najbolja stvar koja vam se dogodila u zivotu

Najlepsi momenat u zivotu je definitivno bio kada sam sa dve najbolje drugarice u 2 sata ujutru probudila ceo studentski dom u košutnjaku, dok smo se vraćale kući...vrištale smo Kuukuuuuuuuriku , budjenje.....!!!!!!!! I svi studenti su izašli na prozor i počeli da pevaju sa nama i tako smo dva sata pričali preko prozora...to je bio momenat naše slave! Sada nas svi studenti sa DIFa poznaju i javljaju nam se kad ih vidimo dok idemo u školu...to je bio najlepši trenutak u my lifey...eto
 
Kada smo se drugarica i ja slikale jednog dana na moru četiri sata bez prestanka. Napravile smo trista i nešto slika. Ljudi su nam aplaudirali, a njena mama oduzela aparat. :)

MNOGO mi se lepih stvari desilo u životu... MNOGI trenuci mi sad prolaze kroz glavu... Pre svega, oni sa mojim porodicom. Zatim sa prijateljima. Ne mogu da izdvojim nijedan.
 
to sto mi je Bog dao mogucnost da rodim....to je velicanstven osecaj i nista se sa tim ne moze porediti....zamislite samo koliko ljudi, zapravo zena pokusava da se ostvare kao majke ali iz raznih razloga ne mogu....ni prvi poljubac, ni prvo "ono drugo", ni drustvo...nista se sa tim ne moze porediti...zato su moja deca nesto najbolje sto mi dogodilo u zivotu:)
 

Back
Top