PROFESIONALNA ORIJENTACIJA

peleplay

Aktivan član
Poruka
1.323
:idea: Reforma skolstva je veoma zanimljiva jer ce svako jos od malih nogu morati da se opredeli sta ce raditi u zivotu. Medjutim, postoje i oni koji su neopredeljeni. Zbog njih, odnosno nas, pokrecemo ovo pitanje. Da li negde postoje neki besplatni online testovi koji bi pomogli u ovoj teskoj odluci? Hvala svima koji pomognu!
 
:!: :?: :idea: I dalje tragam za testovima, i samo je pitanje :!dana kada cu ih naci, ali vidim da ima puno ljudi koji ne znaju sta ce raditi u zivotu tako da predlazem da na prvom mestu poslusate svoje srce, a ako i to ne pomaze uvek je tu dobri stari horoskop! procitajte osobine vaseg hor. znaka pa prema tome odlucite koji posao ce vam najbolje stajati. Postoji i princip onoga sto vam je najbolje islo u osnovnoj/srednjoj skoli. Kao sto rekoh, postoji puno neopredeljenih ljudi, odnosno tinejdzera tako da imam jednu ideju> ukoliko neko zeli da sa mnom i ostalim neopredeljenima i tinejdzerima napravi anonimnu web grupu koja bi pomagala neopredeljenima i tinejdzerima neka mi se javi! ta grupa bi bila potpuno anonimna i na nasim vebstranama bi bilo svega i svacega bitnog za tinejdzere!
 
peleplay:
:!: :?: :idea: I dalje tragam za testovima, i samo je pitanje :!dana kada cu ih naci, ali vidim da ima puno ljudi koji ne znaju sta ce raditi u zivotu tako da predlazem da na prvom mestu poslusate svoje srce, a ako i to ne pomaze uvek je tu dobri stari horoskop! procitajte osobine vaseg hor. znaka pa prema tome odlucite koji posao ce vam najbolje stajati. Postoji i princip onoga sto vam je najbolje islo u osnovnoj/srednjoj skoli. Kao sto rekoh, postoji puno neopredeljenih ljudi, odnosno tinejdzera tako da imam jednu ideju> ukoliko neko zeli da sa mnom i ostalim neopredeljenima i tinejdzerima napravi anonimnu web grupu koja bi pomagala neopredeljenima i tinejdzerima neka mi se javi! ta grupa bi bila potpuno anonimna i na nasim vebstranama bi bilo svega i svacega bitnog za tinejdzere!

Znajuci koliko je vazna profesionalna orijentacija, TV NS jednom mesecno priprema emisije KROZ SVET ZANIMANJA.Tinejdzere upoznaje sa nacinom izbora buduceg zanimanja, kao i novim obrazovnim profilima u skolama.Od 3000 zanimanja, svakom mladom coveku je tesko da se opredeli koje je bas za njega. Ako te interesuje pogledaj 11.februara 2004. godine u 9.34 i u 14.34 na prvom programu TVNS i 13. februara na TV BGD u 7.30. :lol:
 
:oops: NE ZNAM DA LI SMO SE DOBRO RAZUMELI JER MENI TREBA NESTO SASVIM DRUGO. STO SE TICE VASE TEME IZ LICNOG ISKUSTVA MOGU RECI DA JE NACI ADEKVATNU SKOLU VEOMA TESKO JER JE MOJA CERKA IZABRALA ' SVETINU ' GIMNAZIJU I SAD JE PRENESRECNA STO NIJE ISLA U KARLOVACKU JER JE TAMO MNOGO INTERESANTNIJE I LAKSE. NE POVODITE SE TIM GDE VAM IDE DRUSTVO NI KAKAV ' STATUS ' SEBI ZELITE VEC PREDLAZEM DA OBIDJETE SKOLE KOJE VAS INTERESUJU I TO LICNO U VREME KAD ONE PRAVE PREZENTACIJE A TO OBICNO BUDE U MAJU. STO SE TICE MOJIH INTERESOVANJA VEZANA SU ISKLJUCIVI ZA PRIKAZE SCENARIJA ZA POJEDINE CASOVE PA MAKAR TO BILO I FIZICKO JER NOVA IDEJA MNOGO ZNACI. POZDRAV .
 

Back
Top