Par stvari o radikalima

1217.

Početnik
Poruka
2
Pozdrav svima na forumu.

Ima jedna stvar vezana za radikale i njihovu popularnost kod srpskog 'patriotskijeg' stanovnistva koja mi kanda nije jasna. Ova zbunjenost se posebno povecava kada su pomenute pristalice izraziti zastupnici zelje za ocuvanjem Kosova kao dela Srbije. Konkretna pitanja su:

Kako pristalice radikala mogu da predju preko cinjenice da su radikali direktno ucestvovali u gubljenju Kosova, i da za to snose ogromnu odgovornost?

Kako cinjenica da je odredjena politicka grupa dovela do mozda najkatastrofalnijeg dogadjaja u istoriji srpske drzave od '45. naovamo istu ne diskvalifikuje od bilo kakve veze sa patriotizmom?

PS
Da li je neko primetio kako je Vucic dok je pricao o celoj Srbiji na zasedanju u ponedeljak pomenuo krilaticu 'od Pirota do Subotice'? Pre nego sto su on i njegova partija dosli na vlast ista krilatica je glasila 'od Prizrena do Subotice'.
 
1217.:
Sto se samozaglupljivanja i simpatisanja SRS-a tice, evo misli za razmatranje.

Partija X - izgubi Kosovo : partija X - patriotska? ;)

Patriotska nego, odavno nismo vidjeli ni:

tomahawk_01_large.jpg


Red je :-D
 
Neverovatno LDP aktivista se registrovao da bi pokazao koliko nezna o SRS-u ahahah

Kako pristalice radikala mogu da predju preko cinjenice da su radikali direktno ucestvovali u gubljenju Kosova, i da za to snose ogromnu odgovornost?

Treba da naucis da SRS nije glasala za Kumanovski sporazum a DS i SPS jesu. Kada to naucis onda se registruj pod novim imenom i dodji sa novim izmisljotinama :)
 
1217.:
Pozdrav svima na forumu.

Ima jedna stvar vezana za radikale i njihovu popularnost kod srpskog 'patriotskijeg' stanovnistva koja mi kanda nije jasna. Ova zbunjenost se posebno povecava kada su pomenute pristalice izraziti zastupnici zelje za ocuvanjem Kosova kao dela Srbije. Konkretna pitanja su:

Kako pristalice radikala mogu da predju preko cinjenice da su radikali direktno ucestvovali u gubljenju Kosova, i da za to snose ogromnu odgovornost?

Pa ovako, Kosovo nije novcanik da se "izgubi", i Kosovo cak i ako dobije nezavisnost nece biti "izgubljeno" vec OTETO! Zbog toga odgovornost za to ne lezi na vlasniku vec na onome ko ga otima, razlika izmedju DS-a i SRS-a je u tome sto je DS spreman da taj novcanik ne samo da, vec i uvije u ukrasni papir i stavi masnu na njega dok je SRS spreman da se koliko moze "brani" pre nego li nam to otmu.

Naravno u slucaju SRS mozda dobijemo jos malo po nosu (vec smo dobili tako da sam siguran da nece opet doci do toga ali mozda nas malo zveknu stopiranjem integracionih procesa itd tid) ali zato cemo jednog dana moci da kazemo da nam je oteto i da na osnovu toga tarzimo nesto za uzvrat.

U slucaju da kosovo zavijemo u ukrasni papir i stavimo masnicu, zapad skida odgovornost sa sebe da je siledzia i da otima vec ce to da predstavi kao demokratsku volju srba koja je "poklonila" kosovo, jadnim i namucenim albancima...

E PA NE MOZE!

naravno, postoji tu i ona razlika da u slucaju da se "pobunimo" za Kosovo imamo sanse ad zadrzimo barem jedan deo Kosova dok ako ga poklonimo gubimo sve!

1217.:
Kako cinjenica da je odredjena politicka grupa dovela do mozda najkatastrofalnijeg dogadjaja u istoriji srpske drzave od '45. naovamo istu ne diskvalifikuje od bilo kakve veze sa patriotizmom?

PS
Da li je neko primetio kako je Vucic dok je pricao o celoj Srbiji na zasedanju u ponedeljak pomenuo krilaticu 'od Pirota do Subotice'? Pre nego sto su on i njegova partija dosli na vlast ista krilatica je glasila 'od Prizrena do Subotice'.

Opet onaj sindrom Ausvica gde zrtva veruje da je ona sama kriva i zasluzna za to sto joj se desilo a ne prihvata da je krivac za njenu sudbinu onaj koji ju je uhapsio i strpao u logor protivno svim pravnim principima samo na osnovu sopstvene sile.

Isto tako i ovde, nismo mi krivi sto nam je neko oteo nesto sto je nase, pocevsi od RSK pa do Kosmeta i svaki pokusaj da nam se ta krivica nametne ravan je izdaji!
 
1217.:
Pozdrav svima na forumu.

Ima jedna stvar vezana za radikale i njihovu popularnost kod srpskog 'patriotskijeg' stanovnistva koja mi kanda nije jasna. Ova zbunjenost se posebno povecava kada su pomenute pristalice izraziti zastupnici zelje za ocuvanjem Kosova kao dela Srbije. Konkretna pitanja su:

Kako pristalice radikala mogu da predju preko cinjenice da su radikali direktno ucestvovali u gubljenju Kosova, i da za to snose ogromnu odgovornost?

Kako cinjenica da je odredjena politicka grupa dovela do mozda najkatastrofalnijeg dogadjaja u istoriji srpske drzave od '45. naovamo istu ne diskvalifikuje od bilo kakve veze sa patriotizmom?


.
nije tacno da SRS snosi odgovornost za desavanja na KIM,.JER SU JEDINU U sKUPSTINI BILI I PROTIV plana athisari-cernomidin i kumanovskoga sporazuma,.koji su svi podrzali pa i "demokrate",.nisu radikali proglasili pobjedu nad nato paktom,..
 
1217.:
Pozdrav svima na forumu.

Ima jedna stvar vezana za radikale i njihovu popularnost kod srpskog 'patriotskijeg' stanovnistva koja mi kanda nije jasna. Ova zbunjenost se posebno povecava kada su pomenute pristalice izraziti zastupnici zelje za ocuvanjem Kosova kao dela Srbije. Konkretna pitanja su:

Kako pristalice radikala mogu da predju preko cinjenice da su radikali direktno ucestvovali u gubljenju Kosova, i da za to snose ogromnu odgovornost?

Kako cinjenica da je odredjena politicka grupa dovela do mozda najkatastrofalnijeg dogadjaja u istoriji srpske drzave od '45. naovamo istu ne diskvalifikuje od bilo kakve veze sa patriotizmom?

PS
Da li je neko primetio kako je Vucic dok je pricao o celoj Srbiji na zasedanju u ponedeljak pomenuo krilaticu 'od Pirota do Subotice'? Pre nego sto su on i njegova partija dosli na vlast ista krilatica je glasila 'od Prizrena do Subotice'.

Потпуно си погрешно поставио тему - нема ЛОГИКЕ у овоме што си написао, јер да је Косово и Метохија изгубљено - ДАНАС О ТОМЕ И НЕ БИ БИЛО РАСПРАВЕ.

Косово и Метохија је саставни део Србије као АП што пише у Резолуцији 1244. Ово што ти пишеш и констатујеш чак не говори ни ДС... једино ако ниси члан ЛДП-а кога финансира Чеку и шиптарска мафија! :roll:
 
eremita:
Потпуно си погрешно поставио тему - нема ЛОГИКЕ у овоме што си написао, јер да је Косово и Метохија изгубљено - ДАНАС О ТОМЕ И НЕ БИ БИЛО РАСПРАВЕ.

Косово и Метохија је саставни део Србије као АП што пише у Резолуцији 1244. Ово што ти пишеш и констатујеш чак не говори ни ДС... једино ако ниси члан ЛДП-а кога финансира Чеку и шиптарска мафија! :roll:

Joj eremita, ti stvarno verujes u to sto pises?
 
wireless:
Atreid:
1217.:
Sto se samozaglupljivanja i simpatisanja SRS-a tice, evo misli za razmatranje.

Partija X - izgubi Kosovo : partija X - patriotska? ;)

Patriotska nego, odavno nismo vidjeli ni:

tomahawk_01_large.jpg


Red je :-D

Evo ga jos jedan sledbenik Djindjicevih vizija...
Jel ti to sada prizivas Tomahavke na Srbiju posto je Toma izabran za predsednika skupstine?

Ne prizivam ja nista, ja ti samo kazem sta je realno da ti se desi...

Vidi, ako vodis politiku kakvu je vodio Milosevic, oces Belorusiju, Rusiju, nedas Kosovo, onda popijes sankcije i Mr. Tomu(hawka)... to ti je vrlo realno, nazalost.
 
giovaniI:
nije tacno da SRS snosi odgovornost za desavanja na KIM,.JER SU JEDINU U sKUPSTINI BILI I PROTIV plana athisari-cernomidin i kumanovskoga sporazuma,.koji su svi podrzali pa i "demokrate",.nisu radikali proglasili pobjedu nad nato paktom,..

Ko je uveo Srbiju u rat sa NATO? Ko je napravio takvo stanje na Kosovu nego radikali, ko je ostao u vladi i poslje kapitulacije u Kumanovu, toboze imao "radnu obavezu"?
 
Radikali su ludi i nisu svesni toga.. Djindjicu nisu bili ni do clanaka.
Sram Vas bilo. Krijete se iza nekog srboljublja tranvestiti fasisticki, a ne vidite od dalje nosa. Lizali ste svima guzice, uvlacili se i kumovali svima za mrvu vlasti. Sebi ste sami najveca muka.
 
little danny:
Radikali su ludi i nisu svesni toga.. Djindjicu nisu bili ni do clanaka.
Sram Vas bilo. Krijete se iza nekog srboljublja tranvestiti fasisticki, a ne vidite od dalje nosa. Lizali ste svima guzice, uvlacili se i kumovali svima za mrvu vlasti. Sebi ste sami najveca muka.

Sere mi se kada od Djindjica prave sveca,ja se secam kada je iz Nemacke na CNN-u pozivao NATO da bombarduje sto jace i intezivnije jer se Slobodan Milosevic jos nije uplasio i jos uvek ne zeli da se povuce.

Drugo radikali su jedini koji su glasali protiv kumanovskog sporazuma,za njega su glasali i DS i SPS,kao i tadasnji JUL.

Trece onaj ko za radikale kaze da su fasisti ima teskih problema sa rasudjivanjem(naucnim zargonom se takva osoba naziva imbecil)

Cetvrto sere mi se od svih vas koji pricate kako su radikali krivi sto su nas bombardovali i sto se ratovalo!Radikali su pruzili podrsku vladi kad niko drugi nije hteo i kad su svi bezali od odgovornosti svesno znajuci da ce na sledecim izborima izgubiti ogroman broj glasaca,to su ucinili jer je Srbiji bila potrebna vlada za vreme rata i to su ucinili i sada jer je Srbiji potrebna konstituisana skupstina da bi neko mogao da se usprotivi nasilnom oduzimanju Kosova!

I zadnje pitanje za sve vas demokrate ako vas neko presretne na ulici i udari u lice jer bi ste i vi njega ili bi ste pobegli?Ja znam da bih ga ja udario ma koliko da je veci i jaci od mene!Stvar je u principu i principa se radikali najvise i drze.
I da zaista mi je zao sto su radikali jedina stranka koja jos uvek cuva bar malo ponos srpskog naroda,ali bas zbog toga i imaju moje simpatije!
 

Back
Top