Od ovog momenta sa skupstinom Srbije upravlja demokratija na ceui sa SRS!

filatelista:
koliko ste uzbuđeni, ni naslove tema ne možete napisati kako treba
tebi strateg već druga "falična" :lol: :lol:
da opozovete Tadića, pa opozovite ako možete :lol: :lol:
kako vama nije lako
ako vam je za utehu i ja se radujem Tominom izboru...
Imas li ti nesto pametno da kazes, bez da vredas druge forumase? Ti na taj nacin krsis pravilo foruma i zato sam te prijavio. Izgleda da sve sto znas je, da pises na srpkoj tastaturi malo bolje nego neki iz dijaspore, koji mora sa nemackom ili engleskom tastatur-layoutom da se posluzi. Stvarno jadan si mi ti! Sanjas o zapadu i kenjas tamo negde u Srbiji. Preporucujem ti, spakuj kofere i dodi u Nemacku, koliko si sposoban, jedva da ce te Nemci docekati da ih ucis srpski :lol: :lol: :lol: :lol:


Inace, vreme je za nove izbore ili koaliciju Kostunice i Radikala. Stop komunizam, Stop Tadic, Stop Gej17+!
 
Sumadija.4.Ever:
Imas li ti nesto pametno da kazes, bez da vredas druge forumase? Ti na taj nacin krsis pravilo foruma i zato sam te prijavio. Izgleda da sve sto znas je, da pises na srpkoj tastaturi malo bolje nego neki iz dijaspore, koji mora sa nemackom ili engleskom tastatur-layoutom da se posluzi. Stvarno jadan si mi ti! Sanjas o zapadu i kenjas tamo negde u Srbiji. Preporucujem ti, spakuj kofere i dodi u Nemacku, koliko si sposoban, jedva da ce te Nemci docekati da ih ucis srpski :lol: :lol: :lol: :lol:


Inace, vreme je za nove izbore ili koaliciju Kostunice i Radikala. Stop komunizam, Stop Tadic, Stop Gej17+!

ti si onaj sa silnim društvom što nisu glasali, a sada svi za radikale. :lol: :lol: :lol: :lol:
ti me prijavio...
care, da se vrabaca plašim, praćku bih nosio.
a kad pišeš pravilno, onda poštuješ svoj jezik, i pokazuješ da si pismen.
 
filatelista:
ti si onaj sa silnim društvom što nisu glasali, a sada svi za radikale. :lol: :lol: :lol: :lol:
ti me prijavio...
care, da se vrabaca plašim, praćku bih nosio.
a kad pišeš pravilno, onda poštuješ svoj jezik, i pokazuješ da si pismen.

Objasnicu ti ponovo, posto ti izgleda nisi izasao 5 metera iz Srbije a mozda cak iz svog grada, neznas verovatno ni jedan strani jezik i nemas pojma kako je tesko nemackom tastaturom da se pise srpski, a kad bi ti bijo malo skolovani u tim pitanjima, nebi se stalno izivljavao na taj nacin prema drugima, inace rasprava o rukopisu drugih forumasa na forumu politika je zabranjena.
 
Sumadija.4.Ever:
Objasnicu ti ponovo, posto ti izgleda nisi izasao 5 metera iz Srbije a mozda cak iz svog grada, neznas verovatno ni jedan strani jezik i nemas pojma kako je tesko nemackom tastaturom da se pise srpski, a kad bi ti bijo malo skolovani u tim pitanjima, nebi se stalno izivljavao na taj nacin prema drugima, inace rasprava o rukopisu drugih forumasa na forumu politika je zabranjena.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
pošto si dokazao da si pismen i pametan, onda šta drugi da kažu.
zašto glup i nepismen ima potrebu da drži predavanje??? Pošto ti nemaš elementarno znanje pravopisa (ne rukopisa) srpskog jezika onda šta mi da pričamo.
Nego okupi društvo i pravac osnovna škola, za više i niste.
I nemoj da prespavaš sledeće izbore, da ne izneveriš društvo :grin: :grin:
 
filatelista:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
pošto si dokazao da si pismen i pametan, onda šta drugi da kažu.
zašto glup i nepismen ima potrebu da drži predavanje??? Pošto ti nemaš elementarno znanje pravopisa (ne rukopisa) srpskog jezika onda šta mi da pričamo.
Nego okupi društvo i pravac osnovna škola, za više i niste.
I nemoj da prespavaš sledeće izbore, da ne izneveriš društvo :grin: :grin:
Pa sto neces da se preselis u nemacku da ti dokazem da nije tako kako mislis? Ti definitivno nemas pojma kako se zivot u drugom drustvu odnosi na materni jezik, sasvim normalna stvar.

Tvoj problem je da se pravis mnogo pametan, a sustinski celo tvoje pametarenje se svodi na omalovazavanje i vredanje drugih forumasa, po tome inteligentan covek moze da vidi ko si ti u pravu i kako si ti jadan...
Ti se sakrivas iza jedinog sto znas, a to ti je sa srpskom tastaturmon da pises srpski, neznajuci ni jedan strani jezi ni priblizno kao srpski. Stvarno si mi jadan, i uvek koristis istu foru da se izivljavas, mene licno samo zasmejavas, jer si definitivno pokazao svoje pravo lice Misko !
 
Sumadija.4.Ever:
Pa sto neces da se preselis u nemacku da ti dokazem da nije tako kako mislis? Ti definitivno nemas pojma kako se zivot u drugom drustvu odnosi na materni jezik, sasvim normalna stvar.

Tvoj problem je da se pravis mnogo pametan, a sustinski celo tvoje pametarenje se svodi na omalovazavanje i vredanje drugih forumasa, po tome inteligentan covek moze da vidi ko si ti u pravu i kako si ti jadan...
Ti se sakrivas iza jedinog sto znas, a to ti je sa srpskom tastaturmon da pises srpski, neznajuci ni jedan strani jezi ni priblizno kao srpski. Stvarno si mi jadan, i uvek koristis istu foru da se izivljavas, mene licno samo zasmejavas, jer si definitivno pokazao svoje pravo lice Misko !

Ti si prozvao mene, koji nisam opšte omalovažavao ni postavljača teme ni njega, ni njegovo obrazovanje, već asocirao na emocije, tj. uzbuđenost.Pogledaj moj prvi post.
Ako to razumeš, shvatićeš da tu nema reči o obrazovanju i pameti.
Onda si se javio ti da pametuješ i prozivaš mene.
Pošto si glup i nepismen, naravno da ću te i ponižavati i omalovažavati. Jer si prvi krenuo.
Tastatura nema veze sa srpskim jezikom, to što ti ne pišeš negacije odvojeno, nema veze sa tastaturom! Ali važno da znaš ko su "pravi" Srbi, ko su komunisti i koga treba ubiti i proterati. Pa vidiš, po meni je svaki Srbin veći od tebe jer živi u Srbiji, a ti očigledno ne i svaki Srbin koji iole pravilnije korisiti svoje materinje pismo je za tebe Srbenda.
A ti se kurči i dalje, a ne znaš da letiš.
 
giovaniI:
demokratija,naravno1
legalna i legitimna vecina je izbrla TOMU!
Ako su radikali, zajedno sa "narodnjačko-patriotskom" koalicijom, zajedno sa SPS-om, onda ti imaš veliki problem. Crveno-crna koalicija na čelu Skupštine zajedno Koštinicom i sa osvedočenim "domaćinom" može da vodi jedino u duboku samoizolaciju. To sigurno ne žele mnogi pošteni građani ali ko njih pita.
Voja Koštica nije valjao Tomi nedavno ali mu je dobro došao za ovu priliku, neverovatno je koliko su pokvareni, obojica.
 

Back
Top