SNOOKER

uh,Stiven vec mesecima (da ne kazem i par godina) ne moze da se poveze... tu jednostavno nesto ne stima,mada,covek ima 7 svetskih titula i preko 700 sencurija... ne znam ni odakle bi crpeo motiv
 
The Rocket Roni O'Saliven mozda nema Hendrijevih 7 trofeja iz Krusivala...nema ni Dejvisovih 6 ali danas je jos jednom pokazao svetu da se rodio sa snooker stapom i Cue kuglom.

naime,kad god pricam o njemu koristim rec magija ali zaista ne vidim nijednu drugu koja bi bolje opisala ono sto je uradio protiv opasnog i lukavog Marfija. od potpunog nokdauna i 5-2 zaostatka Roni pronalazi novu inspiraciju,reseta i desnom i levom i osvaja 4 sjajna frejma.

sutra milion % osvaja titulu jer je drugi par daleko slabiji...

SVAKA CAST MAJSTORE
 
ma sutra je opusteno,samo kad je on (a i ja sa njim) preziveo danasnji kosmar. bio je na ivici ali ispalo je dobro..

inace,i drugo polufinale je bilo dobro,manje kvalitetno ali zanimljivo do kraja
 
Le .. Extra partija malo pre sam gledao .. Odrao je Fu onog green-a valjda bese .. ali nekako mi sugav igrac .. mislim kad ga poredim sa Salivenom ..jgb .. zasto svi vole ovog Salivena neznam ni ja .. nit je lep nit je pa ruzan, ali brate kad zapne onaj tak .. ubije protivnika u pojam .. oni jadni po balon vode popiju od muke ...

pa kako ce posle brejka da nastave ... ha ha ha ...:D

Zna li neko u koliko se igra Finale sutra >>> ???
 
ali potpuno je neverovatan... znam da ovo nije Krusival i da nije WC ali brate nije uzeo turnir 2 i po godine...

cudo sa Ronijem ali mislim da su Fuove reci sve rekle... veci perfekcionista zaista ne postoji i ko zna sta se njemu mota po glavi
 
Dakle, neverovatno... Ne mogu da verujem u rezultat ovog finala... Ali, mora se priznati da je Fu igrao dobro, setite se samo one crvene kugle uz martinelu u 14. frejmu... No, Ronijeva psihologija mi i dalje nije jasna, ali dobro... Cirkus uskoro ponovo pocinje, pa cemo videti, mozda se "zainteresuje". Sve u svemu, cudan turnir, dosta favorita je ispalo brzo, ali da nije tako, bilo bi dosadno.
 
mnogi jos uvek nemaju formu a raund robin sistem im nije pomogao...

Fu je igrao kao zmaj i pobedio Higinsa i O'Salivena na istom turniru,sto je djavolski tesko..

mislim da se Roni sprema za Krusival ali videcemo,tek je pocetak
 
mamicu mi je8em ja ... ped3r je koliko je tezak. Na njega sam puko 7000 din ... nemogu da ga smislim. konj .. i ostale pogrdne reci .. u finalu se glupira izvodi neke besne gliste .. uhhhh.. sto sam besan .. brate ..
 
takav je Roni brate...

cim on krene da gleda u svoje prste umesto u sto znaj da mu se ide kuci i da ga za rezultat zabole. ******,uskoro ce imati 500 sencurija,18 titula,dva sveta grala iz Krusivala... sto se mene tice,samo nek bude svetski prvak
 
Poceo je Northern Ireland Trophy. Marco Fu je ispao u prvom krugu. Pobedio ga je Adrian Gunnel sa 5-3. Za sad Ian McCulloch, Joe Swail i Dominic Dale idu u dalje.
 
Rezultati 2. kruga:
Ronnie O Sullivan 5-4 Tom Ford
Allister Carter 5-3 Nigel Bond
Fergal O'Brien 5-4 John Higgins
Stephen Hendry 5-3 Martin Gould
Gerard Greene 5-3 Mark Williams
Shaun Murphy 5-2 Anthony Hamilton
Ryan Day 5-1 Dominic Dale
Peter Ebdon 5-2 Adrian Gunnel
Mark Allen 5-3 Graeme Dott
Ken Doherty 5-0 Mark King
Neil Robertson 5-1 Jamie Cope
Ian McCulloch 5-4 Stephen Lee
Steve Davis 5-3 Joe Swail
Stephen Maguire 5-0 David Gray
Ding Junhui 5-2 Joe Perry
 
ovu bozanstvenu igru pratim tek nekoliko godina i ne mogu se smatrati ekspertom ali je sasvim jasno da ono sto je malocas prikazao Roni The Rocket nije vidjeno u istoriji igre zelenog stola.

juce je kao po obicaju pravio pizdarije a koncentracija mu je padala na minimum. ipak,poslednjim atomima snage i uz dosta srece pobedjuje Toma Forda. danas sam posle samo 5 minuta shvatio da se njegovom prijatelju simpaticnom Aliju Karteru ne pise dobro. u 5 dobijenih frejmova Roni je u svakom postigao sencuri i to je rekord u igri na 9 frejmova (sam Roni i jos neki imali su po 4). naravno,slag na torti predstavlja brilijantni maximum 147 koji je postigao sa zastrasujucom lakocom. jednostavno,jos jednom je pokazao da je najveci genije ove igre i to mu zaista niko ne moze osporiti.

titulu ne mora da osvoji,meni je,kao verovatno i svim navijacima,ovo danas bilo dovoljno...

BRAVO MAJSTORE
 
@nordic_warrior
Krivo mi je za Ali Cartera mnogo mi je simpatican, ali Roni je Roni. Sad bas htedoh da gledam neku partiju, mislila sam da Eurosport prenosi. Medjutim, sad je tenis i jedino prek teleteksta vidim trenutne rezultate:
Mark Allen 4-3 Ryan Day
Gerard Greene 4-1 Ken Doherty
Fergal O'Brien 2-2 Barry Hawkins
 

Back
Top