Ruska Federacija-Realnost?

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Ponekad mi se cini da nesto sto je nemoguce obavezno bude i stvarnost.Da li je moguce da ce Srbija postati dio Ruske federacije?Jer kako su se stvari odvijale u proteklih nekoliko godina, Srbija je pokazala jednu nesposobnost u odabiru predsjednika drzave, predjsjednika vlade a sada i parlamenta.
Da li je clanstvo u ruskoj federaciji realnost ili samo pusti snovi??
 
Marin55:
Ponekad mi se cini da nesto sto je nemoguce obavezno bude i stvarnost.Da li je moguce da ce Srbija postati dio Ruske federacije?Jer kako su se stvari odvijale u proteklih nekoliko godina, Srbija je pokazala jednu nesposobnost u odabiru predsjednika drzave, predjsjednika vlade a sada i parlamenta.
Da li je clanstvo u ruskoj federaciji realnost ili samo pusti snovi??

HugoTunel.JPG
 
Iron Lord:
Ako Srbija i Rusija budu u NATO-u onda Rusija MORA da brani Srbiju kao članicu NATO pakta.
Ovako se sve svodi na diplomatiju bez intervencije, kao predigra bez seksa...
jao,lorde,.pa zar si ti jedini covjekna planeti kome nije jasno da nato pakt,prvobito predstavljan kao odbrambeni savez,nije formiran iskljucivo radi posthladnoratovske zelje za prijetnjom Rusiji,.a onolike kasetne bombe i osiromaseni uranijum su poosuli na Srbe,.iz "odbrambenih" razlioga?
 
giovaniI:
jao,lorde,.pa zar si ti jedini covjekna planeti kome nije jasno da nato pakt,prvobito predstavljan kao odbrambeni savez,nije formiran iskljucivo radi posthladnoratovske zelje za prijetnjom Rusiji,.a onolike kasetne bombe i osiromaseni uranijum su poosuli na Srbe,.iz "odbrambenih" razlioga?

1072586899_0.jpg

Nemo' da te ošišam k'o demokratski frizer Nikolića!
:lol:
 
Marin55:
Kad bi Srbija bila dio Ruske Federacije, ona bi tada bila svjetska sila.Ima tu neke logike. :roll:

Србија треба да се труди да има ОДЛИЧНЕ односе и са Америком али и нарочито са Русијом. Не разумем зашто се ове слугерање овде противе добрим односима са Русијом а познато је што је и руски амбасадор изјавио да су овдашње англосаксонске подгузне муве на све начине спречавале улагање руског капитала у Србију.

Не желим да будем држављанин англосаксонске колоније, - него слободне и независне Србије.
 
E pa ja ne zelim da mi pijani Rusi kroje drzavu kad ni njihovu ne mogu da srede. Nije samo bitno sto neka zemlja ima naftovode ili toliko i toliko milijardera, mora malo da se pogleda i standard obicnog stanovnika. A taj standard me iskreno plasi u Rusiji.
 
Занимљиво је питање како неко ко живи под влашћу вехабија,може да квалификује власт у Србији.Свако ко је гледао снимак сахране вође вехабија треба да се запита из које су пећине изашле те сподобе?8-)
 

Back
Top