gde ici sa bebom u grcku?

pa mi bismo najvise 650 eur po osobi, hotel da bude na plazi ali i centar nekog mesta da ne bude bas daleko (vise od 2km), mada ovo drugo nije prioritet. Dovoljno je da je hotel pristojan, da je cisto (zbog bebe) i da je ishrana na bazi polupansiona (mada se ne bi bunili ni za AI).
 
Pa mesto u kome sam ja bio zove se stavros. Postoje neki hotelcici, ali to je u smislu ja privatnik napravio 25 apartmana malo boljih i imam svoj restoran gde i hranim goste to je taj tip tamo, Lepo je mesto dosta ima srba. Blizu je mesto asprovalta, Langada, Solun i ostali. Parajlija vam nije losa.... Jeste razmisljali o njoj ...
 
domacin_uzice:
Pa mesto u kome sam ja bio zove se stavros. Postoje neki hotelcici, ali to je u smislu ja privatnik napravio 25 apartmana malo boljih i imam svoj restoran gde i hranim goste to je taj tip tamo, Lepo je mesto dosta ima srba. Blizu je mesto asprovalta, Langada, Solun i ostali. Parajlija vam nije losa.... Jeste razmisljali o njoj ...
Znam, bila sam tamo kao i u Asprovalti. Jeste porodicno ali mi se ne svidja toliko. Ove godine bismo da idemo na neko ostrvo tipa Krf, Tasos, Skijatos... Najpre smo hteli Krf ali recimo preko Kontikija su uzasno skupi hoteli, aranzman za Tasos nema avionom a ni Skijatos nije bas jeftin. Jesam izbirljiva, priznajem. Jel ima neko neki predlog? Znaci, iskljucivo me zanima hotelski smestaj.
 
Evo juce sam od drugara dobio ponudu da u Stavrso idemo 10 dana za 105 evra. Znaci prevoz, osiguranje, viza, i smestaj ulazi u tu cenu, bez dorucka. Verovatno ce nas nekoliko da ponovo ide dole, videcemo. Imamo i drugu ponudu 10 dana Ohrid za 60 evra sa putom, bez hrane, viza i smestaj. Razmisli cemo....

Uzivajte, pozdrav !!!
 

Back
Top