cari

  • Začetnik teme mala vestica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

mala vestica

Gost
ja obozavam seriju cari i voljela bih da sam mala vjestica(dobra).sta vi mislite o seriji cari i o vjesticama (ako ne gledate cari)?ne mislim na one uobicajne vjestice,velik nos,ruzne vjestice,uvijek ih nadvladaju vile i te gluposti.samo mi please recite sta vi mislite o tome?usput 91.sam godiste.
 
NE MISLIM TO!!!!!!NE TREBA STVARATI NESTO STO NE POSTOJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BUDI REALNIJA I BICE BOLJE :wink: .
 
Eeee otkako je izasao Hari Poter, a i pre, mnogo se palim na to... Bas je simpaticno....
[Dobro, Bleak, kontam da, kako ono ti to kazes, magija nije za malu decu etc etc, nemoj zbog toga da me pretvoris u zabicu.... :wink: ]
 
mala vestica:
ja obozavam seriju cari i voljela bih da sam mala vjestica(dobra).sta vi mislite o seriji cari i o vjesticama (ako ne gledate cari)?ne mislim na one uobicajne vjestice,velik nos,ruzne vjestice,uvijek ih nadvladaju vile i te gluposti.samo mi please recite sta vi mislite o tome?usput 91.sam godiste.

serija je super.obozavam da je gledam :lol:
 
Serija je totalno glupa....
Celu Wicca religiju je bukvalno...obrukala!!!!!


SRamota me je da gledam tako nesto....

Svako ko se i malo razume u witchcraft znace o cemu pricam...a deca ko deca....uvek ce se loziti na gluposti....
 
Postoji bijela i crna magija.Crna magija je kako joj i sam naziv kaze pokvarena,zla i mracna.Ja sam pristalica bijele magije,naguala i svijeta samana.Oni su preraspodjelili energiju na pozitivan nacin i oni su veoma prakticna bica.Za razliku od crne magije kojima je cilj nanjeti zlo ljudima koji ti nijesu simpaticni :twisted: .
 
Cari su cool serija. Ali iskreno ja sam puno puta pozelela da budem vestica. Ali ne znam da li ste primetili da u seriji CARI sve vestice umiru mlade. Zasto to? Znate li odgovor?
 
pa ako se uzme u obzir da ih stalno jure demoni,vesci i sl onda se ne moze reci da zive zdrav zivot... :wink:


nego jer neko otisao na onaj link sto sam ostavio?
ako jeste kako vam se cini?
bas sam danas postavio neku kratku teoriju o njihovim mocima tako da pogledajte i kazite mi sta mislite :wink:
 
mala vestica:
Postoji bijela i crna magija.Crna magija je kako joj i sam naziv kaze pokvarena,zla i mracna.Ja sam pristalica bijele magije,naguala i svijeta samana.Oni su preraspodjelili energiju na pozitivan nacin i oni su veoma prakticna bica.Za razliku od crne magije kojima je cilj nanjeti zlo ljudima koji ti nijesu simpaticni :twisted: .


Magija nije bela ili crna...ne moze se obojiti...
Vazno je na koji nacin se koristi, na sta se usmerava...

preporucujem ti da se malo bolje informises ako vec hoces da pricas o magiji

www.witch-crafted.com
www.witchvox.com

Ja vam kazem, ne zalecite se serija je glupa i nerealna...prikazuju vestice kao neke glupace koje eto tako imaju mocji...Tako nesto ne postoji...
Potreban je niz godina uvezbavanja, i vizuelizacije (ako me razumete o cemu pricam) da bi se postiglo nesto... Da ne pricam o postovanju i cuvanju prirode
(sto se ni ne spominje u seriji)...

a i spells su im neke najgore...najgora komercijala..
a i njih sve jure neki Vorloci i ostali sandjame..i one se uvek izvuku na neki najgluplji mogucji nacin..
u pravom zivotu postoji nestop sto se zove zastita...
ali opet...koga to zanima on ce se vec nekako informisati...Ostali ce da gledaju glupu seriju i mashtaju....

blessed be!
 
Cari su super ali kad bi vestice znale nesto drugo da rade osim da zaustavljaju vreme, pomeraju stvari i predvidjaju buducnost. Mozda nesto poput Sabrine. Inace 91. sam god. :wink:
 
Little Miss:
Cari su super ali kad bi vestice znale nesto drugo da rade osim da zaustavljaju vreme, pomeraju stvari i predvidjaju buducnost. Mozda nesto poput Sabrine. Inace 91. sam god. :wink:
mogu da rade puno toga kad im je book of shadow pri ruci :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top