srecna nova 1993

Тако се бре ни диносауруси нису џилитали док су изумирали :lol: :lol: :lol:

panik.gif


Па да наздравимо. Ово тражи нешто јаче од фанте ;-)
Glenfiddich%20Range%20personal_thumb2.JPG
 
Хвала, хвала...
Чујем радикали трубили.
НИје то ништа, сцена са њиховог славља после избора на крају 2003. је архетипска.
Испред Магистрата пуши се ракија, захвата се кутлачом...
 
Ма доста је да запале "преко"... Тако ће Ирејсрхед напето да чека нови 5. октобар и "гвоздену метлу" неколико месеци, па ће да кидне као и ономад. Онда ће револуцију, ако је уопште буде, да гледа на малом екрану те-ве пријемника :lol: :lol: :lol: :lol:
Како то боли! И рађа фрустрације које се после овде испољавају ;-)
 
Duh Sekire:
Ма доста је да запале "преко"... Тако ће Ирејсрхед напето да чека нови 5. октобар и "гвоздену метлу" неколико месеци, па ће да кидне као и ономад. Онда ће револуцију, ако је уопште буде, да гледа на малом екрану те-ве пријемника :lol: :lol: :lol: :lol:
Како то боли! И рађа фрустрације које се после овде испољавају ;-)

И даље се џилитате :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Најзад нешто људски да се даси. Макар и недељу дана.

Али од свега ми је било најлепше да гледам Микија Мауса, Разроког и Шут-а-монеу како пена куља ... Боже, каква фобија ... А можда и није фобија, можда им се "пипа" из које цуре долари затвара ? Тако је све јасније. :lol: СРС рулз :lol:
 
od mene zavisi:
SAMO SE VI NADAJTE DA CE OVO NESTO DA VAM POMOGNE STO JE TOMA (INACE STUDENT PRAVNOG FAKULTETA U KRAGUJEVCU) POSTAO PRECEDNIK SKUPSTINE NA 3 DANA. EVO NAMA NOVIH IZBORA A ONDA CE TE DA PUKNETE KO Z V E C K A
A izgubljeno vreme
Neću bre da živim u periodim predizbornih i post izbornih tortura u vremenu svađanja i primitivizma
Hoću da radim normalno, da živim normalno i da ne moram da objašnjavam deci da neću na more jer neću ponižavanje za vađenje vize (mada moje mlađe dete i dalje se čudi kako to da treba da čekamo za vizu kad već i muž i ja imamo viza kartice)
Neću da me predstavljaju primitivci
Neću
.
 
Obersturmfuehrer:
sta fali '93?
zar neki odavde ne smatraju da je tada bilo mnogo bolje nego sada....
bilo bolje kako da ne
pola litra mleka dnevno deci i starijima od 70 god.
dvolitarske flaše benzina
prodavnice sa rafovima na kojima je samo sirće i pokoja konzerva bez etikete
autobusi koji idu na 2 sata
beda
smrad
sirotinja
glad
rat
bilo bolje kako da ne
 
Pa meni je ionako metalna kanta "fricovka " od 20 l pocela da rdja u podrumu sad ce biti prava prilika da je ponovo obradujem sa rumunskim benzinom :mrgreen: secam se da je uvek bila lutrija dal ce Azem doneti dobar zeleni ili crveni koji nije valja :-D
 

Back
Top