pitanje za ginekologa-hitno-

Gost
imam skoro 20 godina,nevina sam.vrlo cesto se samozadovoljavam prstom po klitorisu.
imamla sam problema sa infekcijama a poslednji put sam bila u junu kod ginekologa kada sam dobila vaginalete poligino ili tako nesto slicno.
medjutim najveci problem je u tome sto mi se pojavila kao neka bubuljica na ulazu u vaginu nesto slicno kao cir.mnogo me je strah.imam vezu i mislim da cu uskoro poceti sa seksualnim odnosima,a planiram i da odem kod ginekologa.ali dok ne odem zanima me sta je to da li je opasno da li moze da saceka odr.period dok ne odem kod ginekologa...i da li bi to mom decku predstavljalo ev.smetnje.pomozite mi molim vas sto pre.hvala
 
To sto ti opisujes kao bubuljicu najverovatnije jeste jer bubuljice mogu izlaziti i na tim mestima.Otidji kod ginekologa cisto da te resi muke,samo malo secne bubuljicu,izadje gnoj i vise te ne boli,dok ti docekas da se to samo izdrenira moze se napraviti jos veca infekcija.Nema razloga da te bude sramota.
E to sve stoji ako si dobro opisala promenu,nekad mogu biti i ozbiljnije stvari u pitanju zato pravac ginekolog.
 
hvala vam. ja sam se uplasila da nisu kondilomi ili tako nesto jer sam malo pre na forumu citala topic kondilomi pa sam to povezala.znam da moram ipak sto pre kod ginekologa,planiram to obavezno pre nego sto pocnem sa sexom.
 

Back
Top