uporedni horoskop...


By vipcurlic

E,jel moze da mi objasni neko kako osoba u znaku ribe,rodjena 25.02.1961.god u 22:30 h utice jako negativno na mene(rak,8.7.1990.god u 02:30 h)?hvala unapred

@ malo slatko pitalo za odgovor ali nema mesto rodjenja osobe, ni pol osobe, i u kom su odnosu s obzirom da moze da joj bude i roditelj po godinama...,
 
Draga VIP, juče si mi analizirala moju natalnu, i rekla mi svašta nešto... do sad sve što se desilo je tačno, a sad me zanima uporedni sa pominjanim blizancem jer si mi rekla da do 24-te će biti prisutan (bar u mojoj glavi, ako ne drugačije)... :sad:
ovo je karta:
 
Evo da krenem sa odgovorima koje dugujem ...
@ B i K
Zamolili su za uporednu analizu njihovih horoskopa , prebacila sam slike na temu
Hajde da ih malo "ispretresamo"
Nisam čitala tumačenja vip i webhanume, verovatno će biti i nekih poklapanja a i različitog pogleda na vašu situaciju.

Čini mi se da je vaš odnos kao odnos veoma jak, pre svega bih rekla da je karmička veza ali to samo po sebi nije uvek najsrećnija kombinacija jer je u prirodi vašeg odnosa da stvari barem s vremena na vreme idu naopako, bilo da je vaše slaganje u pitanju (čisto vaš odnos, emotivni i sl.) ili pak da su neke okolnosti u pitanju koje vas kao par ometaju u normalnom funkcionisanju. Ono što često može biti (pored spoljnih okolnosti) kamen spoticanja u vezi jeste insistiranje na svojim zahtevima i stavovima, na svakoj strani pojedinačno pa je ovde potrebno biti vrlo obazriv i tolerantan - važi za oboje jer u suprotnom može biti vrlo nezgodno u pojedinim (kriznijim) periodima. Muška strana u ovom odnosu jeste objektivno jača iako spolja moguće deluje mnogo popustljivije, ali kao da je njegova energija u ovom odnosu često sputana, tako da on ima utisak kao da mora da povlađuje (recimo) ili prosto da radi stvari na drugačiji način od onoga kako bi inače radio.
Za opstanak ove veze je mnogo više nego u nekim prosečnim slučajevima (da tako kažem) bitno ono što sam rekla još na početku - tolerancija i rad na vezi, baš zbog svih ovih negativnih aspekata koji i u miru mogu napraviti problem, a u lošem periodu zaista krupne probleme.

2007. rekla bih nije bila naročito lagana za vas u bilo kom smislu iako je sada verovatno barem malo bolje nego ranije. Period od naredne 2 godine odnosno 2008. i 2009. su vrlo bitne za vaš odnos, a mislim da je u neku ruku naročito prva polovina 2008. (iako i ostatak, ali ovo posebno) bitna za odnos jer će se tada neke krupne stvari ili raščistiti, ili početi da se raščišćavaju. Ukoliko u tom periodu u vezi dođe do ozbiljnije krize (a ne sređivanja) to je znak da nešto u odnosu iz korena mora da se menja - inače neće opstati.
Iako mislim da je ovaj odnos sam po sebi takav da se stvari dešavaju preko noći i iznenada (to može biti i dobro - zanimljivo, ali i veoma loše) bitno je u narednom periodu, a i inače ne očekivati isto takve promene na bolje jer same po sebi stvari bez nekog ulaganja, spontano neće postati takve. Ako na taj način i nastupe poboljšanja, takva situacija retko je trajna i stabilna, vrlo brzo se stvari mogu pokvariti, da tako kažem.

Ovo je otprilike moje tumačenje, ako ima još pitanja budite slobodni postaviti ih. :-D
 
Hvala @Elle_77 na tumacenju i odvojenom vremenu.
Jeste da smo oboje teski ali uz dozu tolerancije nama je predivno. Slazemo se sa komentarom da na nasoj vezi treba raditi, zar nije tako i sa ostlim vezama koje zele opstanak?

Trenutno smo materijalno u jako losem stanju. Kakva nam se mogucnost pruza da u nekom narednom periodu dodje do materijalne nezavisnosti, kakve takve za nas, jer nam je nas mir jako bitan i poreban. Trenutno ga nemamo, i jako nam nedostaje. :cry:

Unapred hvala :lol:
 
Hvala @Elle_77 na tumacenju i odvojenom vremenu.
Jeste da smo oboje teski ali uz dozu tolerancije nama je predivno. Slazemo se sa komentarom da na nasoj vezi treba raditi, zar nije tako i sa ostlim vezama koje zele opstanak?

Trenutno smo materijalno u jako losem stanju. Kakva nam se mogucnost pruza da u nekom narednom periodu dodje do materijalne nezavisnosti, kakve takve za nas, jer nam je nas mir jako bitan i poreban. Trenutno ga nemamo, i jako nam nedostaje. :cry:

Unapred hvala :lol:
Pogledaću malo kasnije za finansije, samo sad ukratko da prokomentarišem - slažem se da je tolerancija neophodna za opstanak svake veze, ali sam naglasila - za opstanak ove veze je mnogo više nego u nekim prosečnim slučajevima to potrebno, pošto se kroz vaše horoskope i uporedni horoskop vidi dosta poteškoća koje se doduše daju prevazići, ali postoje, ne mogu se izbeći. To sam htela da kažem, kao što sam i naglasila da je vaša veza retko "mirna" - baš zbog svih ovih negativnih aspekata koji i u miru mogu napraviti problem, a u lošem periodu zaista krupne probleme .
Situacija sa finansijama koja je sad aktuelna je jedna od manifestacija toga, kao i "nemanje mira" ...
Suština je ne da se plašite za svoju budućnost, već čisto da budete svesni i jedan i drugi šta možete očekivati, tim pre što se može korigovati vašom dobrom voljom.
Nadam se da je jasnije. :wink:

Kao što rekoh, kasnije ću napisati odgovor na poslednje pitanje.
 
po cemu se mi razlikujemo toliko od prosecnih slucajeva,i dali mi to vucemo losu ili dobru karmu? :confused:

ne bih da se mesam u Ellin rad i vidjenje ali vidim da ste svaki put malo :confused::confused: pa da ne dodje do zabune.. svaka veza kao veza ima svoje teskoce i uspone i padove. Dvoje koji nose karmicku vezu znaci da su morali da se sretnu, ostvare medjusobnu vezu, nisu mogli da se zaobidju tek tako i da imaju zadatak da jedno od drugog nesto nauce u zivotu - bilo kako bilo - odnosno bilo da ostanu zajedno ili da ne ostanu zajedno. Karmicka veza pokazuje uvek da tu mora da dodje do nekih situacija kao sto je muka, napor sa se odrzi veza ili naprotiv, da se veza odrzava ali da su immuke zajednicke, da su okolnosti koje imsedesavaju takve da im trpi veza - ne mozete biti srecni, opusteni i lagodni akoste naveli da imate divnu vezu samo ! veliki problemioko finansija i sta rekoste jos u nekom postu pre..Nema razlogaza zbunjenost i konfuziju. Kad je Ele rekla da je vise nego prosecno opterecena veza,verovatno je mislila na one veze koje imaju uporednosamo lepu sinastriju, znaci manje muke ili manjezadataka koje trebada ostvare medjusobno,ili su im osnovni uslovi u mnogo boljem stanju nego vasi , sto ne znaci da kod njih treba da sve ide glatko. I vas svaki poseban horoskop ukazuje na neke licne muke i borbu, niko nije savrsen kao osoba, da ne gledamo bas ko je tezi od kga u svakom slucaju ali vasa veza zahteva prilagodjavanje obe strane i cemu briga ako ste rekli da ucite kako da razgovarate jedno sa drugim..Ko tokod vasprogovara sa ovimpitanjem..Hajde malo da se igramo...On..sumnjam..Vaga je u podznaku...Ona verovatno..sunce u Biku i tip je Device..zakaci se na detalj u celoj recenici i celom opstem smislu...da li mogu da prodjem kao " gatara "..ha? ..da malo uveselimo ovu konfuziju u necijoj glavi..
I nema lakse ili teze karme, svakom je svoja najlaksa jer jedino on zna da se izbori sa njom, ili oni kad je par u pitanju... Drugi ne moze da sude o tome..;-)
 

By vipcurlic

E,jel moze da mi objasni neko kako osoba u znaku ribe,rodjena 25.02.1961.god u 22:30 h utice jako negativno na mene(rak,8.7.1990.god u 02:30 h)?hvala unapred

@ malo slatko pitalo za odgovor ali nema mesto rodjenja osobe, ni pol osobe, i u kom su odnosu s obzirom da moze da joj bude i roditelj po godinama...,

Zenska osoba,tacnije majka,mesto rodjenja okolina Ue....
 
ne bih da se mesam u Ellin rad i vidjenje ali vidim da ste svaki put malo :confused::confused: pa da ne dodje do zabune.. svaka veza kao veza ima svoje teskoce i uspone i padove. Dvoje koji nose karmicku vezu znaci da su morali da se sretnu, ostvare medjusobnu vezu, nisu mogli da se zaobidju tek tako i da imaju zadatak da jedno od drugog nesto nauce u zivotu - bilo kako bilo - odnosno bilo da ostanu zajedno ili da ne ostanu zajedno. Karmicka veza pokazuje uvek da tu mora da dodje do nekih situacija kao sto je muka, napor sa se odrzi veza ili naprotiv, da se veza odrzava ali da su immuke zajednicke, da su okolnosti koje imsedesavaju takve da im trpi veza - ne mozete biti srecni, opusteni i lagodni akoste naveli da imate divnu vezu samo ! veliki problemioko finansija i sta rekoste jos u nekom postu pre..Nema razlogaza zbunjenost i konfuziju. Kad je Ele rekla da je vise nego prosecno opterecena veza,verovatno je mislila na one veze koje imaju uporednosamo lepu sinastriju, znaci manje muke ili manjezadataka koje trebada ostvare medjusobno,ili su im osnovni uslovi u mnogo boljem stanju nego vasi , sto ne znaci da kod njih treba da sve ide glatko. I vas svaki poseban horoskop ukazuje na neke licne muke i borbu, niko nije savrsen kao osoba, da ne gledamo bas ko je tezi od kga u svakom slucaju ali vasa veza zahteva prilagodjavanje obe strane i cemu briga ako ste rekli da ucite kako da razgovarate jedno sa drugim..Ko tokod vasprogovara sa ovimpitanjem..Hajde malo da se igramo...On..sumnjam..Vaga je u podznaku...Ona verovatno..sunce u Biku i tip je Device..zakaci se na detalj u celoj recenici i celom opstem smislu...da li mogu da prodjem kao " gatara "..ha? ..da malo uveselimo ovu konfuziju u necijoj glavi..
I nema lakse ili teze karme, svakom je svoja najlaksa jer jedino on zna da se izbori sa njom, ili oni kad je par u pitanju... Drugi ne moze da sude o tome..;-)


Hvala na interesantnom komentaru. Sto se tice treceg clana, zaista nemoze da se dode do racunara od njega:roll:
 
Moja i njegova karta...Ja:
astrow2gw01jahp21361296zm8.gif


On:
oniv9.gif
 
Zenska osoba,tacnije majka,mesto rodjenja okolina Ue....

Nije fraza ali zaista je teskonaci osobe kojima roditelji ili bar jedan od njih nije pravio nekih problema u doba odrastanja.Cesto to bude izdobrih namera i cesto iz nekih licnih,neresenih pitanja i stvari. Kod tebe se vidi mogucnost neslaganja ili nemogucnost ostvarenja bliskog odnosasa majkom iz raznoraznih razloga, duso. Mislim da trebas da budes jasija i konkretnija jer ovdeima jako velikih problema, odstupanja i pogresnih stavova i tumacenja,bilo sa cije strane. tvoje ili njene. Interesuje me da li su ti roditelji zajedno pored ovolikih opozicija i da lisu uopste bili zajedno u nekom periodu zivota (kao muz i zena).Ja znam zasto imas problem ili problematicno shvatanje majke u periodu izmedju 15-16 pa do tvoje 18-te godine ali to sto javidim da to nesto mora tako, tebi nista ne znaci.Takodje i vidim da mozes za neke stvari da se kajes posle, nakon 18-20-te godine sto si tako mislila, rekla ili uradila,pa ako zaista imas sta da minavedes kao razloge ilipitanja zasto je to tako, izvoli predji na pp ako je licno, pacutireci svoje misljenje..to sto tebi zaista fali i sto ti treba, to st ne mo`es da vidis sada neke stvari, ne znaci da trebas da pravis tako veliki otpor u sebi i da stvaras jos jacu negativnu tenziju medju svojim planetama. Ako mozes o svemu tome zrelo da razgovaras, predji na pp u toku danasnjeg dana pa da razgovaramo otvoreno...
 
@vanjic
njegov dc na tvom merkuru koji vlada 11om -on u tebi vidi prijatelja, ili ste to bili.
Njegov mesec natalno sakriven u 12oj izvuci ces na povrsinu koliko je to njemu moguce (pada u tvoju trecu), medjutim on pada na tvoj natalni neptun te ce se on zaljubiti ne videci te realno nego kroz roze cvike. AC pada u devetu i u trecu kucu sto opet govori o razmeni misljenja/stavova i o prijateljstvu.
Ovo je sjajan aspekt -vladar tvog dc-a trigon njegov saturn -istrajnost, izdrzljivost, iskrenost...
Ceo tvoj stelijum pada u njegovu sedmu -decko je opcinjen tobom, medjutim njegova venera na tvom plutonu pored toga sto dozivljava najvecu ljubav moze se povrediti..qq majko. Dve njegove planete u petom -ljubavi na sve strane
Ovo je jedna lepa i skladna sinastrija -treba se boriti i izdrzati samo protiv sunce-pluton kvadrata koji bi bas mogao da opise sam kraj i povredu njegove venere na tvom Pl, i kvadrat njegovog saturna na tvoj mesec koji bi te hladio vremenom.. Ovo sve bice intenzivirano sledece godine kada saturn bude prelazio preko tvog natalnog meseca, pa je na tebi da malo stegnes zube
Aha! Evo sad sam otvorila nejgov natal... pa vi i jeste bili prijatelji jer je uran aktivirao njegov jupiter -pretpostavljam da je iz toga veza proizasla, a tranz jupiter setao 11om... a on jadnice sve nade ima u 11om, sladak mi je :-)
Hm... kad tebi saturn bude cackao mesec njemu ce kvadratirati stelijum u 11oj -prijatelji, nadanja, ocekivanja...
Probaj da razumes da su prepreke neminovne, ali da ima jako mnogo stvari koji upucuju da ovo moze da stima. I... lepo ga tretiraj bas je fin neki :-)


jao hvala puno na odgovoru, mi i jesmo bili prijatelji prvo, ponekad mislimo da bismo to trebali i ostati, jer se plasimo da smo pogubni jedno za drugo.. puno se volimo,ali kad se svadjamo gori nebo i zemlja.. :)
 

Back
Top