Tadić da raspiše izbore!

Polly Jean

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
239
Liberalno demokratska partija poziva predsednika Srbije i Demokratske stranke Borisa Tadića, da prekine pregovore o formiranju Vlade sa Demokratskom strankom Srbije i raspiše nove parlamentarne izbore.

Smatramo da je to jedini način koji bi građanima Srbije omogućio da se izjasne da li su za proevropsku i reformsku politiku ili politiku izolacije. Ujedno, ovo je poslednji trenutak da Demokratska stranka definiše svoju poziciju i politiku za koju se zalaže. Dosadašnje oklevanje i ustupci nazadnoj politici ucena, doveli su nas u situaciju da na čelu Narodne skupštine bude oličenje rata, izolacije i bede.

Očigledno je da januarski parlamentarni izbori nisu omogućili građanima da jasno pokažu kakvu budućnost žele. Izbor Tomislava Nikolića za predsednika Narodne skupštine predstavlja izbor retrogradne, ratnohuškačke i politike izolacije.
 
Владу неће правити ДС, ДСС и Г17+ како сте овде најављивали и упљувасте се да тако нешто наметнете као мишљење свима. Владу ће правити ДСС и СРС, а ако не ето нових избора, где ће владу чинити искључиво СРС. Сви се плаше нових избора, а нарочито ДС, Г17 и ЛДП.
 
Polly Jean:
Posle svega,ti se još nadaš vladi u poslednji čas??
ne, ali kad se čekalo 106 dana, može se čekati još 6.
U čemu je problem? Kao da je nekome frka da li će biti DSS-SRS koalicije, pa da sprečimo raspisivanjem izbora.
Ja žalim što Toma nije izabran još 22.01. pa da naprave Vladu i da se lepo kristališe stanje stvari.
To je demokratska volja birača izražena kroz narodne poslanike.
Da li je to dobro za Srbiju, naravno da nije, da li je to volja većine, jeste.
 
filatelista:
ne, ali kad se čekalo 106 dana, može se čekati još 6.
U čemu je problem? Kao da je nekome frka da li će biti DSS-SRS koalicije, pa da sprečimo raspisivanjem izbora.
Ja žalim što Toma nije izabran još 22.01. pa da naprave Vladu i da se lepo kristališe stanje stvari.
To je demokratska volja birača izražena kroz narodne poslanike.
Da li je to dobro za Srbiju, naravno da nije, da li je to volja većine, jeste.


Stanje stvari se kristalisalo ove noći, svuda oko mene su ljuti i zabrinuti ljudi koji traže izbore. Ljudi su animirani i sigurna sam da će odziv na predstojećim izborima biti veći nego na januarskim i da će udruženi proevropski blok pobediti fašisoidnu koaliciju.
 
Polly Jean:
Stanje stvari se kristalisalo ove noći, svuda oko mene su ljuti i zabrinuti ljudi koji traže izbore. Ljudi su animirani i sigurna sam da će odziv na predstojećim izborima biti veći nego na januarskim i da će udruženi proevropski blok pobediti fašisoidnu koaliciju.


Бре мржња говори из тебе страшно. Охлади мало главу и схвати да је време лоповлука који су спроводили ДС и Г17 прошло
 
Polly Jean:
Stanje stvari se kristalisalo ove noći, svuda oko mene su ljuti i zabrinuti ljudi koji traže izbore. Ljudi su animirani i sigurna sam da će odziv na predstojećim izborima biti veći nego na januarskim i da će udruženi proevropski blok pobediti fašisoidnu koaliciju.
I oko mene ima više negativnih, nego pozitivnih reakcija, ali ja se i krećem među ne radikalskim svetom, pa to i nije merilo.
Ali izbori će reći svoje, narod je najmerodavniji.
Makar jeli govn@, narod tako kaz'o.
 
Polly Jean:
Posle svega,ti se još nadaš vladi u poslednji čas??
Nema vise vlade u "poslednji cas".
Sinoc je postignuta vecina u skupstini i red je da formiraju tu svoju nazadnjacku vladu i da nas ne *ebu u zdrav mozak forama o "skupstinskoj vecini" radi izbora predsednika iste.
Tadic i DS ce biti najvece jajare ako volsebno prenebregnu ovu drskost DSS-a i upuste se u samoubilacku misiju pravljenja vlade sa potonjim.Nema vise sta da se prica.
Na crtu-pa da vidimo.
 
bogibatina:
Pa recimo kako ce glasaci da se opredele prema najnovijim koalicijama,ako se dotle ne napravi neka vlada,koja ce biti skrnava ko god je formirao,nakon onog sinoc.
Alhemija je dokazana zabluda.Od blata se ne dobija zlato.
@no_problem:
Ne radi se o gubljenju zivca,vec strpljenja.A izgubio se i smisao ovih tromesecnih pregovora.Novi izbori su jedini nacin da se formira vlada,ako iz neobjasnjivih razloga to ne ucine DSS i SRS.
 
DB 06:
Pa recimo kako ce glasaci da se opredele prema najnovijim koalicijama,ako se dotle ne napravi neka vlada,koja ce biti skrnava ko god je formirao,nakon onog sinoc.
Alhemija je dokazana zabluda.Od blata se ne dobija zlato.


...nema nove vlade, nema nikakvih koalicija...ako si slusao , cuo si...ovo se samo pokazuju misici ds-u...cisto da znaju da se moze i drugacije...
 

Back
Top