Mi sledimo viziju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

wireless

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
413
a to "mi" to su: dr.koki, WIBU, Frozen74, Atreid
stoga molim moderatora da reaguje na ovakve bljuvotine
ili ce ovo da se vodi pod "sloboda izrazavanja"?


Citat:

Original postavio dr.koki
Pa naravno da cu da idem ali za US Armed forces

Citat:

Original postavio dr.koki
Evo ja cu Srbiju da unistavam i bez placanja.

Citat:

Original postavio dr.koki
Uzivacu gledajuci kako NATO cizma gazi ovu rupu na balkanu .

Citat:

Original postavio WIBU
Neko motkom neko tomahavkom!

Citat:

Original postavio Frozen74
Izglazice vas NATO cizma ja vam kazem.
fot80-web-1nato%20boot.jpg


Citat:

Original postavio Atreid
Patriotska nego, odavno nismo vidjeli ni:
tomahawk_01_large.jpg

Red je

Citat:

Original postavio Frozen74
A ako ima boga ide i jos jedno zesce bombardovanje Srbije !!!! StakoriiiII !!!!!

Citat:

Original postavio Frozen74
onda cu da agitujem iz tog inostranstva da se ponovo bombarduje Srbija da vas resim bednog zivota stakori !!!!!
 
Gorepomenuta cetvorka, posle ovakvih uzasavajucih bljutavih izjava, mislim da zasluzuju samo da ih uhvatiti, pobiti po skracenom postpupku i pobacati u Dunav i neka ih recne struje nose sto je moguce dalje iz Srbije
 
Witch-king of Angmar:
Њихове су "визије" под дејством одговарајућих "стимулативних средстава" и није чудо што у њима провејава зло.

a sta je ovo

Gorepomenuta cetvorka, posle ovakvih uzasavajucih bljutavih izjava, mislim da zasluzuju samo da ih uhvatiti, pobiti po skracenom postpupku i pobacati u Dunav i neka ih recne struje nose sto je moguce dalje iz Srbije
 
Slusjte gospodo, ako ponovo pokusavate da vodite politiku koja je dovela do bombardovanja, onda je sasvim realno ocekivati da vam se istorija ponovi.

Nemojte mene napadati sto vas sad upozoravam na posljedice, kad pocne da vam zvizdi oko glave onda cete vidjeti.
 
Obersturmfuehrer:
sta se onda bunis?

То је као када би изједначио полицајца који је у оружаном обрачуну убио убицу и злочин који је овај извршио. Али сам заборавио да си краљ нелогичног размишљања на овом форуму.
 
Najgora je stoka koja koristi priliku da sredstvima stoke kao bori protiv stoke. Tako da razni LDP revolucionari i mladjane ''demokrate'' pokusavaju da se za slobodu bore Staljinistickim i Fasistickim metoda (Mada ih na Staljinisticke metode obavezuje Latinkin, Vuco i Kovacevic legacy).


Isto to sto pokusava LDP da radi su radile ustase 1942 (Kad fukara postane zakon) i svi oni koji su u ratovima od 1991 do 1999 ubijali zene, decu i ostale neduzne ljude. Tj oni koriste priliku, kao gospoda iz LDP-a. Tako da gospodo iz LDP-a, ja vas vidim isto kao onu stoku sto je pobila one decake u Srebrenici.
 
Pa dobro, bio sam malo u afektu u vezi ovog gore sto sam napisao, pa sam malo preterao, ali stavrno to sto pisu Frozen74 i dr.koki zaista mislim da ni ne treba nikakav komentar, svaki komentar je suvisan
 
Obersturmfuehrer:
a ne nije isti...ovaj bi ubijao "u ime srbije", a izdajnici ubijaju u ime USA....velika je to razlika...

Ne, gospodo, ako pricamo o gradjanskom ratu onda obe strane ubijaju "za Srbiju", sto je naravno pogresno jer time ubijaju Srbiju i nista drugo.

Tada bi i suprotna strana mogla reci da bi oni: "ubijali u ime Srbije" a drugi u ime Rusije.
 
Atreid:
Ne, gospodo, ako pricamo o gradjanskom ratu onda obe strane ubijaju "za Srbiju", sto je naravno pogresno jer time ubijaju Srbiju i nista drugo.

Tada bi i suprotna strana mogla reci da bi oni: "ubijali u ime Srbije" a drugi u ime Rusije.

Јес и то што кажеш...
Па ком опанци, ком обојци :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top