molim odgovor

R

Ruza__D

Gost
Mozda je bila ovakva tema ali nema veze...moj decko je muslimanske vere a ja pravoslavne.To ne smeta ni njemu ni nasim roditeljima ali....kad odem kod njega oni imaju neke svoje obicaje i...malo mi je neprijatno.Jos me je i neko vreme lagao za svoje ime jer ga je bilo sramota...sta ako mi se njegovo ime ne svidi..jednostavno ne znam sta da radim.Volim ga i znam da on voli mene i ne bih ga ostavila zbog neceg takvog ali jednostavno ne znam sta da radim.Sta mi preporucujete :?: :?:
 
Ne vidim u cemu je problem :shock:
Ti ustvari imas srece da su ti roditelji tolerantni i da si nasla decka isto tako tolerantnih roditelja, jer mnogim tvojim vrsnjacima bi takva veza u momentu bila sasecena. Ne smeta njegovima, ne smeta tvojima, ne smeta vama dvoma - volite se dok ste mladi. To sto kazes da imaju neke cudne obicaje, kako ti kazes - jaka stvar, to uopste nije razlog da ti bude neprijatno, dok god oni prihvataju tebe kao i tvoja porodica njega. Razmisli, to sto je tebi cudno, njemu je najnormalnije na svetu, kao sto je i tebi normalno da se krstis itd. Ma uzivaj :wink: !
 
Dobro... cudis se obicajima, navici ces se... ali kakve veze ima to ako ti se njegovo ime ne svidi? Mislim, to nije logicno... Samo nastavi da ga zoves kao i pre... Moja mama ima prijateljicu koju zovemo Neda, a pravo ime joj je Nazareta ili slicno... Mi je i dalje zovemo Neda... i u cemu je tu problem... Mene samo jedna osoba zove po imenu, i to samo u slucajevima kad je besna na mene... :lol: Ime nema nikakve veze...
 
Jesam jedno vreme...ali nemojte misliti da je to iz serije...strvarno nisam polika dileja da tako nesto izmisljam...ali...ne znam...mislim da je malo previse komplikovano sve to...a inace to za ime..pa i nije mu lose...on je mislio da se meni nece svideti...ali slatko je :D
 
Simpaticno od njega, mada nepotrebno. Sigurno ima i srpskih imena koja ti se ne svidjaju, a opet, kako sam rekla u svojoj temi Nacionalizam medju tinejdzerima, ime nista ne govori o osobi, zar ne? :wink:
 
Pametno sa tvoje strane...barem neko da deli isto misljenje sa mnom...a ime nije lose...zar ne??Ali nikada necu shvatiti neke njihove obicaje...i neprijatno se osecam kada tamo odem...i....jednostavno neprijatno mi je...
 
Ruza__D:
Mozda je bila ovakva tema ali nema veze...moj decko je muslimanske vere a ja pravoslavne.To ne smeta ni njemu ni nasim roditeljima ali....kad odem kod njega oni imaju neke svoje obicaje i...malo mi je neprijatno.Jos me je i neko vreme lagao za svoje ime jer ga je bilo sramota...sta ako mi se njegovo ime ne svidi..jednostavno ne znam sta da radim.Volim ga i znam da on voli mene i ne bih ga ostavila zbog neceg takvog ali jednostavno ne znam sta da radim.Sta mi preporucujete :?: :?:

idi na forum "religija" pa pogledaj kako se kolju tamo "pravoslavci" i "muslimani" i bice ti jasno kako ne treba da se ponasas :wink:
uzgred, pa sta ako ti se ne svidi njegovo ime? ..... jel volis njega il njegovo ime? ....... ehm 8)
 
Ruza__D:
Mozda je bila ovakva tema ali nema veze...moj decko je muslimanske vere a ja pravoslavne.To ne smeta ni njemu ni nasim roditeljima ali....kad odem kod njega oni imaju neke svoje obicaje i...malo mi je neprijatno.Jos me je i neko vreme lagao za svoje ime jer ga je bilo sramota...sta ako mi se njegovo ime ne svidi..jednostavno ne znam sta da radim.Volim ga i znam da on voli mene i ne bih ga ostavila zbog neceg takvog ali jednostavno ne znam sta da radim.Sta mi preporucujete :?: :?:
Prekrsti ga u pravoslavce i daj mu ime Milisav :twisted:
 
Firmas:
Ruza__D:
Mozda je bila ovakva tema ali nema veze...moj decko je muslimanske vere a ja pravoslavne.To ne smeta ni njemu ni nasim roditeljima ali....kad odem kod njega oni imaju neke svoje obicaje i...malo mi je neprijatno.Jos me je i neko vreme lagao za svoje ime jer ga je bilo sramota...sta ako mi se njegovo ime ne svidi..jednostavno ne znam sta da radim.Volim ga i znam da on voli mene i ne bih ga ostavila zbog neceg takvog ali jednostavno ne znam sta da radim.Sta mi preporucujete :?: :?:
Prekrsti ga u pravoslavce i daj mu ime Milisav :twisted:

s obzirom na svrsishodnost i uzvishenu inteligenciju tvojih odgovora,ja cu tebe prekrstiti u marsovca i dacu ti ime 104-AMX-***@*** ......... ???
 
Nadam se da nece...tada bih vec poludela...a i moji ne bi dozvolili tako nesto...A inace obicaji i nisu ono nesto sada da kazem...ali...na primer teraju me da radim sve sa desna na levo..mislim kod njega u porodici je malo cudno..pogotovo kad njegova majka se pocne klanjati...tada jedva izdrzavam da ne puknem od smeha...a njegov otac i nije toliko okrenut svojoj veri...kad odem moram jesti odredjenu hranu..jednom sam otisla na nedelju dana i smrsala 2 kilograma.A i sve im je odredjeno...vreme za ustajanje dorucak spremanje kuce rucak vecera...i sem sto im nije odredjeno za spavanje.I jednostavno se osecam neprijatno jer sam navikla na neko nase da kazem ponasanje.
 
Ako ga stvarno volis zasto uopste postavljas ovakvo pitanje. Nije mi jasno zasto ljudi toliko zavise od tudjih misljenja? Nemam ja nista protiv tebe ali nisi izuzetak, kao volim ga pa sta vi mislite o tome, a ako vi kazete da ga ostavim ja cu ga ostaviti, zar je bitno? Budi svoja!!!
 
Keeper:
Firmas:
Ruza__D:
Mozda je bila ovakva tema ali nema veze...moj decko je muslimanske vere a ja pravoslavne.To ne smeta ni njemu ni nasim roditeljima ali....kad odem kod njega oni imaju neke svoje obicaje i...malo mi je neprijatno.Jos me je i neko vreme lagao za svoje ime jer ga je bilo sramota...sta ako mi se njegovo ime ne svidi..jednostavno ne znam sta da radim.Volim ga i znam da on voli mene i ne bih ga ostavila zbog neceg takvog ali jednostavno ne znam sta da radim.Sta mi preporucujete :?: :?:
Prekrsti ga u pravoslavce i daj mu ime Milisav :twisted:

s obzirom na svrsishodnost i uzvishenu inteligenciju tvojih odgovora,ja cu tebe prekrstiti u marsovca i dacu ti ime 104-AMX-***@*** ......... ???

HA HA HA HA HA... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BRAVO KEEPERU :!: :!: :!:
 
Sa moje tacke gledanja mislim da nema veze sto je druge vere. Jeste da su njihovi obicaji drugaciji od nasih,ali njemu je cudno isto koliko i tebi. A budi srecna sto imate takve roditelje. Moj savet ti je da ga volis,da ucvrstite vasu vezu i pamet u glavu!
Pozdrav.
 
Ruza__D:
Nadam se da nece...tada bih vec poludela...a i moji ne bi dozvolili tako nesto...A inace obicaji i nisu ono nesto sada da kazem...ali...na primer teraju me da radim sve sa desna na levo..mislim kod njega u porodici je malo cudno..pogotovo kad njegova majka se pocne klanjati...tada jedva izdrzavam da ne puknem od smeha...a njegov otac i nije toliko okrenut svojoj veri...kad odem moram jesti odredjenu hranu..jednom sam otisla na nedelju dana i smrsala 2 kilograma.A i sve im je odredjeno...vreme za ustajanje dorucak spremanje kuce rucak vecera...i sem sto im nije odredjeno za spavanje.I jednostavno se osecam neprijatno jer sam navikla na neko nase da kazem ponasanje.
pa nije toliko strasno :?
 

Back
Top