TITO JE NAREDIO: ZASTO SRBIJA O TOME I DANAS CUTI?

sever.sena

Obećava
Poruka
75
Pre neki dan je bila godisnjica smrti velikog sina svih ex-jugoslovenskih naroda i narodnosti ili "I posle njega ON!". Ili sto bi rekli "ponosni" Crnogorci predvodjeni Milom, Marasem i Marovicem: "Jest jest tako je Tito zlato moje"! Mnogi srpski mediji su tog dana sa ociglednim dubokim bolom i pijetetom ponovo iskreno, veoma iskreno "oplakali i ozalili" voljenog Marsala... a ja cu da vas podsetim na:
Dva najkrvavijih bombardovanja srpskih gradova u toku Drugog svetskog rata su nemacko bombardovanje aprila 1941 g. i anglo-americko bombardovanje: 16 i 17 aprila, zatim18 aprila, 6 juna, pocetkom jula, i poslednje 3 septembra 1944. godine.
Prema dokumentima koje poseduju americke, britanske, ruske, nemacke vojne obavestajne sluzbe ali i vojni arhivi u Srbiji ova zlocinacka bombardovanja su bila zahtevana od Tita i njegovih srpskih komunistickih zlocinaca Koce Popovica, Peke Dapcevica, Aleksandra Rankovica, Milovana Djilasa, Petra Stambolica, Milosa Minica, Penezica Krcuna i njihovihsledbenika.
Beograd je 16. i 17. aprila, na oba dana Uskrsa, razaralo 600 velikih cetvoromotornih „saveznickih” bombardera. Radio Bejrut je u emisiji na rumunskom jeziku objavio da su u mnogim engleskim avionima koji su sejali smrt po Beogradu bile jugoslovenske posade koje je Tito početkom 1944. godine uputio na obuku u angloameričke baze smeštene na jugu Italije. U tom razaranju Beograda, kojim su rukovodili gore navedeni srpski komunisticki zlocinci, izginulo je blizu 2.000 ljudi, žena i dece. .
Na sahrani poginulih Beogradjana tadasnji beogradski mitropolit Josif je rekao:
Napadi su učinjeni na najsvetiji hrišćanski praznik, na dan kada svi mi slavimo pobedu života nad smrću...
 

Back
Top