Kada ste neraspoloženi...

lp_rox_girl

Primećen član
Poruka
572
Pre neko veče sam iz određenih razloga upala u bedak...sledilo je ono klasično: brdo sladoleda (bolje da preskočim to kolika je tačno količina u pitanju ;) ) i slušanje nekih qq-lele-ala-je-težak-život pesmica. Posle kad sam malo došla sebi,skontala sam da mi treba neka bolja taktika vraćanja u život.
Dakle,moje pitanje je - kada ste neraspoloženi, kako to prevazilazite,a da pritom ne pojedete uobičajenih 10000kg hrane, gledate patetične filmiće i slušate još patetičniju muziku...?
 
Odem i vozim bajs, gazim ga sto brze mogu ili se prosetam.....uglavnom odgledam nesto zanimljivo na TV-u , Discovery ili Explorer ali to nekad deluje lose :D
Uskoro cu nabaviti bokserski dzak pa cu vam javiti da li deluje :lol:
 
neraspolozenje u mom slucaju nije posledica tuge, kako god to zvucalo...tu je, dakle, bes, nervoza, ljutnja, nemoc i tri tachke. shodno tim (ne)raspolozenjima umem da: plachem, bijem, "ujedam", loshe varim itd. eto tako to "reshavam", tachnije, pustim da prodje na nachine koje iziskuju trenutna stanja:lol:
 
pustim balade i rasplacem se jos vise.........isplacem se maximalno......retko kad mi se desi da sam neraspolozena i kao ajde nesto da uradim da se oraspolozim...samo se trudim da bude jos gore..jbga mazohista ;p mislim na te balade,ne secem vene ili tako nesto ;p
 
...(noću)sednem u auto i vozikam se gradom 30-40km/h bez cilja.Obično vidim puno raznoraznih dešavanja po gradu (pijane devojke koje teturaju ulicom,tuče ispred klubova,taxiste kako se svađaju,pandure kako jure nekog...) ili sretnem nekog koga znam i tako zaboravim na ono štao me je bacilo u bedak.Nažalost,često te vožnje znaju da traju satima...:roll:
 
Šetam se. Priroda me najviše okrepljuje. Najradije sama, eventualno razmislim ko bi mogao da deluje na mene okrepljujuće, pa ga pozovem.
Vozi biciklu, bavi se nekim sportom... Sređuj kuću... Rad!
Kada sam pod većim obavezama, nemam vremena ni da pomislim na bedak, a kamoli da u njega upadnem.
Ax, da, pročitah nečiji post. I mene ''leči'' vožnja automobilom...
 
odem na fitness....ili na trchanje.....

ako je bash neshto grozno, slusham muziku...pa se isplachem (ali to je retko).....

trudim se da razmishljam, kako je taj bedak prolazan....i kako to nisu nikakvi pravi problemi....

uglavnom posle svega ovoga, bolje se osecjam...:)
 
lp_rox_girl:
Pre neko veče sam iz određenih razloga upala u bedak...sledilo je ono klasično: brdo sladoleda (bolje da preskočim to kolika je tačno količina u pitanju ;) ) i slušanje nekih qq-lele-ala-je-težak-život pesmica. Posle kad sam malo došla sebi,skontala sam da mi treba neka bolja taktika vraćanja u život.
Dakle,moje pitanje je - kada ste neraspoloženi, kako to prevazilazite,a da pritom ne pojedete uobičajenih 10000kg hrane, gledate patetične filmiće i slušate još patetičniju muziku...?


pojedem uobicajenih 10000kg hrane
 

Back
Top