Iron Maiden vs. AC/DC

Iron Maiden vs. AC/DC


  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
chekaj, ti poredish mejdene i ac^dc? pa to se ne radi. i neko zapravo kazhe u tom poredjenju "bolji mi je ovaj"?

ju ju ju...

ne mozhesh ih porediti, nikako, klasichnu rokchinu i heavy metalchinu... mozhe da ti se svidja vishe jedan od ta dva benda, al bez poredjenja.

recimo mozhesh porediti Maidene i Running Wild, gde meni vishe odgovara Running Wild jer su malo brzhi, vishe power, nego heavy. AC^DC vs The Cult, AC^DC - svaka pesma ima energiju, dok kod Kulta ima dosta shupljih... takva poredjenja mozhesh praviti, u rangu, ne porediti babe i zhabe...
 
hlns:
chekaj, ti poredish mejdene i ac^dc? pa to se ne radi. i neko zapravo kazhe u tom poredjenju "bolji mi je ovaj"?

ju ju ju...

ne mozhesh ih porediti, nikako, klasichnu rokchinu i heavy metalchinu... mozhe da ti se svidja vishe jedan od ta dva benda, al bez poredjenja.

recimo mozhesh porediti Maidene i Running Wild, gde meni vishe odgovara Running Wild jer su malo brzhi, vishe power, nego heavy. AC^DC vs The Cult, AC^DC - svaka pesma ima energiju, dok kod Kulta ima dosta shupljih... takva poredjenja mozhesh praviti, u rangu, ne porediti babe i zhabe...
lepo receno, al ipak sam morao da glasam za ac/dc
 
Ne seri nikola Bojanicu ti si morao da se uclanis zato sto se KROSTIC uclanio i stavio si mesto World of Warcraft zato sto slavisa igra i sad se ti duplo ulizujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hlns:
chekaj, ti poredish mejdene i ac^dc? pa to se ne radi. i neko zapravo kazhe u tom poredjenju "bolji mi je ovaj"?

ju ju ju...

ne mozhesh ih porediti, nikako, klasichnu rokchinu i heavy metalchinu... mozhe da ti se svidja vishe jedan od ta dva benda, al bez poredjenja.

recimo mozhesh porediti Maidene i Running Wild, gde meni vishe odgovara Running Wild jer su malo brzhi, vishe power, nego heavy. AC^DC vs The Cult, AC^DC - svaka pesma ima energiju, dok kod Kulta ima dosta shupljih... takva poredjenja mozhesh praviti, u rangu, ne porediti babe i zhabe...
ja tebe nista ne razumem ti ko da imas protezu **** ti ono sh ch ko te nauci tako da pises

npr:chekaj,poredish,kazhe,vishe,zhabe................................................................. :?: :?:
 
lol tihomire, to se zove navika na tastaturu, ako chitash sve to po Vuku [ne Drashkovicju] dobijash onaj lep i zvonak srpski dijalekat.

i dalje. neuporedive stvari su pochele da se porede na ovom podforumu...

lazhem, uporedivo je, ali za onog ko ne slusha jedan od 2 benda. taj cje naravno "glasati" za onaj koji slusha.
 
U temi Iron Maiden ili Guns N Roses veoma lagano sam se odlucio. Naravno odluka je pala na Iron Maiden. Sto se ovog "duela" tice veoma, veoma tesko mi je da se odlucim. Doduse, i ovdje sam glasao za Maidene, ali teska srca. :-) Iako sam glas dao Celicnoj Devici, to ne znaci da je AC/DC losiji bend. Naprotiv AC/DC je bend koji posjeduje najvecu dozu orginalnosti i sto se rifova tice i sto se tice lyrica, zasigurno u citavoj Hard Rocki i Heavy Metal industriji. Ali Boze moj, nekom sam morao da dam glas. :):)
 
Tihomir Skara:
Ne seri nikola Bojanicu ti si morao da se uclanis zato sto se KROSTIC uclanio i stavio si mesto World of Warcraft zato sto slavisa igra i sad se ti duplo ulizujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slusaj makarenko,ako slavisa igra warcraft a ne slusa nijednu od grupa koju ja slusam ne znaci makarenko da mu se uluzujem a ti se ***** sa krsticem meni nesto govoris neznas ko je kartmen i sta se radi u seriji samo znas da psuju a cale ti ne da da ostanes vise od osam uvece a kamoli do 1 konjino a niko te ne voli ni u jednom pogledu ni kao druga ni kao momka slavisa na gradjanskom nece da se di sa tobom tamo ga vuces a pljuju te svi iza ledja.Ti si ako nei rocker slusas peperse maidene i ac dc mada od njih znas 2 pesme a ako te zanima za krstica boli me ***** za njega i ovako se druzim sa slavisom i kada bi ti slavisa dao World of Warcraft a meni ce dati i nemoj mi ti govoriti da se ulizujem najveca ulizice na svetu!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top