Dal` Dza ili BU

kosutica

Početnik
Poruka
17
Dragi prijatelji, kako da mojoj zaovi dam do znanja da je njen brat ozenjen i da nije pristojno da u mom drustvu a obracajuci se njemu govori:"mi, slobodni...."
Nekoliko puta sam mom muzu skrenula paznju na to, ali njegov komentar je uvek ovakav :"ma pusti, vidis da je luda".
Usput, ona jeste slobodna.
Ipak toliko me iznervira da danima bolujem zbog toga sto joj nista nisam kazala
 
Jednom prilikom diveci se njegovoj lepoti a i lepoti nase porodice (imamo dve cerke) pocela je ovako :"
Boze, lep si lep ko R.Redford, moj muz je inace crnomanjast covek, cerkama da su lepe ko P.Kruz i S.Loren, a ti snajka ko V.Draskovic..."
Ja nisam odreagovala zbog shoka a ne zbog toga sto sam je ignorisala.
Ne razumem odakle ljudima poput nje, potreba da se tako ponasaju.
I ne razumem moju blokadu u takvim trenucima
 
Ma sukni i ti njoj nesto nazad onako sa velikim osmehom. Sve u stilu kao svoji smo pa se salimo. Mogla bi bas da udaris na tu njenu toliko cenjenu slobodu, u stilu da je slobodna jer niko nece da je zeni ili nesto slicno... ma ne bih joj ja ocutala nema sanse
 
gudajoka
Usput o njenoj slobodi: ona je velica ali je u stalnoj jurnjavi za "srodnom dusom" koja ce pratiti njen "senzibilitet".Brrrrrrrrrrrrrr
Kada se neko pojavi onda je to idealan muskarac a kada se zavrsi, e onda: "kakva je to svinja od coveka ali nije htela da prica..."
U drustvu zena ona je depresivna, istrosena. U drustvu, bar, jednog muskarca toliko hiperaktivna da mi se zavrti u glavi...od mucnine
 
Ja joj ne bih odćutala, da li je pametno ili ne, ne znam, znam samo da ne bih mogla da se pravim blesava... kao nije mi ništa. Lepo, kulturno, bih joj dala do znanja da joj komentari nisu na mestu.
 
lady me:
ne bih mogla da se pravim blesava... kao nije mi ništa. Lepo, kulturno, bih joj dala do znanja da joj komentari nisu na mestu.
Pa pokusala sam ja to...ali uzalud...jedno vreme sam odlazila od kuce kad bi se ona najavila...ona se primiri pa onda sve po starom, pod parolom :"sta ces, kakvi smo takvi smo, nasi smo.."
I umesto nje ja se :oops:
 
Ma kakav ti je to muz kad nece to da presece i da joj kaze da tako vise nesme da se sali! Da stane ispred tebe i nekoim gestom i slovom stavi do znanja da si ti za njega no.1 ?! Sve dok on to ne presece dzaba tebi da bilo sta preduzimas jer ces samo ispasti zlobna a ona se eto sali, dusica mala!
 
herrr:
Ma kakav ti je to muz kad nece to da presece i da joj kaze da tako vise nesme da se sali! Da stane ispred tebe i nekoim gestom i slovom stavi do znanja da si ti za njega no.1 ?! Sve dok on to ne presece dzaba tebi da bilo sta preduzimas jer ces samo ispasti zlobna a ona se eto sali, dusica mala![/QUOTE
Ma da, neka joj on da do znanja da su to "neslane" sale, ne u tvom prisustvu ako ce to manje da boli NJU... a ocigledno mu je do toga stalo
 
Distanca je iz raja izašla.
Ja ne znam da držim distancu, i to me mnogo puta koštalo.
Kad me baš mnogo iznervira, ja je malo iskuliram- a nekad kroz šalu zavijeno u 6 oblandi kažem šta mi smeta, ali nisam primetila da to ima efekta.
Očigledno nekima treba crtati i ne vredi diskretno nešto reći.
A gde sad da se svađam i da širim priču oko nekih gluposti?
 
moje srce:
eh, nasmejaaaa meeee bas.

@tema - vi vec imate dvoje dece a sestra se i dalje tako ponasa? to znaci da je ti bas dugo trpis? bljaks za sestrine dziberske komentare.
koliko doticna ima godina?
Ona ima blizu pedeset godina a mog supruga a svog brata nije videla od njegove 1o. do 25 godine. To Vam je nekakva prica kao iz emisije "sve za ljubav".
I sada, kad god se ja pobunim on "ima samo nju".
 
Pedeset godina????
Pa ja mislila radi se o nekoj klinki od 20-25 god koja je ljubomorna sto joj se stariji bata ozenio, ali ovo je skroz druga prica.
Pa draga moja sta cekas? Opali po vicevima o usedelicama i matorim frustriranim zenturacama. Jao pa tek tu ima materijala
 
Nemoj da odlazis od kuce kad dolazi to je tvoja kuca.Reci joj da lici na Batica pa da udjete u koaliciju Tj.ako ona tebe bocka prcni ti nju zestoko da odskoci jer ako se budes povlacila kuce ce i dalje lajati a ako pokazes zube nece mu biti svejedno.Imala je jedna moja starija koleginica izraz za te neudate u 50 nedoyebane.Ups izvinite na prostim recima drzi se i ne daj na sebe
 

Back
Top