што заборави Титу, око њега се још увек највише времена и пара троши и штафета носи и кућица у цвећу одржава и на сваком кораку нека опомена. А која је то будућност, славити Наполеона, Вилсона, Клинтона, или можда Папу и Путина, требао си дати неки предлог да не лутамо по непознатим путевима у будућност.
 
Banshee:
znam,ovaj nas pop u naselju vozi neki besni metalik sivi dzip,cenim da ima najskuplja kola na kosi :lol:

imam ja smestaj u crnoj gori :)

samo sto za juli planiram nesto drugo :)
Ma daj... tek ti je 21 godina....
Dodji da uzivamo zajedno..Drnnemo koje pivo, okupamo se na Jazu i - koncert ;)
E a dje imash smjeshtaj u Crnoj Gori?

a ovaj pop u naselju Vashem, cujem, da je poceo i da HAKERISHE?
Uglavnom "bruteforsira" *p**o** rno sajtove.. mozda su me i prevarili, ali sto se kaze "Gdje ima dima, ima i vatre" ;) :lol:
 
filatelista:
Prilika da se pokaže zainteresovanost Srba i Srbije za Kosmet.
Bojim se da ćemo se svi neprijatno razočarati.

i meni se tako cini...narocito kada se procitaju postovi nasih najglasnijih srba:

Jerry Ropero:
Duh Sekire:
Подржавам идеју!

po 1000 put, se svima svidja ideja, svi nesto "podzavaju", al u sustini svakog bolu du&e
 
bugsbunny:
Видовдански марш 2007. године

Поштовани,

Част нам је да Вам представимо јединствени ходочасни и хуманитарни подухват,ВИДОВДАНСКИ МАРШ 2007. године.Видовдански марш представља покајнички пут одабране групе српских родољуба,који намеравају да се пешке упуте ка Косовској Митровици и да пут даље наставе ка Газиместану,ако сигурност учесника марша,од Косовске Митровице до Газиместана буде гарантована,од стране УНМИК-а и КФОР-а.
Жеља нам је да на том,за све Србе најсветијем и најславнијем месту,на сам Видовдан,28. јуна,одамо пошту и поклонимо се Светом Кнезу Лазару,Милошу Обилићу и свим косовским мученицима и јунацима,пострадалим за Крст часни и Слободу златну,бранећи своју отаџбину,Eвропу и цео хришћански свет.

Марш ће кренути из Београда,14. јуна 2007. године,испред Храма Светог Саве,у 10 часова.Током наредних 14 дана,учесници марша проћи ће кроз више српских градова и места (Крагујевац,Младеновац,Кнић, Рашка, Топола,Краљево,Лепосавић,Косовска Митровица) и обићи неке од највећих српских светиња (Жича,Студеница,Бањска).

Осим ходочасног,марш ће имати и хуманитарни карактер.У свим местима, кроз која се пролази,биће организовано прикупљање хуманитарне помоћи, за најугроженије српске средине на Косову и Метохији.По завршетку марша,на Видовдан,28. јуна 2007. године,сва помоћ ће бити предата представницима Српске Православне Цркве,с циљем даљег дистрибуирања онима,којима је она наjпотребнија.

Као искреног,часног и несебичног родољуба,позивамо Вас да у оквиру својих могућности помогнете остварење овог племенитог подухвата.

С поштовањем

САБОР СРПСКА СЛОГА



Организациони одбор Видовданског марша 2007. године
Телефон: 011/3349853,063/8471806
E-mail: vidovdanskimars@mail.ru
Интернет адреса: [SIZE=6]www.srbskasloga.org[/SIZE]
Адреса: Дубљанска 10
11000 Београд

Ало, Батице јесу чули ови твоји за једначење сугласника по звучности ???
Или је то нека "замка за мајмуне" ?
 
SrBska sloga:

1. Удружење студената правног факултета НОМОКАНОН
2. Отачаствени покрет ОБРАЗ
3. Српски сабор ДВЕРИ
4. Удружење грађана ИСТИНА
5. Одбор за верска и национална питања радника ГСП
6. Народни покрет 1389
7. ИСТИНА О СРБИЈИ
8. СРПСКИ КЛУБ

Ajde ovi fašisti, ali ovi GSPovci. Hahahahahahahahaha...
 
Bas su slatki docice do mosta u Mitrovici i tamo ce se slikati a ako se ovi okupatorski vojnici smiluju da ih cuvaju mozda ih sprovedu busom do Gaziimestana da se i tamo slikaju i potrpaju nazad u autobuse i vrate na "slobodnu teritoriju" na janjetinu i mlako pivo ,samo ne znam gde je tu konkretno mars al nema veze lep nacin da se ubije dugacak letnji dan.
PODRZAVAM IDEJU!ako je uracunat i lunch paket
 
pumps:
Ma daj... tek ti je 21 godina....
Dodji da uzivamo zajedno..Drnnemo koje pivo, okupamo se na Jazu i - koncert ;)
E a dje imash smjeshtaj u Crnoj Gori?

a ovaj pop u naselju Vashem, cujem, da je poceo i da HAKERISHE?
Uglavnom "bruteforsira" *p**o** rno sajtove.. mozda su me i prevarili, ali sto se kaze "Gdje ima dima, ima i vatre" ;) :lol:

stan u kotoru.

gde si ti izracuno moje godine :?
 
1. Удружење студената правног факултета НОМОКАНОН
2. Отачаствени покрет ОБРАЗ
3. Српски сабор ДВЕРИ
4. Удружење грађана ИСТИНА
5. Одбор за верска и национална питања радника ГСП
6. Народни покрет 1389
7. ИСТИНА О СРБИЈИ
8. СРПСКИ КЛУБ

ma sjajna skupina,gde su obraz,dveri i ovi umisljeni pravnici,nije dobro :?

i naravno odbor za nacionalna i verska pitanja radnika gsp :lol:
 

Back
Top