Najvece odvale poznatih na TV-u...

Ne znam da li je ovo istina, ali kad se jedna nasa pevacica vratila sa turneje po Americi pricala je kako je piletina u Americi dosta veca nego u Evropi i da se uvozi iz Turske. :lol: :lol: :lol: Ja sam se danima smejao tome.

Za one koji ne kapiraju, u pitanju je bila curka koja se na engleskom zove turkey, a tako se takodje na engleskom pise drzava Turska.
 
Idiotski je saliti se na racun necijeg hendikepa. To kao prvo


Meni su omiljene odvale Goce Bozinovske koja cita knjige ``stranog pisca Mir Jama `` a neka od njenih koleginica cita `` sabrana dela Ane Karenjine `` dok se treca odlucila ya `` Tolstojevskog ``. Mislim da je ovo poslednje dvoje gospodja Brunclik.
Jedno vreme sam zapisivao, ali je takva kolicina gluposti na jednom mestu pocela da zraci, morao sam da zapalim svesku 8)
 
Odvala:
Dragan Markovic Palma-Gradonacelnik Jagodine,na Fox televiziji
"......samo da vam kazem meni jedino nije svirao i pevao onaj Betoven i Sopen,jer sam bio mali kad su oni bili popularni.
Prekida ga voditeljka i kaze:Sad ste napravili lapsus rekli ste da je bio Betoven ziv kad ste bili mali,
a on ce"jesam.Pa koliko Betoven ima godina?Koliko je tad imao?"


mislim da ovde nije mesto za komentarisanje Marka Zivica.Postoji njegova tema na podforumu televizija,pa tamo mozete iznositi svoje impresije u vezi njega
 
ne,nego uz onu drugu,vidis da mu fali uvo :D :D :D :D


013.jpg
 

Back
Top