Panika u G17+

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Lider G17+ Mladjan Dinkic posle duela u skupstini Srbije morao da zatrazi pomoc u urgentnom centru gde je primio injekcuju "lasiksa" leka za snizavanje pritiska.
Takodje Dinkiceva pulenka Vesna Dzinic odlucila da podnese ostavku na mesto direktora uprave za trezor u ministarstvu finansija.
 
Torrente-BG:
Lider G17+ Mladjan Dinkic posle duela u skupstini Srbije morao da zatrazi pomoc u urgentnom centru gde je primio injekcuju "lasiksa" leka za snizavanje pritiska.
Takodje Dinkiceva pulenka Vesna Dzinic odlucila da podnese ostavku na mesto direktora uprave za trezor u ministarstvu finansija.
Е та госпођица ми је главни шеф. Годинама тврди да није члан Г17, а сад кад су попушили, иде заједно у анонимност са газдом. Она можда и није члан на папиру, али, пошто радим у Управи за трезор, знам да су директори по филијалама у Србији смењивани по политичкој Г17 линији. Далеко им лепа кућа, а за притисак Млађин, боље да код Чеде набави пар џоинта или "шмрка", да сачува здравље.
 
Samantha Jouns:
Sta mislite hoce li propasti G17+???????????????
ma koliko mi bili odvratni,.mislim da nece propasti,.preci ce oni cenzus opet,.jer iznenadilo me da je dinkic,nakon sto je iz stranke otjerao labusa i njemu slicne,sam vodio kopmletnu kampanju za izbore,sam je finansirao i presao cenzus,.pokazali su da su jako organizovana stranka,.
 
Sve ide u prilog tome da će G17 da nestanu vrlo brzo , možda već sad za 30-40 dana kad budu novi izbori , ali mislim da će nestati i LDP a DS sigurno neće osvojiti onoliko mesta u parlamentu koliko sad ima. Mislim da će se Velja odvojiti od Koštunice na sledećim izborima i nastupiti sam ali je teško proceniti koliko će ko od njih osvojiti, mislim da će pdeliti na pola ali će bolje proći nego prošli put kao i SPS i SRS. Moguće je i da se SPO vrati na scenu ,Tako da će lakše biti za formiranje vlade.
 
DS+LDP+SPO osvajaju na novim izborima preko 1 500 000 glasova.

Sto se Mladja tice, koga briga za tog lika? Ja samo ne mogu da shvatim da moze da ga isprovicira onaj isprazni Aleksandar Vucic, koji je vise lik za cirkus nego lik koji se shvata ozbiljno.

Pa bogo moj, cak i normalniji radikali njega ne shvataju za ozbiljno a kamoli neko ko se bori protiv te ideje.
 
Torrente-BG:
Pa kad imas putera na glavi i to mnogooooo,moze svako da te isprovocita. Da mu je savest cista ne bi ga mogao niko tako lako isprovocirati,ovako....
po nekoj mojoj logici, pre će na bljuvotine žustro da reaguje pošten čovek, nego lopov. Niko normalan ko nije ukrao ne bi tolerisao da mu neko govori da je kriminalac.
Da li je ili ne Dinkić lopov, to će utvrditi nadležni državni organi, a kao što rekoh, koga to Vučić nije sve isprozivao, a ko je i stvarno osuđen. Jasno je da čovek laže i kleveće, a debili veruju u sve što kaže.
 
pa toliko su neuki i neupuceni u vecinu tema kojima se on bavi,da mu to ostavlja i vise nego dovoljno prostora za manipulacije.

ja i te kako razumem sta on prica,tj koju pricu pokusava da proda - i ja znam koja je to budalastina,al kad neko neuk slusa neku buidaletinu u politickom pokusaju,pa jos ako koristi latinizme i strucne izraze,upecace se najstrasnije,a da sustinski ni ne razume poentu.

tako se pecaju oni masovni biraci - na kartu njihovog neznanja,i vestine jezicke manipulacije govornika :)
 
pa toliko su neuki i neupuceni u vecinu tema kojima se on bavi,da mu to ostavlja i vise nego dovoljno prostora za manipulacije.

Ma kakve manipulacije od strane Vucica? Aleksandar Vucic je poluprosta budala koja samo zna da mrzi i nista vise. Vidi se da se radi o fanatiku i samo tako moze da se opravdaju one visoke ocene na fakultetu o kojima on stalno prica.

On sam je vrlo plitkouman i jedino na svoju plitkoumnost moze da lovi potencijalne fanove.

vestine jezicke manipulacije govornika

Kao sto rekoh, taj Vucic samo zna da se dere, vredja i kontrira. Nista vise od toga. Rec je o jednom coveku jako skromnih mogucnosti, koji misli da je svojim nastupima uhvatio boga za k... Vidi se da zeli da kopira Seselja ali jednostavno on nema ni priblizne kvalitete kao haski rovac te zato i odaje utisak pomahnitalog kompleksasa.
 
o pa jeste silikon aca pomahnitali fanatik.

samo iz iskustva sa nekim radilkalima,znam da ga oni smatraju bog zna kako pametnim i strucnim.sto naravno nema veze sa zivotom - jednostavno im se krmak tako predstavio,a ovi su pali ko zaljubljenje siparice :)

sto je narod neobrazovaniji,lakse ces im prodavati maglu,a to je upravo ono sta on radi.
 
Pa za radikalski kalibar on je ultra-mega-giga intelektualac.
Shteta shto vishe izgleda nema onog Janica,Janjica kako li se lik preziva pa da crkavam od smeha koliko chovek moze da bude glup.
 
Kakvi ste vi retardi. G17+ je moj izbor i bice i na sledecim izborima. Ali niste vi retardi zbog toga. Retardi ste zato sto ne shvatate da smo mi poceli za ovih par dana da propadamo kao za vreme rata. Necu ni da komentarisem o G17 i korupciji, jer nista nije dokazano (daleko od toga da ne verujem da su neki nesto stavili u dzep). Stvar je u tome sto nasa ekonomija koju je vodio G17 od izbora Tomislava Nikolica puca.
Ne znam ko prati berzu, ali ono sto se desava je strasno. Belex indeks je pao za po 5% ova dva dana, sto oznacava da su sveukupno akcije popadale. I to bez neke razlike u ponudi i potraznji. Do sada je inace bio u redovnom porastu(uz min. padove). Strani investitori izvlace pare iz zemlje samo tako, a dinar devalvira. Da Jelasic (G17) nije intervenisao danas bi euro bio 85 ili vise. Ako se ovo nastavi ljudi prsli smo sledecih par godina. Ono sto je taj omrazeni G17 stvarao godinama nestace za par dana, makar radikali i Kostunica imali najbolje namere, a to sve povlaci mnoge druge stvari u zivotu, kao npr. plate, penzije, cene i ostale opipljive stvari.
 

Back
Top