Tretira me ko g0vno

AnaBg:):
Zato sto su zaljubljene,vole i plase se da ce izgubiti voljenu osobu...

O boze dragi...

Aumpfhhh......
kif.gif
 
neozbiljko:
Pušenje je ispušilo. Da vidimo koliko će dugo g0vno da odoleva :?

S obzirom da zene ne daju reci da UGLAVNOM ZENE puse za lovu, tako ne daju reci ni da uglavnom NJIH TRETIRAJU KAO STOKU. Zato i trce kod crnaca i stalno vole da nekoga naguzi crnac i to onome koga mrze. i stalno pominju crnce. Znaci, sve je jasno-jebale bi se sa crncima jer vole da ih tretiraju kao stoku al neke ne priznaju a neke da.
 
snoshaj efendija:
S obzirom da zene ne daju reci da UGLAVNOM ZENE puse za lovu, tako ne daju reci ni da uglavnom NJIH TRETIRAJU KAO STOKU. Zato i trce kod crnaca i stalno vole da nekoga naguzi crnac i to onome koga mrze. i stalno pominju crnce. Znaci, sve je jasno-jebale bi se sa crncima jer vole da ih tretiraju kao stoku al neke ne priznaju a neke da.
Koliko ja vidim, ti jedini ovde spominjes crnce...
 
Pa nisam ja psutala njega da me vezuije za radijator,i siluje da bi to bio mazohizam...Sta je moglo da bude s amojih 14 i njegov 16 TADA???

Ja ne volim da me enko tretira kao stoku...Ja sam za ono ko tebe kamenom ti njega hlebom,ako to ne upali,onda ga je najebo...
 
2pike:
PICHKO, NE UVLACI NJU U ONO STO JE IZMEDJU MENE I TEBE!!!

Teba da mi budete zahvalne i ti i tebi slicne. Da nije mene sve vase bedne veze iz RL bi davno pukle da nije mene na forumu. Dodjete, izdrkate mi se po glavi i sve sto bi sasule nekom majmunu koji vas prska i zaliva i tretira kao brabonjak kazete meni-bez posledica. Zato forum i postoji, za frustrirane i ugrozrene zene. Zasto na forumu nema Ane Ivanovic, Milke Forcan,Anice Dobre, Isidore Zebeljan,Olje Beckovic? Ili ces mozda da me ubedis da su i one ovde i pricaju kako su se ebale juce i to dobro?
 

Back
Top