Доста зезања формирајте Владу!!! Петиција разума.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Ево прихватамо све, схватили смо фору (сви сем ЛДП-а, али на њих ни не рачунам да ишта схвате).

Не делите Србију ни ви ДС ни ви ДСС. Како Вас бре није срамота, понашате се као деца која су се играла па се потукла па кад су дошли родитељи говоре како је онај други крив. Рука, руци нисмо ЛДП и формирајте владу.
 
Atreid:
Ma, izbori bre i da zavrsimo sa sektom vise... :lol:

Молим све да коментаришу ову тему сем ЛДП-а, јер они нису урачињиви. Аутодеструктивни ликови носу баш нека перспектива Србије. Знате оно ''ЕУ казни ме нисам био добар, хихихих, бомбардуј ме. хихихих, бичуј ме Солана''.
 
Pa nema vlade jer se lazne patriote boje da preuzmu odgovornost za vodjenje drzave stupili su u ljubavno sexsualni odnos imaju 142 poslanika sto je vise nego dovoljno da lagodno vladaju i da ispune svoj patriotski program i dignu Srbiju iz pepela ,sacuvaju Kosovo ,pohapse tajkune i izdajnike i sve ostalo sto im je u planu ali protivno zdravom razumu oni nece da uzmu vlast i preuzmu odgovornost dal se boje ili su nesposobni to je pitanje ?
 
Torius:
Молим све да коментаришу ову тему сем ЛДП-а, јер они нису урачињиви. Аутодеструктивни ликови носу баш нека перспектива Србије. Знате оно ''ЕУ казни ме нисам био добар, хихихих, бомбардуј ме. хихихих, бичуј ме Солана''.
А при томе ЧЕДИКА СЕ ЈАВНО ХВАЛИ ДА ЈЕ ЗАПАЛИО СКУПШТИНУ! Па шта чека тај Државни тужилац? Да се обрачуна са Легијом? А паликуће нека мирно спавају! И ЈОШ СЕ ХВАЛЕ ТИМ НЕЉУДСКИМ ЧИНОМ! тАКО НЕШТО НИЈЕ ЧАК НИ ОКУПАТОР УРАДИО!
 
paola:
А при томе ЧЕДИКА СЕ ЈАВНО ХВАЛИ ДА ЈЕ ЗАПАЛИО СКУПШТИНУ! Па шта чека тај Државни тужилац? Да се обрачуна са Легијом? А паликуће нека мирно спавају! И ЈОШ СЕ ХВАЛЕ ТИМ НЕЉУДСКИМ ЧИНОМ! тАКО НЕШТО НИЈЕ ЧАК НИ ОКУПАТОР УРАДИО!
pa onda bi valjda trebalo prvo Seljomira da uhapse za njega ima dokaza i snimaka da nasilno nasrce na "egalno izabrane organe vlasti" sa teskom poljoprivrednom mehanizacijom :lol:
 
Torius:
. Аутодеструктивни ликови носу баш нека перспектива Србије.

Zasto se neki boje izbora? Pa, to je uvijek najbolje rijesenje kad imas neku politicku krizu, pa neka narod odluci hocel' bombe, smrt i razaranje ili standard, poslove i Evropu. Ako narod odluci da hoce bombe i sankcije, ja nemam nikakav problem da prihvatim odluku vecina, pa ce opet biti neki izbori i tako, sto da ne?
 
svetolik trpkovic:
Pa nema vlade jer se lazne patriote boje da preuzmu odgovornost za vodjenje drzave stupili su u ljubavno sexsualni odnos imaju 142 poslanika sto je vise nego dovoljno da lagodno vladaju i da ispune svoj patriotski program i dignu Srbiju iz pepela ,sacuvaju Kosovo ,pohapse tajkune i izdajnike i sve ostalo sto im je u planu ali protivno zdravom razumu oni nece da uzmu vlast i preuzmu odgovornost dal se boje ili su nesposobni to je pitanje ?

Светоличе Трпковићу, није битно ко је крив већ да се ВЛАДА ФОРМИРА. Баш ме брига да ли је крив Тадић или Коштуница - јел схваташ.

Ја сам грађанин ове земље који је гласао како је гласао (то је моје право и морална обавеза) и сад хоћу да имам владу и да нормално живим!!! Надам се да ме разумеш, а ко је крив ме баш брига.

Ако две странке центра (а то су ДС и ДСС) не могу да се договоре око тога ко ће водити коју службу и обе не желе да попусте онда. шта ћемо ми грађани да радимо, само још да нам легализују бацаче пламена па као у GTA - frenzy.
 
Torius:
Ево прихватамо све, схватили смо фору (сви сем ЛДП-а, али на њих ни не рачунам да ишта схвате).

Не делите Србију ни ви ДС ни ви ДСС. Како Вас бре није срамота, понашате се као деца која су се играла па се потукла па кад су дошли родитељи говоре како је онај други крив. Рука, руци нисмо ЛДП и формирајте владу.

Ako DSS posle svega ipak udje u koaliciju sa DS-om mogu odmah da se pozdrave sa svojim politickim karijerama.
 
Postoji navedena vecina ali ne znam samo kako u toj konstalaciji mirotochivi misli da i dalje zadrzi sve poluge vlasti u svojim rukama?
Kao radikali ce mu dati sve shto bi mu dao DS a i vishe?
Ma vazi...
Koshtunica u koaliciji sa Radikalima moze smao da bude potrchko i ja bi to najvishe voleo.Lize im dupe i njima i socijalistima vec 3 godine pa nek brak vec jednom i ozvanichi.:)
 

Back
Top